Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

26 kwie 2007, 17:57

witajcie - ale jestem padnięta a tylko spacerek w ogrodzie botanicznym z mamą Emilki no i oczywiscie z Emilka

no ale moja panna jak zasnęła tuz przed wejsciem do ogrodu tak sie obudziła tuz po wyjsciu i koleżanki za długo sobie nie pogadały bo trzeba była sie zbierac do domku

Gabrysiu jak Ci sie jeszcze chciało isc do pracy??? ja to normalnie nie mam siły już

coś wiadomo jak sie czuje Oskarek??


[glow=yellow][shadow=green]Majeczko wszystkiego najlepszego[/shadow][/glow] :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
~anula~
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 04 kwie 2007, 16:09

26 kwie 2007, 19:15

Moj Dawidek wazy 9900g i ma 80cm!!!!!!! :ico_olaboga: ale urodzil sie z waga 4560g i 62cm :ico_oczko:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 kwie 2007, 19:59

Ael fajnie Dorotex i Gabrysiu ze byłyście razem na spacerku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jakieś wspolne fotki robiłyście?bo jak tam to pokażcie :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 kwie 2007, 20:08

No a my czekamy na fotki :-D .Tylko nie zapomnij aparatu następnym razem Gabrysiu :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-04-26, 20:10 ]
Ojej a ja musze kiedyś blog uzupełnić :ico_olaboga: ale nie mam czasu albo siły :-/

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 kwie 2007, 20:19

Ja też wyjeżdzam na początku maja :ico_olaboga: czeka mnie odwyk od TT czy ja to przeżyje :605: :576:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

26 kwie 2007, 20:24

Agnes.. no super ze sa z tego samego dnia :-D Julia jest starsza, bo urodziła się o 7. 05 :ico_haha_01:
Edytko a Ania tez jest z 21 wrzesnia????

U nas cieplutko!!! cały dzien soedzilismy na podworku :) jakbym nie obserwowała godzin to Julia by sie sama o jedznie nie upomniała... tak jej sie podobało :)

Justyna Adusia ma sie juz lepeij?

Biedny Oskarek.. mam andzieje ze u niego tez juz jest dobrze.

Jestem potwornie słaba.. zaraz ide spac, wiec dzis wam towarzystwa dlugo nie dotrzymam.... ale za to jutro planuje posiedziec dluzej( bede uzupelniala prace no i gadala z wami ) :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 kwie 2007, 20:39

kasiaa1985 Adusia ma sie już dobrze :ico_haha_01: jeszcze troszke pokasłuje ale to bardzo mało.Oj ja też padam :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

26 kwie 2007, 21:12

Maja wszystkiego naj na 8 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

Ivon no właśnie nie wiem nawet na co ona jest uczulona bo dotychczas jadła normalnie i było prawie ok czasami jakieś plamki które znikały a teraz to klęska... wysypało ją całą i swędzi ją potwornie. Jutro idziemy zrobić jakieś badania na co moze być uczulona ale one podobno nie są do końca wiarygodne. A ty robiłaś malutkiej jakieś badania ??? a jak gotujesz zupki to warzywa masz jakieś ekologiczne czy normalne ???

Fajnie że się spotkałyście kobietki ja to muszę się spiknąć z Kasią to sobie pospacerujemy :ico_oczko:

Edytko Natali na pewno nie wysiadł komputer tylko pewnie jest w szpitalu przy Oskarku... Pewnie tam się zamartwia. Ma któraś z Was komórkę do Natali ???

Oj biedne te dzieci chore... takie nieszczęśliwe i nie wiadomo jak im pomóc. Moja to nawet nie umiała dziś zasnąć przez godzinę cigle popłakiwała ...

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

27 kwie 2007, 06:19

Gabrysiu no to świetenie - za to moja niestety dwa razy w ciagu nocy sie obudzila

tak bardzo chciałam jechać do szwgra na ten długi weekend i juz nawet zdecydowalismy ze bedziemy ogrzewac pokoje w których my bedziemy bo u niego jest duzo chłodniej niz u nas a jak wczoraj obejrzałam pogode to myslałam ze z kanapy spadne na początku maja 13-15 stopni i deszcz :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

ehhh ja też sie zbieram do wpisów na blogu Oliwki ale ..... same wiecie jakos cięzko mi sie wziasc do tego

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

27 kwie 2007, 08:26

Wszystkim dziekujemy za zyczenia :ico_buziaczki_big:
Ulciu, ja na razie nie robie Mai zadnych badan bo pani doktor powiedziala,ze takie badania robi sia jak dziecko ma skonczone 3 lata.
Jesli chodzi o gotowanie zupek to ja niestety nie mam warzyw z wlasnej dzialki ale kupuje w sklepie, bardzo dokladnie plukam i jak na razie Mai po nich nic nie jest. Gotuje ziemniaczki razem z marchewka( tak mnie wiecej 1:1), do tego dodaje odrobinke pietruszki i szczypte soli, miksuje. Moze to apetycznie nie brzmi ale Maja ta zupke wprost uwielbia. Poza tym ja mam pewnosc, ze Mai po niej nie zsypie. Od kolezanek wiem, ze najgorszymi zupkami dla alergikow sa zupki Gerbera, prawdopodobnie bardzo uczulaja, a Maje napewno. Majeczka przepada tez za chrupkami kukurydzianymi (koniecznie takie, gdzie na opakowaniu pisze - dla dzieci z alergia pokarmowa ). I to jest niestety cale menu Majeczki.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości