Awatar użytkownika
Sajurka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 09 sty 2012, 08:31

03 kwie 2012, 16:08

Evelka a tez masz cos z szyjka ? jakis powod jest ze masz sie oszczedzac ?? bo u mnie szyjka wiotka, 50 % skrocona



Iw rybka ojej ale sie was duzo rozpakowało ;) no ale ten watek obejmuje marcowki - kwietniowki tez bo ten na ktorym ja tez jestem to tylko majowe - wiec jeszcze zadna.

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

03 kwie 2012, 16:14

mam do was pytanie napinanie brzuchateraz jest juz normalne?
popatrz ile jestem za toba, ja mam w zasadzie cały czas brzuch twardy i napiety

[ Dodano: 03-04-2012, 16:15 ]
tzn. ja mam za duzo, ale takie ćwiczenia macicy sa normalne

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

03 kwie 2012, 16:32

Evelka a tez masz cos z szyjka ? jakis powod jest ze masz sie oszczedzac ?? bo u mnie szyjka wiotka, 50 % skrocona
u mnie z szyjak niby wszytsko ok.. tylko dostalam fenoterol 8 razy na dobe bo mialam po 20 pare skurczy w ciagu dnia i mam lezec..

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 kwie 2012, 16:41

a w 2 posiedzimy sami w domu
i dobrze,ja mialam robic ta 30-tke w lany poniedzialek ale przekladam na wielkanoc,chcemy w poniedzialek posiedziec w domu,ja juz sie nie nadaje na to,zeby siedziec z ludzmi przy stole,prowadzic rozmowy,jesc,pic itp wole polezec na kanapie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
i nie moge znalezc baterii.
- oooo grubo,mysmy jednego dnia pilota szukali,bo Zuzka gdzies schowala - szukalismy kilka dni i przypadkiem znalazl sie w moim kaloszu :ico_olaboga:
Kubeczek z piciem obowiazkowo mam w ilosci min 2,bo zawsze jeden wsadzi w takie glupie miejsce,ze nikt by nie znalazl,np w wozku w kieszonce albo pod lozkiem w innym pokoju. A smoczki jeszcze jak miala,to masakra - gdzie te smoczki sie znajdowaly - w doniczce z kwiatkiem,w bucie,w ozdobnym wazonie,w szafce w kubku albo garnku,w mojej szufladzie z bielizna itp :-D
napinanie brzuchateraz jest juz normalne?
- zdecydowanie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

03 kwie 2012, 18:13

kingoza nam też w Szkole Rodzenia położna mówiła, że można od razu ćwiczyć po porodzie, właściwie już od pierwszej doby, ćwiczenia te są delikatne. Myślę, że w necie powinnaś znaleźć jakiś zestaw ćwiczeń.

Ja też mam rozstępy niestety, niby tylko poniżej pępka ale sporo ich jest. Mój gin jak ubolewałam nad tym cc i rozstępami to mnie zwyzywał, że chyba nie widziałam prawdziwych rozstępów ale mnie się wydaje że moje i tak są ogromne.
A po porodzie zrobiły się jeszcze na piersiach. Generalnie nie mogę na siebie patrzeć.

A mały daje mi dzisiaj w kość, od 13.30 jeszcze porządnie nie zasnął, tylko takie pół godzinne drzemki sobie strzela.

Awatar użytkownika
Sajurka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 09 sty 2012, 08:31

03 kwie 2012, 18:19

Napinania brzucha tez mam. Szczegolnie w nocy


Evelka tez mam fenoterol tylko ze 3 tabletki, a brałam 1,5 tab.

Ja roztepow nigdzie nie mam , znaczy, poprawka, mam na tylku, ale to sa stare, niewidoczne, jeszcze z czasow jak dojrzewałam. A teraz- nic. brzuch gładki.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 kwie 2012, 18:33

Mi to sie wydaje ze ja skurczy to mam mega duzo, nawet nie licze. Teraz by mogly mnie zaczac bolec to przynajmniej bym wiedziala ze cos sie rozwiera.
Ja dzis caly dzien na lezaco przez to pieprzone wiazadlo... Zuzia ma goraczke i lezy obok mnie a Nell pojechala po spozywke z tata.

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

03 kwie 2012, 18:40

Sajurka, ja skurcze mam od 28 tyg.. początkowo brałam fenoterol co 6 godzin i nic nie dało potem co 4 a teraz co 3.. i teraz jakos zdecydowanie mam mniej skurczy ale dawki mi nie zmniejszy zeby nie było tego co wczesniej.. a szyjke mam wporzadku i wszytsko co ma byc zamkniete to jest zamkniete.. wiec to dla mnie zagadka skad te skurcze.. ale mam lezec to leze.. znaczy zcasem wyjde na krotki spacer bo na dlugi nie dam rady bo mnie zaczyna napierniczac i kłuc w brzuchu i od razu sie napina ale tak na 10 minut moge wyjsc, usiasc na lawce :) i w domu sie bardzo oszczedzam.. przestałam sie przejmowac kurzem i bałaganem.. sama w to nie wierze ale moj synek najwazniejszy a od bałaganu nikt nie umarł.. ;)

[ Dodano: 03-04-2012, 18:44 ]
oooo grubo,mysmy jednego dnia pilota szukali,bo Zuzka gdzies schowala - szukalismy kilka dni i przypadkiem znalazl sie w moim kaloszu :ico_olaboga:
Kubeczek z piciem obowiazkowo mam w ilosci min 2,bo zawsze jeden wsadzi w takie glupie miejsce,ze nikt by nie znalazl,np w wozku w kieszonce albo pod lozkiem w innym pokoju. A smoczki jeszcze jak miala,to masakra - gdzie te smoczki sie znajdowaly - w doniczce z kwiatkiem,w bucie,w ozdobnym wazonie,w szafce w kubku albo garnku,w mojej szufladzie z bielizna itp :-D
haha, co chcesz Zuzka pomysłowa jest i tyle.. ;)

[ Dodano: 03-04-2012, 18:51 ]
ależ tu dzisiaj spokojnie..

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 kwie 2012, 19:27

A mały daje mi dzisiaj w kość
- a ja tez juz chce dostac w kosc :ico_wstydzioch:
A teraz- nic. brzuch gładki.
- pozazdroscic,ja nowych rozstepow nie mam - tylko te blade z 1 ciazy :ico_wstydzioch:
Ja dzis caly dzien na lezaco przez to pieprzone wiazadlo..
- oj wspolczuje :ico_sorki:
Zuzia ma goraczke
- zdrowka :ico_sorki:
ależ tu dzisiaj spokojnie..
- fakt :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

03 kwie 2012, 19:40

hejka

Dzieci chore;( i zapewnie Swieta w domku spędzimy...wrrr :ico_zly:

Sto lat Sto lat dla Zuzi i Łukaszka;*:* :ico_tort: :ico_tort:

kingoza i binius sliczne macie pociechy:)

to mamy juz Kwiecien a pozniej Maj....i beda wszystkie dzieciaczki z watku urodzone;)

widze ze Gusi szybko poszlo...

pozdrawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość