donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

09 mar 2011, 16:19

my po obiadku, zrobiłam już nawet desery, potem chyba teście wpadną na kawę
swoja droga to ciekawe ile wytrzymam w pracy, bo juz mi zal serce sciska ze mam Dawidka zostawic na tak dlugo i to obcej babie, chyba bede caly dzien o nim myslec :ico_placzek:
na pewno na początku będzie Ci trudno, tęskno i smutno, małemu też, ale z czasem będzie dobrze, przyzwyczaicie się,
choć znając mnie to też bym bardzo to przeżywała i ciągle myślała ,
wyobrazcie sobie ze mj maly spi juz od 12.30 :ico_szoking:
to sporo, a co dałaś mu na zbicie?

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

09 mar 2011, 23:44

hej ja tylko daje znać ze żyjemy ale dzisiaj zabiegany dzien na maxa wpadne jutro to doczytam :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

10 mar 2011, 08:41

ja tez maldunkowo

zdórwka dla chorowitków :ico_sorki: :ico_sorki:

graz brawa dla synka za postępy nocniczkowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kurcze wczoraj tak pieknie wiosennie a dzis leje :ico_olaboga: :ico_olaboga:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

10 mar 2011, 09:15

witam :)

u nas też padało, ale już jest pogodnie, słonko wyszło,

ok 12 przyjdzie moja mama , a ja wyskoczę na zakupy,

miłego dnia! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

10 mar 2011, 13:14

witam :-D

Graz gratulacje dla Szymka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a o kupe sie nie martw dzieci na początku sie wstydzą robić. Emilka na początku robiła na nakładce do ubikacji bo sie wstydziła i kazała zamykać drzwi od toalety i zostawiać ją samą, potem nocnik teraz ma zmianę że wszystko robi na ubikacje.

jedwabna zdrówka dla Dawidka :ico_sorki: :ico_sorki:

Co do opiekunki myśle że nie powinnas dla niej specjalnie gotować bo tak to dojdzie wam osoba na utrzymaniu. Przeciez ona do pracy przychodzi a mysle ze na pare godzin to sobie cos do podjedzenia może przynieść

kurcze wczoraj tak pieknie wiosennie a dzis leje
no wczoraj super było jakby juz wiosna była a dzisiaj rano lało potem równo sypało a teraz znowu leje bleee chyba nosa z domu nie wychylimy

Byłyśmy wczoraj na bilansie. Mała waży 12kg i tam wyszło że ma 93cm, mnie w domu podobnie wyszło ze ma 94 wiec błąd nieduży wiec może sie zgadzać :-) Poza tym wszystko ok mała bardzo ładnie sie zachowywała. Podobało sie jej jak ją lekarka z wszystkich stron oglądała i badała, kazała sie przejśc.

Potem P zabrała nas do Galerii na lody w mała sobie w kulkach poszalała. :-)

Cały czas chciałam cos zmienić na głowie bo mnie sie ten baleage juz znudził i kupiłam sobie farbę popielaty blond, zaraz mama będzie mi nakładac, zobaczymy co to wyjdzie :ico_noniewiem:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

10 mar 2011, 15:13

ja byłam na zakupach, potem zrobiłam gulasz na obiad, teraz odpoczywam,
zarejestrowałam Szymka na jutro na 9 do lekarza, tam też dostanie zastrzyk i mam nadzieję, że się nie będzie musiał więcej dostać :ico_sorki:
Mała waży 12kg i tam wyszło że ma 93cm,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Cały czas chciałam cos zmienić na głowie bo mnie sie ten baleage juz znudził i kupiłam sobie farbę popielaty blond, zaraz mama będzie mi nakładac, zobaczymy co to wyjdzie :ico_noniewiem:

czekamy na fotki :ico_oczko:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

10 mar 2011, 15:19

witam
:ico_brawa_01: za nocnikowe postępy :-)

dla chorasków duużo zdrówka :ico_sorki:

jedwabna pierwsze słysze by opiekunka obiady jadła i by gotowac dla niej. jakprzychodzi na rano i siedzi z dzieckiem do wieczora to gotuje ona dla dziecka i sama z nim tez sobie to je. tak u moich kolezanek jest.

my dziś na nutkach byliśmy, oskarek się z dziećmi wytanczyl, coraz ładniej udział w zajęciach bierze :-D :ico_brawa_01:

marcia gdzie nad morze ruszacie?

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

10 mar 2011, 16:33

Fryzura zrobiona. Kolor mi sie podoba. Równo wyszedł a bałam sie że moga być problemy bo nie dość że baleage miałam to jeszcze spory odrost.
Fotke zrobi mi P jak wróci do domu. Ciekawe co on powie :-)
my dziś na nutkach byliśmy, oskarek się z dziećmi wytanczyl, coraz ładniej udział w zajęciach bierze
fajne takie zajęcia dla dzieci, nie mogę sie zebrac i domu kultury podejść bo Emi by sie takie cos przydało zeby wyładowała bateryjke
gdzie nad morze ruszacie?
to może ja odpowiem skoro jestem pierwsza, :-) do Świnoujścia bo mamy dobre połączenie pociągiem w nocy

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

10 mar 2011, 20:36

Byłyśmy wczoraj na bilansie. Mała waży 12kg i tam wyszło że ma 93cm
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Emi:))
my tez bylismy na bilansie, chyba zapomnialam wam napisac :ico_noniewiem:
maly idzie rowniutko z siatka centylowa. lekarka az sie dziwila, mowila ze malo dzieci tak rowno idzie. Dawid jest dokladnie po srodku. wazy 14kg i ma 90cm :-D
mamy isc tylko do okulisty, bo niestety ale Dawidkowi oczko cos zezuje, malo bo malo, prawie niewidocznie ale jednak trzeba to zbadac. no i musze skoczyc do okulisty :ico_noniewiem:
jaderka mu slabo tez schodza i kazala sciagac mu w kapieli do woreczka :ico_noniewiem:
pierwsze słysze by opiekunka obiady jadła i by gotowac dla niej. jakprzychodzi na rano i siedzi z dzieckiem do wieczora to gotuje ona dla dziecka i sama z nim tez sobie to je. tak u moich kolezanek jest.
tylko ze ona bedzie z dzieckiem caly dzien, i ma mu nie gotowac , ja mu mam gotowac zeby ona mu dala, ale tylko jakies zupki najczesciej i malo, bo na 2 dni dla Dawidka, wiec sie tak zastanawialam ze ma byc na suchym prowiancie ona przez caly dzien? :ico_noniewiem:
do Świnoujścia bo mamy dobre połączenie pociągiem w nocy
_________________
ale wam dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

do mnie ma jutro kolezanka wpasc na pogaduchy, a w sobote idziemy do znajomych a potem sie zobaczy :ico_oczko: mama ma spac u nas z malym a my pojdziemy spac do niej bo bedzie cala chata wolna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

10 mar 2011, 21:01

to może ja odpowiem skoro jestem pierwsza, do Świnoujścia bo mamy dobre połączenie pociągiem w nocy
to razem ruszacie?
ona bedzie z dzieckiem caly dzien, i ma mu nie gotowac
najlepiej z nia pogadaj jak ona to widzi. czytałam że coś tam rozmawiałaś ale skoro masz wątpliwości to jeszcze pogadaj. nie gotowałabym specjalnie. ona do pracy idzie.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość