Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

04 wrz 2009, 19:54

A mi znów mówią, że chyba mam bliźniaki. ;p
tez sie tego nasluchalam hehe :-D
A mi mówią, że jak idę to tylko brzuch widać:)
:ico_szoking: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
niezly widoczek musi byc hehe :-D :ico_oczko:
Co do mojego prania to wiem, że wydaje się to dziwne, ale po prostu wyobraź sobie że wszystkie ręczniki, pościele, ubranka i inne rzeczy dziecięce leżały 1,5 roku na strychu
ojejku to zwracam honor :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
to juz wszystko tlumaczy
to ty sie kobieto narobisz i potem jeszcze prasowanko :ico_olaboga:
widac ze jestes pracowita kobietka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a teraz na kolację kanapeczki z jajeczkiem
hmm chyba tez sie skusze :-D :-D

ja zaraz ide juz :ico_spanko:
wstalam rano o 6 bo Wiki na swietlice szla ze wzgelu ze bylam rano na usg a ona chodzi na 8.15 do szkoly
ogolnie jest zadowolona mowi ze ma coraz wiecej kolezanek i kolegow co mnie bardzooo cieszy :-D :ico_brawa_01:

boli mnie znow kregoslup i ta kosc ogonowa i lekarz powiedzial ze Zuzia juz jest odwrocona główka w dól takze bardzo mnie to cieszy :-D :-D
i bawi sie moim pecherzem i biegam co chwilka do Wc :ico_olaboga: :ico_oczko:
ale jeszcze troszke i bedziemy tulic nasze malenstwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 wrz 2009, 20:17

Wiec tak
Co do mnie po lekarzu , to poprostu w niektorych przypadkach tak dziecko uciska mocno an dol, ze siada kregoslop , ciezko chodzic, i ciagle czuje sie uciska na dol, babka obejrzala, i mowila ze dla dzidzi nic nie grozi, poprostu ja niestety bede miala ciezej.
Obejrzala Milana dlonie , i to niz zakaznego tylko jakas infekcja, niz nie trzeba dawac do picia, ani niczym smarowac, samo ma zejsc.
A Nat mi trzyma ta temperaturke przez zeby bo praktycznie jedne za drugimi wychodza.

Do tego po powrocie do domu , Milan dostal jakiejs biegunki, maz mial na 2 zmiane, ale az wrocil sie z pracy do domu, bo Nathan marudzacy, Milan z biegunka, ja z cizacym brzuchem , wiec musial troche pomoc.

mikusia1, a ile wazyla twoja Wiki jak sie urodzila??
I widze ze cieszy cie bardzo ze bedzie coreczka, to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

matikasia zaszokowalas mnie cena za przedszkole, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: , strasznie drogo, normalnie powariowali z tymi cenami, no al ekombinuj chociaz z tym angielskim, oby wypalilo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja sobie tak macam dziecko i tak sie pocieszam ze bedzie troche mniejsze od Nathana, bo Nat jak byl w brzuchu wiekszy mi sie wydawal, pocieszam sie bo moze lzej bedzie mniejsza dzidzie urodzic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

05 wrz 2009, 08:07

Mikusia także widzisz co do prasowania, to naprawdę nie moje hobby tylko mus;) ale ile roboty sobie odejmę na nowym mieszkanku:) a tak codziennie po troszku czas mnie nie goni i tego nadmiaru się nie odczuwa.

Siunia dobrze, że z chłopakami to nic poważnego i że mąż się zwolnił:)
Co do cen za przedszkole, to i mnie one zszokowały. Żeby człowieka było stać tak na 250 zł i nie mógł dziecka posłać. Chore!!!

A mnie dziś w nocy rwały biodra, chyba miednica się powiększa. Dzidzia ma jeszcze dużo do przybrania. Jakieś 2 kg, a tu tylko 2 miesiące;)

My dziś jedziemy na festyn do miasta i do mieszkanka przywiercać karnisze i lampy. Strych już pustoszeje:) mąż dziś wywiózł trzeci transport:)

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

05 wrz 2009, 09:25

Witajcie
unas ulewa ze hej
masakra cala noc padało i teraz tez :ico_olaboga: :ico_olaboga:
czyli siedzimy dzisija w domku
musze znalesc sobie zajeci :ico_noniewiem:
mikusia1, a ile wazyla twoja Wiki jak sie urodzila??
Wiki wazyla 3790gr take zoabczymy ile zuzia bedzie miala :-D
babka obejrzala, i mowila ze dla dzidzi nic nie grozi, poprostu ja niestety bede miala ciezej.
dobrze ze dla dziecka to mnie uciazliwe a ty jestes silna babka i napewno dasz rade
wiem ze jest ciezko ale masz meza ktore cie wesprze :-D :-D

dobrzxe ze Milankowi nic powaznego nie dolega :ico_brawa_01:
no i Nat tez mam nadzieje ze szybko zeby mu wyjda zdrowka zycze :-D
Mikusia także widzisz co do prasowania, to naprawdę nie moje hobby tylko mus;) ale ile roboty sobie odejmę na nowym mieszkanku:) a tak codziennie po troszku czas mnie nie goni i tego nadmiaru się nie odczuwa.
masz arcje tez bym tak pewnie robila bo fakt faktem codzien po trochu a potem juz lzej i na nowym mieszkanku juz sie tak nienarobisz achociaz jedno juz odejdzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A mnie dziś w nocy rwały biodra, chyba miednica się powiększa
to wspolczuje ci napewno bol byl okropny :ico_pocieszyciel:
My dziś jedziemy na festyn do miasta i do mieszkanka przywiercać karnisze i lampy
udanego wypoczynku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

umnie sie niezapowiada niestety :ico_zly: :ico_zly:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

05 wrz 2009, 11:15

Mikusia :) Mam nadzieję jednak, że będzie liczba pojedyncza. :))

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

05 wrz 2009, 11:20

a ja dziś stawiam :ico_tort: za 8 miiesiąc :ico_brawa_01:

Tez siedzimy w domku, bo pada co chwile.Mały ogląda t, bo mu inaczej głupoty do głowy przychodzą :ico_puknij: wyjmuje ze starego łóżeczka szczebelki (ustawionego już dla Michasia, z podniesionym dnem) i włazi do niego tzn na ten najwyższy poziom materaca i tam harce odczynia. Aż całe łóżeczko chodzi. Bałam się, ze zleci, połamie sie razem z łóżkiem, a jedynym sposobem na odciągnięcie go od tej mega mądrej zabawy było włączenie cbeebies :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

05 wrz 2009, 11:37

Z Matim też miałam taki ból bioder i do tego ta zgaga:)

Nie wiem czy nasze plany nie ulegną zmianie, bo też coś kropi deszcz, więc co to za festyn. Może tylko na mieszkanie pojedziemy i do lidla na jakieś małe zakupy.

Moja sterta prasowania się znów ładnie zmniejszyła i kolejny karton ubranek zapakowany:) spakowałam też już torbę dla dzidziusia do szpitala, bo miałam akurat wszystko na wierzchu, a potem musiałabym kopać w tych ubrankach i wybierać. Swoją spakuję za 3 tygodnie, ale tak się zastanawiam nad kupnem jakiejś torby, bo mam tylko takie duże podróżne.Coś małego by się przydało.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

05 wrz 2009, 11:52

A u nas słoneczko wyszło. :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

05 wrz 2009, 12:18

Jak się nie rozpada bardzo to pojedziemy na ten kropiący deszcz. Najwyżej z festynu nici.

Oto mój 7 miesięczny brzuszek :ico_ciezarowka: .Zaczynamy 8 miesiąc. Fotki robił Mateuszek więc nie są super dokładne;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

05 wrz 2009, 13:15

No to masz super pomocnika jak takie ładne zdjęcia robi :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość