Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 kwie 2012, 12:04

Kazałam małżowi przynieść moje przedciążowe dzinsy na wyjście ze szpitala :-D
- heheheheheehehehe,dobre :ico_oczko: Ja za to przegielam w druga strone,bo poprosilam o spodnie ciazowe,w ktorych przyjechalam,a wychodzac po 5 dniach wazylam o 14 kg mniej niz na wejsciu i spodnie ze mnie splywaly :ico_oczko: Dobrze,ze to tylko do auta szlam :ico_oczko:

Mad - wiem kochana o czym piszesz i uwierz,ze az tak zle nie bedzie - cialo rozciagalo sie 9 m-cy,daj mu troszke czasu na regeneracje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

03 kwie 2012, 12:05

A czy po porodzie tez rozszerzyly sie Wam biodra -kosci?
mi przybyło w pasie nieco, ale w biodrach ubyło

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 kwie 2012, 12:05

Wraca to do normy ?
- nie wiem jak u innych,ale mi sie juz mimo,ze do wagi wrocilam po Andrzeju,nie udalo wcisnac w spodnie takie ulubione,tzn wchodzlam ale czulam dyskomfort :ico_zly:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

03 kwie 2012, 12:10

Kazałam małżowi przynieść moje przedciążowe dzinsy na wyjście ze szpitala

- heheheheheehehehe,dobre Ja za to przegielam w druga strone,bo poprosilam o spodnie ciazowe,w ktorych przyjechalam
ja przytyłam 11 kg w ciązy i tk sobie obliczyła, ze dziecko + wody + ewentualne obrzęki powinny to wszystko zabrac :-D

ja nadal chodziłam w moich przedciążowych ciuchach, ale teraz czuje, ze tak różowo to nie będzie juz

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 kwie 2012, 12:21

Mad, mi sie kosci "poschodzily" i w biodrach bylam jeszcze wezsza niz przed 1 ciaza, takze da sie, ale nie wiem czy to mozliwe u kazdej kobiety.

Boziuuu, a mnie tak dzisiaj lewe wiazadlo boli ze nie moge :ico_placzek: w ogole stac ani siedziec tylko lezec :ico_olaboga: Gdybym nie byla w ciazy to pomyslalabym ze to na bank jajnik tak mnie napieprza....

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

03 kwie 2012, 12:26

Asienka, na pewno masz juz dosyc, tulam mocno! Wytrzymaj jeszcze troszke! Moze wez oliwke i sutki podrecz troche?Brzusio pomasuj? A masz skurczyki z takim bolem ala miesiaczkowym?
Sutki od dobrego tygodnia dręczę, brzuch masuję przy okazji kremowania i we wannie :ico_sorki: a co do skurczy to czasem są z takim bólem miesiączkowym a czasem to tak od góry ciągnie i kłuje w dole..
kingoza do gina idę w czwartek, ale pewnie i tak nic nie zrobi:/
rybka co do olejku- wszędzie piszą o 2 łyżkach, a ja sobie 3 dałam i różnicy żadnej nie było.. ale w sumie, może warto spróbować drugi raz :ico_noniewiem:
surtsey dobre :ico_haha_01: ja już powiedziałam M że ma mi wziąć spodnie z taką gumką z tyłu, chodziłam w nich do 6-7miesiąca, więc chyba będą dobre :ico_oczko:
Mad ja też dostałam rozstępy w spadku, ale kurcze mama miała wszędzie- na piersiach, nogach i brzuchu, a mi tylko na brzuchu wyszły ale za to 2x więcej :ico_zly: i po opalaniu wyglądają gorzej niż przed, ja mam plan- jakieś kosmetyki+kosmetyczka/dermatolog i powinno zblednąć chociaż..

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 kwie 2012, 12:29

powinny to wszystko zabrac :-D
- optymistka :-D

mama_zuzi1980, a moze cos sie u ciebie zaczyna :ico_oczko:
może warto spróbować drugi raz :ico_noniewiem:
- ryzykujesz chyba tylko rozwolnieniem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

03 kwie 2012, 12:35

powinny to wszystko zabrac

- optymistka
no przecież przyznałam się, ze naiwna byłam :-D

[ Dodano: 03-04-2012, 12:36 ]
Obrazek zobaczcie jakie ładne ciastka. Tak pomyślałam, ze i tak mam dziecko w domu, to moze by udekorował takie "pisanki"

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

03 kwie 2012, 12:57

kingoza, kochana z dziewczynami się nie zgodzę. Możesz ćwiczyć już od pierwszej doby po porodzie. Wiem, bo pisałam właśnie o tym magisterkę. Jeśli chcesz, to ja ci podeślę te wszystkie info i zdjęcia ćwiczeń. Są delikatne w pierwszym tygodniu, takie w zasadzie "pierdołkowate" i w większości na leżąco. Ale moim zdaniem fajne.

Ja na szczęście rozstępów NIGDZIE nie miałam! :ico_sorki: Mad., doskonale cię rozumiem z tym workiem zamiast brzucha. Nie jest on wieeelki, ale niestety nie jest to płaska powierzchnia. :ico_noniewiem: A niestety 2 lata już minęły od porodu :ico_olaboga: Ale jak nigdy szczuplizna nie byłam, więc ja się cieszę, że chociaż do wagi sprzed ciąży doszłam spokojnie.
Rozstępki niewielkie mam (na całe szczęście!!!) pod cyckami, bo mi takie mega flaczki się zrobiły. Skórę na cyckach mam tak rozciągniętą, że mogę się za samą skórę chwytać i to strasznie wygląda. Nie lubię tego. Ale pocieszam się tym, że w kolejnej ciąży będą znów takie krągłe i pełne :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:


:ico_tort: dla Zuzinki :ico_brawa_01: gdzieś w telefonie mam jeszcze zdjęcie chyba małej Zuzki, które mi przysłałaś po porodzie :ico_haha_01:

Gusia, super poszło!
Ma któraś do niej nr żeby się dowiedzieć jakiś szczegółów?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 kwie 2012, 13:07

su - fajowe te ciasteczka :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość