Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

02 kwie 2012, 12:26

Dzięki kobitki, mnie też oczarował :-D

Budzicie swoje niemowlaki na karmienie, bo mój śpi od 8.30 i tylko się przeciąga, otwiera jedno oko i znowu śpi a to już 4 h. Położna mówiła w szpitalu mówiła, żeby pilnować i wybudzać max co 3 godziny ale ja se myślę, że jak zgłodnieje to się obudzi sam chyba, nie???

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 kwie 2012, 12:30

biniu_s, tak za dlugo to ja bym go nie trzymala,chyba 4 godzinki bym wytrzymala ale wiecej nie,pozatym jak mu zoltaczka nie zeszla albo nie daj Bog rosnie,to dzieci sa takie ospale,a karmic trzeba :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Rybko - c do klek , to tak starsze tez miały po 3 miesiace ich to meczylo i nic nie pomagało. Lekarz kazała mi zmienić reproduktora:))) :-D
- taaaaa,zmienic reproduktora,to samo mi powiedzieli,jak mielismy konflikt serologiczny po Andrzejku :ico_oczko:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

02 kwie 2012, 12:32

iw_rybka, no a mi polozna powiedziala zeby nie budzic na karmienie i zuzka tez miala dlugo zoltaczke. jak samo zglodnieje to sie obudzi

i dziekuje za mile slowa odnosnie mnie i zuzi

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

02 kwie 2012, 12:39

biniu_s, takiego maluszka co 3h budzic trzeba by zoltaczka uciekla i przybral na masie. Potem mozna od tego odstapic. Takze wybudzaj go - przetrzyj chusteczka mokra pupe, zmien pampersa etc. Tak mi w szpitalu mowiono.

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

02 kwie 2012, 12:40

binius ja bym budziła, jak Ola tak długo spał to był znak, ze to zółtaczka wzrasta i strasznie słabo przybierała na wadze.

[ Dodano: 02-04-2012, 12:41 ]
biniu_s, takiego maluszka co 3h budzic trzeba by zoltaczka uciekla i przybral na masie. Potem mozna od tego odstapic. Takze wybudzaj go - przetrzyj chusteczka mokra pupe, zmien pampersa etc. Tak mi w szpitalu mowiono.
_________________
mi mówili to samo, wiec pewnie prawda:))

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

02 kwie 2012, 12:52

to moze faktycznie jest tak jak piszecie. bo zuzi sie bardzo dlugo trzymala ta zoltaczka.

moje dziecko od pol godziny bawi sie klockami lego duplo. dostala male opakowanie bo to od znajomych wiec bede musiala jej cos dokupic

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

02 kwie 2012, 14:33

nam też w szpitalu mówili, żeby karmić co 3h. i wybudzać, bo dzidzia czasem się zapomni :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

02 kwie 2012, 15:04

byłam z dziećmi na kontroli jest wszystko dobrze są zdrowi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: uffffff kamień z serca mi spadł.
Mad przebieram pieluche z kupą w nocy :-)

U nas sypie śnieg tak jak w środku zimy :ico_zly: :ico_szoking:

Właśnie jesli chodzi o żółtaczkę (Ulka też miała) i kazano mi ją jak najczęściej karmić bo wtedy żółtaczka spada i żeby dużo kupek dziecko robiło , jeszcze położna kazała małą jak słonko było to w domku przy oknie na słonko wystawić.


Biniu a jak sie czujesz po cc ? czarujący twój Czaruś :-)

Acha a mówiłam dziś lekarce że Ulka taka łapczywa na cyca że jej sie uleje że jeszcze chce że ciągle mogłaby wisieć przy cycu powiedziała że po to mam piersi :-) wiedziałam że mi tak powie :-) z Frankiem mi kazała sie położyć do łożka i go karmić 24 h tak tylko teraz mam 2 dzieci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

02 kwie 2012, 16:20

Biniu a jak sie czujesz po cc ?
No trochę rana ciągnie jak dużo pochodzę ale ogólnie jest ok, ładnie się goi. Ból 100 razy mniejszy niż przy porodzie, bo choć miałam cc to w rezultacie cały proces porodu przeszłam i to na oxy więc podobno ból jeszcze większy.

Co do budzenia to widzicie, co szpital, co położna inna szkoła. Zaraz jak Wam napisałam mały się obudził czyli o 12.30 i później nie chciał zasnąć aż do 15.30 ale może przez atrakcje, bo odwiedziła nas położna środowiskowa.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

02 kwie 2012, 17:12

My już po wizycie i po rajdzie po aptekach za lekiem dopiero na drugim koncu miasta kupiliśmy...

a wiec mlody ma zapalenie oskrzeli co u niego normalne, dostal leki i antybiotyk ktorego narazie mam nie wykupowac poczekac bo byc moze te leki same wylecza.. lek na astme dostal... poprosiłam o zaswiadczenie do lekarza rodzinnego o jego leczeniu co i jak..i w rozpoznaniu pani doktor napisala ze to Astma oskrzelowa, pytam jej to u Kubusia astmę stwierdziła pani ??!! a ona no tak taka lekka astme ktora sie elczy i sie da wyleczyc i ze nie ma sie czym przejmować bo większość alergików ją ma.. no ale cóż leczymy się dostal lepszy lek wziewny nazywa sie Seretide i syrop Azomyr...teraz strasznie go dusi oby leki pomogły..bo za często antybiotyk bierze :(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość