Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

17 mar 2008, 09:45

GLIZDUNIA ogólnie z rozpinanymi pod szyją bodzikami jest trudno. H&Mie nie widziałam, ale dawno tam nie byłam. Widziałam za to śliczne, rozpinane ale na ramieniu w reserved (rekids) (jakieś dwa tygodnie temu) no i C&A

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

17 mar 2008, 09:57

Witam się dziś z bolącym gardłem :ico_chory: Muszę się jednak szybko wykurować, bo jutro do Lublina jedziemy na kontrol, no i na Święta do teściowej bym chciała, a przecież chora nie pojadę.

Haneczka to ma taką buzieńkę sympatyczną, wystarczy spojrzeć a już wiadomo, że to urocze wesołe dzieciątko!!! Iw roli króliczka jest super!!!

GLIZDUNIA czy w H&M są takie bodziaki to nie wiem, bo nie pamiętam kiedy byłam, u nas najbliższy w W-wie. Ale na allegro to znajdziesz różne tego typu body.

A wiecie jak mnie Karol wczoraj zaskoczył. Rano Sikor Kubice oglądał, Karol się obudził, otworzył oczy i odrazu powiedział brum, brum. Myślałam, że to jakiś zbieg okoliczności, że tak mu się wyrwało. Ale wieczorem oglądaliśmy wiadomości sportowe i była relacja z tego wyścigu i Karol znów patrzył w TV i wołał brum, brum, brum. Wiem, że na samochody już tak woła, bo zawsze przez okno ogląda i woła, i na zabawkowe też, ale że widzi w TV :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Dobra, ide się leczyć, jakieś płukanie gardła itp. :-D

[ Dodano: 2008-03-17, 08:59 ]
GLIZDUNIA pewnie w H&M też są, bo na allegro można takie z H&M kupić o na przykład takie http://www.allegro.pl/item325695490__h_ ... deal_.html

[ Dodano: 2008-03-17, 09:02 ]

[ Dodano: 2008-03-17, 09:06 ]
O i takie śliczne dla Królewny http://www.allegro.pl/item325324471_h_m ... a_08_.html

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

17 mar 2008, 10:09

Sikorka, kuruj sie kuruj.
Ja nawet nie pomyślałam zeby na allegro zajrzeć, może dlatego że tam nie kupuję

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

17 mar 2008, 10:12

No ja z Sikorem to starzy allegrowicze, kupujemy, sprzedajemy - dorabiamy tak sobie :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 mar 2008, 10:15

Swietnie dziewczyny...wielgachne dzieki!!!!!wiec wybieramy sie do h&m u bo te co mamy to sie tylko na szmatki nadają :ico_zly:

Sikorko...no zdolniacha Karolek,a swoja droga jaki zniego juz facet-ma zainteresowania konkretne.....Maya raczej lalka i dawanie jej buzi...a on samochody...dzieci nam dorastają :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

17 mar 2008, 10:17

dzień dobry
Moje słonko zrobiło mi wczoraj niespodziankę i po raz pierwszy od nie wiem kiedy przespał całą noc. W szoku byłam jak sie obudziłam i zobaczyłam że to już przed 7.

A i muszę sie pochwalić że chyba mamy pierwszego zębola :) łyżeczką coś tam słychać. mam nadzieję że będzie teraz trochę więcej spokoju.
Sikorka, wylecz sie kobietko.

Haneczka i Mayeczka śliczne :)
Mat to bardzo mi się podobał w tym skoczku.

Ai kupilam, tzn zamówiłam wózek. o taki : http://allegro.pl/item328008227_wozek_t ... mocja.html Mam nadzieje że się nie zawiodę i będzie nam służył

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 mar 2008, 10:33

WITAM

A mi Mili tez dała pospac do 7, tzn słyszałam jak sie obudzila i zaczeła bawic w łózeczku, a o 7 zaczeła mnie wołac :-D
ale dzis zmierzła jest ogolnie, nawet aerobiku mi nie pozwoliła dokonczyc, nawet z nia na rekach musiałam fikac :-D

glizdunia a czemu ci zalezy na H&M'ach?ja mam praktycznie same zapinane przy szyji, ale ja kupuje body jakiegos polskiego producenta, tylko w jednym sklepie w Chwałowicach sprowadzaja i jak dla mnie sa super..a fajniusie body sa tez w 5-10-15 i tez zapinane.. :ico_oczko:

sikorko no to nic ci innego nie pozostało tylko jakas wstrzasowa kuracja uzdrawiajaca :-)

patrycja le to gratulujemy zblizajacego sie zebola i udanego zakupu.. :ico_brawa_01:

ciekawe kiedy nam wyjdzie ten pierwszy zab?????jest wogole jakis okreslony czas na zabkowanie, tzn kiedy najpozniej pierwszy zab powinien sie pojawic???? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

17 mar 2008, 10:43

Patrycja.le, kupiłaś wózek tej samej firmy co ja i GLIZDUNIA od tego samego sprzedawcy, tylko my taki trzykołowiec, ale tez parasolka.
Mam nadzieję, że będziesz równie zadowolona jak ja :-D

ladybird23, z ząbkami bywa różnie :
"Pierwszy ząbek pojawia się na ogół wtedy, gdy maluch ma około sześciu, siedmiu miesięcy, ale równie dobrze może to nastąpić miesiąc, dwa wcześniej lub pół roku później. Zarówno wczesne, jak i późne ząbkowanie jest rodzinne. Jeżeli więc tobie lub twojemu mężowi zęby wyrżnęły się dopiero w okolicach pierwszych urodzin, nie oczekujcie, że wasze dziecko będzie o wiele szybsze. Z kolei jeśli któreś z was ząbkowało bardzo wcześnie, może się zdarzyć, że maluch pójdzie w jego ślady i pierwsze ząbki pojawią się u niego już w czwartym czy wyjątkowo nawet trzecim miesiącu."

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 mar 2008, 10:57

Patrycja...gratuluje zebolka!!!!!!a wozeczek jak juz pisala Sikorka masz tego samego producenta,oby sie dobrze jezdzilo!!!!!

Lady....chce h&m bo to moj ulubiony sklep a w dodatku jedyny w tych polskich dostepny tez tutaj....body potrzebne na juz wiec do polowy maja nie chcialabym czekac az do pl przyjedziemy...tutaj wychodzi zreszta taniej bo duzo przecen jest a w pl mnie te ceny zalamaly.....typowo angielskie bodziaki nie sa zapinane pod szyja tylko bardzo szeroko wykrojone-te wieksze rozmiary bo na noworodka byly ok....dobre body ma jeszcze Gap i Gymboree ale ceny tez ladne...skusilam sie na 2 szt. ale wole chyba tansze troche.....
ps. jak we wrzesniu bylismy w H&m ie to obkupilismy Maye bardzo...wyprzedaze po 1f lub 2f....i w PL w zimie widzialam te same ciuszki z tym ze w pl bluzeczka kosztowala 30zl a ja dawniej dalam za nia 2f....wiec chyba mi sie oplaci pojechac :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 mar 2008, 11:16

glizdunia no jasne ze tak, kazdy wybiera tam gdzie mu sie najlepiej kupuje i gdzie uwaza ze warto, ja w sumie w H&M nigdy sie nie rozgladałam za ubrankami dla Mili, ale dostałam jak sie urodziła kilka ubranek z H&M i byłam bardzo zadowolona z jakosci..

o kurcze na smierc zapomniałam ze dzis mam pod opieka jeszcze mojego 5 letniego chrzesniaka..własnie go przywiezli wiec teraz mam co robic przez najblizesze pare godz..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość