Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 lip 2008, 15:48

mmarta81, ja nie mam ikea....szlag by to trafił... dopiero w przyszłym roku w lipcu
Zirca lepiej pozno niz wcale :ico_oczko: a to co wybralas w Argosie jest naprawde sliczne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 lip 2008, 15:54

Witams ie i ja wlasnie wstalam :-D

zirca dziekuje, na pewno malemu sie spodoba :-D co do tego kompletu mebli to fajny podoba mi sie, ja tez chcialam kompletny zestaw mebli ale sa takie drogie a w sumie stwierdzilismy z mezem za jak maly podrosnie czyli gdzies jak bedzie mial dwa latka tow tedy kupimy mu mebelki do pokoiku a na razie moga byc takie :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 lip 2008, 19:45

:ico_brawa_01: my jedziemy juz jednak zaraz na ta wies :ico_brawa_01: wiec zycze wszystkim udanego weekendu :ico_sorki: i do uslyszenia w niedzielke wieczorkiem :-D

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

11 lip 2008, 20:16

mmarta81, baw sie dobrze!!!!
Pati, a ile dałaś za łóżeczko? bo u mnie w Irl za porządne łóżeczko trzeba dać ponad 100e plus koszt materaca min 50e. Komoda z przewijakiem 150e, wiec ten komplet nie wydaje sie byc drogi....ale jeszcze nie jestem pewna....

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

12 lip 2008, 23:53

Rany,dziewczyny,cala sobote,zadna nic nie napisala :ico_olaboga: To do nas nie podobne :ico_haha_01: Postanowilam napisac "cokolwiek"zeby nie zaliczyc dnia do straconego.Jutro na pewno bedzie lepiej ,bo wraca z weekendu Marta i bedzie miala sporo do opowiedzenia :ico_brawa_01: Mam pierwszy rozstep na brzuchu i jestem tym faktem zdruzgotana :ico_placzek: W zawrotnym tempie rosnie mi ostatnio brzuch,zaczynam sie niepokoic czy moj Kubus z 5 i pol kilo nie zawazy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

13 lip 2008, 09:40

Witam sie i ja rankiem :-)

oj faktycznie niekt wczoraj nie napisal, ja nie mialam czasu nie bylo nas w domku, potem grillowalismy, a pozniej jakos sie juz nie chcialo wchodzic, polezalam sobie i tak zleciala sobota :-)

mmarta to fajnie, ze pojechalas na wies, odezwij sie pozniej i napisz jak udal sie wypad :-)

zirca to do lozeczka, to u nas sa podobne ceny, ale np w supermarketach mozna kupic taniej, my kupowalismy w Polsce i za lozeczko razem z materacem zaplacilam 320 zl, a sklepie za takie samo wynioslo by mnie prawie 500 zl z meteracem wiec cena sie rozni i to bardzo :ico_szoking:
Mam pierwszy rozstep na brzuchu i jestem tym faktem zdruzgotana :ico_placzek: W zawrotnym tempie rosnie mi ostatnio brzuch,zaczynam sie niepokoic czy moj Kubus z 5 i pol kilo nie zawazy :ico_noniewiem:
nie martw sie kochana, moze wiecej sie nie pojawi, ja tez co rusz zagladam czy nie mam, bo tez bym sie zalamala :ico_pocieszyciel: a tez obawy mam co do wielkosci mojego synka, jets taki zywiuszczy, ze nie wiem, tak mnie kopal wczoraj ze az bol odczuwalalm czy to jest normalne :ico_noniewiem:

No nic zycze peiknej i milej niedzieli :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

13 lip 2008, 10:44

nie martw sie kochana, moze wiecej sie nie pojawi, ja tez co rusz zagladam czy nie mam, bo tez bym sie zalamala a tez obawy mam co do wielkosci mojego synka, jets taki zywiuszczy, ze nie wiem, tak mnie kopal wczoraj ze az bol odczuwalalm czy to jest normalne
Ja czasami,az podskocze jak dostane solidnego kopniaka,A bywa,ze maly spi caly dzien i potrafie zapomniec,ze jestem w ciazy.Ale na drugi bok,w nocy przewraca sie razem zemna :ico_haha_01: Czuje ,jak sie ta jego grubiutka pupa przemieszcza,a potem przybiera wygodna pozycje na moim drugim boku.Czasami tak rozrabia,ze caly brzuch mi sie rusza,tata ma wtedy najwieksza zabawe :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

13 lip 2008, 10:50

miszka, no mi to brzuch skacze na wszystkie strony, dzis np nad ranem tak wariowal, ze juz sie zastanawialam co on tam robi :-D najgorsze jest ze wlazi mi pod zebra, wczoraj chyba nozke wlozyl mi pod zebro bo nawet wyprostowac sie nie moglam tak bolalo, a co do przewracania sie na drugi bok to mam tak samo, czuje jak ciagnie sie za mna nasz syneczek, czuc ten ciezar juz :-D

Ide jesc sniadanko z mezem a potem biore sie za obiadzik :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

13 lip 2008, 11:05

Mam pierwszy rozstep na brzuchu i jestem tym faktem zdruzgotana W zawrotnym tempie rosnie mi ostatnio brzuch,zaczynam sie niepokoic czy moj Kubus z 5 i pol kilo nie zawazy
Nie martw mały się na pewno nie będzie maił 5 kg , a na roztępy radze ( stary sposób ) szczypanie brzuszka , można wypróbować nie zaszkodzi :-)

U mnie też maluszek kręci się w nocy razem ze mna , jak się obracam z boku na bok to potem maluszek też wybiera najlepszą pozycje , często wystawia swoją pupe do góry i sie rozciąga . Jarek barzo się cieszy i nawet w nocy potrafi światło oświecić zeby sobie popatrzeć :-D :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

13 lip 2008, 11:28

Nie martw mały się na pewno nie będzie maił 5 kg , a na roztępy radze ( stary sposób ) szczypanie brzuszka , można wypróbować nie zaszkodzi
Wiesz,ze nie slyszalam,musze koniecznie wyprobowac :ico_sorki: Bo,az sie boje co to bedzie :ico_placzek:
U mnie też maluszek kręci się w nocy razem ze mna , jak się obracam z boku na bok to potem maluszek też wybiera najlepszą pozycje , często wystawia swoją pupe do góry i sie rozciąga . Jarek barzo się cieszy i nawet w nocy potrafi światło oświecić zeby sobie popatrzeć
Tak sobie mysle,ze chyba mi normalnie bedzie tego brakowalo jak juz sie urodzi.
Czy Wasze malenstwa tez reaguja na cieple mleko,moj jak sie nie rusza i zaczynam sie martwic to wypijam kubek cieplego mleka,no nie ma sily zeby za 10 minut nie odpalil :ico_brawa_01: Chyba cos w tym smaku jest.....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość