Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 wrz 2011, 15:06

tibby, moze byc,ze na poczatku nie bede zachwyceni,ale z drugiej strony co ich to obchodzi,przeciez to waze zycie,malzenstwo,dzieci,nikt was nie utrzymuje,wiec niech spadaja.U nas tez byla taka reakcja,ze jak wy sobie poradzicie,Zuzka chora a my 3 dziecko chcemy - najpierw sie przejelam ale potem pomyslalam,ze wlasciwie co ich to obchodzi,oni nas nie wspieraja ani przy opiece nad dziecmi ani tym bardziej finansowo :ico_oczko:

Ja wlasnie zaliczylam mega wymioty,wykoncze sie i wcale nie jest mi lepiej :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

25 wrz 2011, 15:08

Bry dzień,
na początek dziękuje za wszystkie gratulacje :-)

Mi dzień mija spokojnie, choc weekend zapowiadał się cieżko.
Dadosłąw w piątek w nocy miał gorączke i dreszcze, dostał ibum i zasnął, ale budził się ze 2 razy, w sobotę od rana gorączka i niby nie mial kataru ale chrapało mu w nocie bardzo, znów bum i po ponad godzinie temp zeszła, bliśmy nawet na chwilkę przed domem, potem spanie i znów temp :ico_noniewiem: zmierzyłam i miał 38,8, biedak, dostał lipomal przed spaniem, bo mi kuzynka polecała a po spaniu znów ibum i znów długo schodziła temp. ...
Ale potem już na szczęście do wieczora ok i humor miał i bawił się. Szybko zasnął.
Za to budził się co chwile, cały czas mu się coś śniło, coś wołał, no tragedia,
ja przespałam się z nim po południu to potem nie mogła zanąc, to załączyłam kompa, kole 23 Dadek jak się obudził to mówi, mama ja chce do Ciebie to wzięłam go do łóżka (mężą nie było - miał wychodne :ico_oczko: ), noi on leżał i czekał na mnie w końu doczytałam i kole 23.30 wyłączyłam kompa, umyłam zęby i położyłam się spac a jeszcze przed zaśnięciem dostał nurofen forte i nie chciał go wypic, bo powiedział, że jest "obzidiwy" ehhhh ale wywalczyłam
jak już zasnął to spał spokojnie, na szczęście, mąż jak wrócił to go przeniósł, wstał dużo lepszy, choc z katarem :ico_noniewiem:
katar ma straszny, się nachodzi do tego przedszkola ...

co do mojego samopoczucia, hmmm jest straszne, cały czas mam mdłości, takim gorzkim mi się dobija, nic mi nie smakuje, sama nie wiem co mam jeśc, cały czas jadłam ciemne pieczywo a teraz mi śmierdzi czy to chleb czy bułka, no maskara i strasznie mi gorzko po nim :ico_zly:
ja nie jem słodyczy, nie przepadam, a teraz to już w ogóle nic nawet słodkawego, jogurt cz coś wydaje mi się MEGA słodki no bleee

wszystko jest inaczej niż w 1 ciąży, jak dla mne gorzej, o cały czas czuję się taka ble ciężko to opisac słowami :ico_noniewiem:

też mam inny stosunek do tej ciązy niż do 1-wszej, narazie dla mnie jest to takie inne odległe, wkurza mnie moje samopoczucie i boj się co to będzie czy dam radę, czy da mi sie tak czas dzielic, aby Damian nie czuł się odsunięty, nie kochany, żaby było sprawiedliwie... czy podołam z 2? Mam cudnego męża, który na pewno będzie pomagał jak może, ale on też pracuje, nawet na początku jak będzie ze mną na opiece to przyjdzie dzień, że pójdzie do pracy i jak ja wykąpie 2? ojojoj....

My jedziemy dziś do teściów, jeszcze nic nie wiedzą, bo teściowa była w santorium, taki się się nie chce :ico_noniewiem: użo bym dała żeby nie jechac brrr
nie lubię tam jeździć, z czasem pewnie Wam wszystko opowiem

Miłego dnia moje drogie papap

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 wrz 2011, 15:37

Myszka_, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluję serdecznie i życzę spokojnych kolejnych miesięcy :ico_sorki:
Damianek wie już ze będzie miał rodzeństwo? :-D
:ico_oczko: trzymam kciuki żeby samopoczucie Ci sie poprawiło :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

25 wrz 2011, 18:11

sylwia a w ktorym tc jestes ?? :-)
5 tc prawdopodobnie... 14 usg pierwsze :)

[ Dodano: 25-09-2011, 18:21 ]
wszystko jest inaczej niż w 1 ciąży, jak dla mne gorzej, o cały czas czuję się taka ble ciężko to opisac słowami :ico_noniewiem:

też mam inny stosunek do tej ciązy niż do 1-wszej, narazie dla mnie jest to takie inne odległe, wkurza mnie moje samopoczucie i boj się co to będzie czy dam radę, czy da mi sie tak czas dzielic, aby Damian nie czuł się odsunięty, nie kochany, żaby było sprawiedliwie... czy podołam z 2? Mam cudnego męża, który na pewno będzie pomagał jak może, ale on też pracuje, nawet na początku jak będzie ze mną na opiece to przyjdzie dzień, że pójdzie do pracy i jak ja wykąpie 2? ojojoj....
Tez tak mam..druga ciaza..poczatki a ja mam dosc, dzis zaliczone zostaly pierwsze wymioty :/
samopoczucie tez do niczego..albo bym spala a jak nie spie to nie wiem co mam ze soba zrobic..czy to normalne????????

moj syn Kubus wie np o tym ze bedzie mial rodzenstwo...nie jest zadowolony..mowi ze nie chce i koniec.. wogole stosunek do mnie zmienil..ma mnie na dystans , liczy sie tylko tata i babcia ;/ ja jestem blee.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

25 wrz 2011, 18:24

co do mojego samopoczucia, hmmm jest straszne, cały czas mam mdłości, takim gorzkim mi się dobija, nic mi nie smakuje, sama nie wiem co mam jeśc, cały czas jadłam ciemne pieczywo a teraz mi śmierdzi czy to chleb czy bułka, no maskara i strasznie mi gorzko po nim
ja nie jem słodyczy, nie przepadam, a teraz to już w ogóle nic nawet słodkawego, jogurt cz coś wydaje mi się MEGA słodki no bleee
wiem oczym piszesz własnie taki odczucie ja tez mam tyle słodki od czasu do czasu jem. Ale ten dziwny smak mnie tak wkurza że nie wiem co non stop gumy mietowe żuję.

A dziś czuję sie fatalnie tak mnie mdli że chyba zaraz normalnie palca sobie zapodam i :513: umieram normalnie :ico_zly:

Jutro idę do gina po zwolnienie bo mam do jutra

[ Dodano: 25-09-2011, 18:29 ]
A co do tego jak długo trwają mdłości to ja już przesytałam wierzyć że miną miały minąć jak 12 tydzień skończę już kończę 13 i co jest gorzej :ico_placzek: wiec nie wiadomo właściwie kiedy miną lekarz mi mówił że jka sie ruchy poczuje pierwsze wiec czekam i błagam to dziecię w brzuszku aby sie ujawniło.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

25 wrz 2011, 18:50

a w ktorym to tyg sie pojawiaja pierwsze ruchy?? bo z kuba juz nie pamietam jak mialam :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 wrz 2011, 18:54

asiab, strasznie wspólczuję mdłości.
ja niestety nie wiem co to wymioty. miałam tylko mdłości ranne, ale szybko przechodziły :ico_sorki: wystarczylo, że wyszłam rano na autobus i na świeżym powietrzu już mi mijały. Czasem wracały jak było mi za duszno, ale rzadko. Nie wiem dokładnie kiedy mi one nawet minęły, więc ja z perspektywy czasu stwierdzam, że moja ciąża była taką wymarzoną :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 25-09-2011, 18:56 ]
a w ktorym to tyg sie pojawiaja pierwsze ruchy?
oj jakoś chyba koło 20tyg.? nie wiem dokładnie. może ciut przed.
ale mówią, że przy drugiej ciąży czuc wcześniej dzidzię. :-D

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

25 wrz 2011, 19:12

asiab, strasznie wspólczuję mdłości.
ja niestety nie wiem co to wymioty. miałam tylko mdłości ranne, ale szybko przechodziły :ico_sorki: wystarczylo, że wyszłam rano na autobus i na świeżym powietrzu już mi mijały.
:ico_szoking: :ico_szoking: Pozazdroscic.... :) ja to od rana do wieczora mdłości..i jadła bym i jadła i mdli mnie zaraz ale jesc musze bo chce.. przed chwila..nalecialo mnie na kanapki...a z czym???? z maselkiem i cebula... :D zero wedliny, sama grubo pokrojona w plastry cebulka :D jem duzo.. jakos glod za mna non stop chodzi..
rano wymioty, ale tylko raz naszczescie..ale ciagle mam wrazenie ze zaraz pojde do wc..czasami mam ochote palca wlozyc i jazda.. bo tak mdli..

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 wrz 2011, 19:16

dziewczyny ja was doskonale rozumiem - dzis dzien pod haslem - umieram :ico_placzek: :ico_placzek: Wymiotuje,potem mnie mdli,potem mam zgage i tak wciaz,lezalam caly dzien i wstawalm tylko,zeby dzieciom jedzonko podac,jak dobrze,ze oni tak ladnie potrafia sie sami bawic :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: A maz wroci dopiero rano :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

25 wrz 2011, 19:54

Rybka to odpoczywaj kochana !
Ją idę spać bo mdli okropnie :| synek też spać chce :-) :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość