kasia12345
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 04 lis 2016, 16:51

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

04 lis 2016, 17:10

Witam. Ja też miałam włosy mocno zniszczone od suszarki, farbowania, rozjaśniania . Co wyszedł mi odrost to farbowałam. Nawet miałam ściąganie koloru bo nie wyszedł taki jaki chciałam ,więc włosy wyglądały jak siano. Co podcięłam i tak miałam pełno zniszczonych i rozdwojonych końców . Mam włose parowate -blond. Używam obecnie odżywki z NIVEA INTENSE REPAIR , maska z kallos, Matrix Oil Wonders Amazonian Murumuru Oil - Olejek dyscyplinujący włosy, nakładam olej lniany na włosy . Robie to bardzo rzadko ,ale widze poprawe. I staram sie rzadko farbować ,nawet chce z tego zrezygnować. Mam nadal zniszczone ,ale juz nie tak jak kiedys ....i najważniejsze to podcinać ! Ja podcinam co 2 miesiące .

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

17 lis 2016, 23:26

A olejkowania próbowaliście? Poczytajcie tutaj http://olejowaniewlosow.com.pl/ duzo fajnych i praktycznych rad na temat tej metody pielęgnacji włosów wrzucają ;)

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

26 lis 2016, 17:39

Olejowanie na propsie! Zdecydowanie najlepsza kuracja dla zniszczonych włosów. Sama używam takich profesjonalnych: http://www.royalmoroccan.pl/

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

13 gru 2016, 16:10

Na początek wystarczą zwykłe olejki jak arganowy i kokosowy, które są skuteczne i chwalone na forum w kwestii pielęgnacji czy odbudowy kondycji włosów. Druga kwestia to jak pisałam: maska białkowa nakładana 2 razy w tygodniu, po niej od razu zauważymy efekty.

DominikaJ
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 21 gru 2014, 10:54

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

22 gru 2016, 18:17

Ja uwielbiam olejek arganowy :)

ilonakaminska80
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 gru 2016, 08:41

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

29 gru 2016, 08:49

zabieg nawilżający u fryzjera

Jasna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 24 mar 2014, 17:09

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

08 lut 2017, 10:59

A ja polecam produkty Kosswell. Też mam włosy suche z tendencją do wypadania (zaznaczam, że nie farbuję) a mimo to włosy wydawały się zniszczone i matowe. Gdy zaczęłam używać maski Kosswell Nutrivita problemy wyraźnie zniknęły a kondycja włosów się poprawiła :)

JulkaSzpulka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 09 lut 2017, 12:21

Re:

09 lut 2017, 12:31

mi sie strasznie po jedwabiu przetluszczaly

mnie też. przerzuciłam się na taki oleje z marakui Biosilk i jest naprawdę spoko.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

14 mar 2017, 13:18

A jakiego jedwabiu używałaś, jakiej firmy? Pytam bo też jakość danych kosmetyków bywa naprawdę różna i zawsze trzeba uważnie czytać ich skład aby potem nie być rozczarowanym. Sam zabieg nawilżający włosy raz na 3 miesiące u fryzjera to zdecydowanie za mało aby odzyskały naturalny blask.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

19 lis 2018, 00:52

Podobno nadużywanie jedwabiu wręcz wysusza włosy, zamiast je nawilżać, ja wolę stosować oleje do włosów i maski. No ale to wszystko jako zapobieganie, bo niestety kosmetykami nie da się uratować włosów, które już są zniszczone. Aaaa... no i najlepiej ograniczyć stylizowanie włosów na gorąco, bo to im nieźle daje w kość. Na szczęście teraz produkuje się już tak nowoczesne sprzęty, że bez obaw można ich używać, jak na przykład te digital sensor z babyliss, kojarzycie? Mają czujniki, którymi sprawdzają włosy przez cały czas suszenia czy prostowania, dopasowują się do włosów i nie niszczą ich.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość