Awatar użytkownika
Irlandia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 31 maja 2007, 12:42

06 wrz 2007, 08:03

Hej, hej!
Pozdrowienia z Aleksandrowa! Olo urodził się 12 kwietnia 2006. I jest rozkoszniakiem rozbójnikiem. :ico_haha_02: Uściski dla wszystkich dzieciaczków rocznik 2006!
Możemy dołączyć? :-)

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

06 wrz 2007, 08:26

Irlandia, witam i zapraszam :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Irlandia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 31 maja 2007, 12:42

06 wrz 2007, 08:46

Witam!
Pogoda fatalna, ale właśnie dostalam smsa od małża, że nie jest STRASZNIE zimno to może wyjdziemy trochę pospacerować? U Was też tak fatalnie?

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

06 wrz 2007, 08:51

Dzień dobry wszystkim mamusiom i dzieciaczkom :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: na wybudzenie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Witam Cie Irlandio w naszym gronie i twojego synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kasiekk ,to ciekawy zawód,ale chyba ciężko :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ja to chyba bałabym sie uczyc ,zajmowac dziećmi,chyba bym nie umiała ,sama nie wiem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Wystarczy jak ide z Kasia do szkoły i widze te dzieciaki w szkole i poza szkołą :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Meggie ze zdjecia widać ,że Antos to ''żywe srebro'' :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A jezeli chodzi o Bartosza ,to kaszle cały czas ,niby nie ma gorączki.Byłam u lekarza -płuca ,oskrzela czyste-ale i tak kaszle :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Mi zawsze pomagało oklepywanie plecków ,tylko ,że teraz to jest duzy problem ,bo jak był mały to robiłam to bez problemów ,a teraz to sie nie daję :ico_olaboga: :ico_olaboga: A boje się ,żeby ta ''flegma'' nie przeszła na oskrzela.
Nereczka oki ,czysciutka ,piękna ,mocz wychodzi dobrze i oby tak przez nastepne 100 lat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale w sumie to juz powinnam mu zrobić badanie moczu ,bo juz mineło 3 miesiace :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Irlandia ,bardzo zimno :ico_olaboga: :ico_olaboga: A ja zaraz musze jechac do szkoły z Kasia ,a tak mi sie nie chce wychodzić z domu :ico_placzek:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

06 wrz 2007, 09:20

matula, jak Tobie sie to udało, tez tak bym chciala...

Maja tez jest niejadkiem - waga 8kg :ico_olaboga: , niby jak my zaczynamy jesc to woła ale jak jej zaczynam dawac to wypluwa :ico_noniewiem: , najgorsze ze przez to niejedzenie wpada w anemie...

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

06 wrz 2007, 11:47

Witam nowe mamusie !
U nas też paskudnei na dworze,cąły czas padi i pada,ale nei jest zimno,tylko wieje czasem okrpnie
Kacper znowu nie zjadl sniadania(potem zjadł gruszke i winogron i wypił jogurt i tyle),wiecie to jest dziwne,bo kolacji też nie je,to co rano nie jest głodny :ico_szoking: :ico_puknij: zważyłam go w domu i widać ze niby nie spadł z wagi ,sama nie wiem,wiecie jak to w domu ważyc :ico_noniewiem:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

06 wrz 2007, 13:04

hey!!!
Jakos przeoczylam wczesniej ten watek,ale poczytalam sobie i widze,ze u Was bardzo milo!!!! :-D a ile tu znajomych twarzy :-D
Wszystkie dzieciaczki cudowne :ico_buziaczki_big:
Moj diabelek wlasnie zasypia na gorze,mam nadzieje,ze zasnie,bo pozniej musimy na miasto wyskoczyc :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

06 wrz 2007, 14:54

i dzis znowu jęczy :ico_olaboga: a na obiad zjadł pół placka ziemniaczanego (choc je lubi) a zupy wcale nie chciał :ico_olaboga:
nie mogę dodzwonić sie do przychodni bo chciałam go zapisac na jutro ,nie wiem co one tam robią :ico_zly:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 wrz 2007, 16:52

jeny od wczoraj 2 nowe strony do czytania;) od razu widać ze pogoda brzydka, a u nas piękna. Mati nie gorączkuje więc pobył 1,5 h na dworku i robił z tatusiem bramkę uniemożliwiającą mu wejście po schodach:) ja to rozłożyłam się za to na dobre. Już nie rozstaje się z husteczką... zdążyłam umyć teściowi 2 okna i mnie wzięło. oj nadgorliwy człowiek:)

kasiekk to fatalnie że nie masz swojego pokoju..... ale ciesze się, że praca ogólnie Ci się podoba i o to chodzi. ja też za rok takie szukam. nie ma co.

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

06 wrz 2007, 17:00

Ilonakk9 jak Cie zobaczyłam tutaj to az wyszczerzyłam zeby od ucha do ucha o tak : :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Witaj z Viniee :ico_brawa_01:
Matikasia to dobrze ,że z Mateuszkiem jest lepiej i oby tak dalej ,a jak dzisiejsza nocka u niego?
Kasiekk co sie dzieje z Kacperkiem ,bo mnie martwią Twoje posty ?
Dobra ,uciekam odrabiać z Kasią lekcje :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość