Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

11 cze 2011, 19:09

Dziewczyny witam się z wami rozumiem ,ze to teraz nowy wateczek ..


^6 czerwca urodziłam córeczkę waga 3300 56 cm ....
Pośladeczkami naturalnie

Moja Hania

Obrazek

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2011, 19:24

Martusia30 witaj i gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: córeczka śliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 11-06-2011, 19:34 ]
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 25#5518316 -tutaj założyłam wątek z gratulacjami dla Martusi30 :-)

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

11 cze 2011, 20:26

Martusia30 :ico_brawa_01: za poród SN

co do smoka to też mam z paczki szpitalnej awentowski smok i mały go lubi
My cały dzień śpimy z małym na łóżku budzimy się co godzinę na jedzonko tylko :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

11 cze 2011, 20:50

proba wstawienia zdjecia

Obrazek

[ Dodano: 11-06-2011, 20:53 ]
udalo sie :)

Filipek jak mial 7 tygodni (bo juz ma 7,5) :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

11 cze 2011, 20:59

Martusia30, gratuluje!!!

patrycja_g, sliczny Filipek, jaki zadowolony :ico_brawa_01:

dziewczyny Tosia dzis znowu plakala, znacznie krocej, ale jednak :ico_placzek:
czy to sa kolki? nie za pozno na nie? jutroo mala konczy 5 tygodni, daje jej 3 razy kropelki Bobotic, sama pije ta herbatke na laktacje tez zawiera koper
raz dziennie staram sie dac malej herbatke koperkowa lub rumiankowa, wypija ok 50 ml
kupki robi, gazy oddaje, wiec skad ten placz? :ico_noniewiem:
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 cze 2011, 21:56

Hejo dziewczyny.

JA dzis pozno bo jakos czasu wczesniej nie było.

Martusia30, gratulacje ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D sliczne to twoje cudenko :-D

patrycja_g, jeju ale Filipek juz duzy :-D sliczny chłopczyk, jak ten czas leci :ico_olaboga:

emilia7895, kochana ja juz sama nie wiem co jest z tymi kolami, u nas tez dzis było nieciekawie, płacz i tyle.
CZesto podczas karmienia mały zaczyna nagle płakac i koniec, potem juz nie chce pic tylko płacze, mimo tego ze ładnie mu sie obija po jedzeniu.

A jesli chodzi o zasypianie to ja od poczatku po karmieniu małego odkładam do łozeczka, pieluszke mu daje i on ja sobie trzyma no i smoczek. Ano i jeszcze karuzelke puszczam.
Pamietam ze Filip ładnie mi zasypiał jak mu grała :-)
My stosujemu Nuka mimo tego ze butleki mam z Aventu to mały jakos nie chciał smoka z Aventu.

Boje sie tylko tego ze jak bedzie dalej tak płakał to bede musiała go usypiac na rekach i sie przyzwyczai, dzis zasnał dopiero w wozku bo tak długo płakał, potem go przeniosłam do łozeczka.

Zmykam juz miłej nocki pa

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 cze 2011, 22:02

Martusia gratulację! Malutka słodka. Mój Mateusz o trzy centymetry krótszy był ale waga ta sama. Zdecydowałaś sama czy "zachęcili" Cię do sn bo pamiętam, że pisałaś że w tym szpitalu porody pośladkowe to rutynowy poród sn.
Ja bym się na taki poród raczej nie zdecydowała.

Patrycja jak Filipek wesolutki i słodziutki. Jak jego brzuszek? Przechodzi?

Emilia wiesz z tymi kolkami to różnie u jednego dziecka w 1. a u drugiego w 8 tygodniu się pojawiają. Skoro Tosi płacze w różnych porach to chyba nie kolki, zobacz czy ma w tym czasie twardy brzuszek. Może jej się jeść chce albo pić. Spróbuj może podać jej też przegotowaną wodę. Mateusz początkowo płakał jak był na ręku ale w poziomie i trochę nam to zajęło zanim wpadliśmy, że to o to chodzi. Nie wiem co Ci doradzić bo na odległość to trudno. Wiem, że ciężko wytrzymać płacz dziecka i nie móc mu pomóc ale trzymaj się, próbuj wszystkiego :ico_pocieszyciel:
Ostatnio zmieniony 12 cze 2011, 16:13 przez Murchinson, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Nika24347
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 21 wrz 2010, 12:48

11 cze 2011, 22:39

^6 czerwca urodziłam córeczkę waga 3300 56 cm ....
:ico_brawa_01:
Mykam lulu doczytam jutro bo dzisiaj padam.

[ Dodano: 12-06-2011, 08:51 ]
Witam sie porannie.
Pochwale sie wam ze moj maly dzisiaj tez przespal 6 godzin jestem w :ico_szoking:
Aniu super ze wszystko ok po wizycie u gina.
Emilia u nas tez problem z bolami brzuszka byl i po SS przeszlo jeszcze nie calkiem ale powoli przechodzi :-)
U nas maly czasami zasypia sam a czasami trzeba go bujac oczywiscie smoczek musi byc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

12 cze 2011, 09:01

Witam się.

Nie miałam narazie czasu na forum, masa odwiedzin, spacerki i ogarnięcie całej nowej sytuacji pochłonęło cały mój czas :-)
Wstawiam opis porodu http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 32#5518432
Moje maleństwo śpi jak aniołek :ico_brawa_01: Dziś karmienie o 23 potem o 04 i przed chwilą. W ciągu dnia za to częściej ciągnie ale też ma dłuższe przerwy. Wczoraj byliśmy na spacerku, Filipek bawił się na placyku a potem poszliśmy do mojej mamy przedstawić wnuczka. Moja mama cały czas na wózku więc sama by nie dała rady. W szpitalu mówili że mogę odrazu wychodzić na spacery nawet na cały dzień jak jest ładna pogoda. WIęc dziś znów idziemy na spacerek jak pogoda dopisze. Mój Filipek nadal nie jest zazdrosny, każdy jak przychodzi przynosi mu jakiś prezent :-D Wczoraj przyjechałą moja siostra z mężem i z Gabi i dali Filipkowi pchacz, samochud z bajki cars Filip od rana ciągnie mnie na spacer :ico_haha_01: Obiecałam mu że pojedziemy samochodzikiem na placyk, o ile tam dojedziemy :ico_oczko:

Marta ogromne gratulacje :ico_brawa_01: Czyli jednak rodziłam ostatnia :ico_oczko: A jak poród pośladkowy poszadł? Napisz coś więcej.

Zoola jak Nataszka z siusianiem? Ja jak Filip robił na podłogę to tłumaczyłam mu że tak się nie robi, że mama i tata robią siusiu na kibelek, wymieniałam też inne osoby które są mu bliskie. Zawsze starałam się być stanowcza ale spokojna.

U nas kupka przed każdym karmieniem :ico_oczko: Pawełek dużo je. Muszę odciągać w nocy mleczko bo by mi pekły cycuszki :ico_oczko: W ciągu dnia nawyciąga tego mleczka a potem w nocy śpi a cycuszki dalej produkują.
Jak narazie nie pamietam co miałam napisać jeszcze bo tyle było czytania :ico_szoking:

[ Dodano: 12-06-2011, 09:03 ]
Apropo zasypiania, to Pawełek głównie przy piersi zasypia ale często też sam w łózeczku albo na rekach jak mu się odbije :-) No i na spacerku spał cały czas.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

12 cze 2011, 11:23

czesc

co do smoczkow to my mamy aventa
Emilia wiesz z tymi kolkami to różnie u jednego dziecka w 1. a u drugiego w 8 tygodniu się pojawiają. Skoro Tosi płacze w różnych porach to chyba nie kolki, zobacz czy ma w tym czasie twardy brzuszek. Może jej się jeść chce albo pić. Spróbuj może podać jej też przegotowaną wodę. Mateusz początkowo płakał jak był na ręku ale w poziomie i trochę nam to zajęło zanim wpadliśmy, że to o to chodzi. Nie wiem co Ci doradzić bo na odległość to trudno. Wiem, że ciężko wytrzymać płacz dziecka i nie móc mu pomóc ale trzymaj się, próbuj wszystkiego :ico_pocieszyciel:
ja staram sie nie dopuszczac tej mysli, ze to moga byc kolki :ico_noniewiem:
2 dni z rzedu zdarzymo sie malej plakac wieczorami :ico_noniewiem: jak dzis sie sytuacja powtorzy to pewnie podamy ten debridat :ico_noniewiem:
jak tak strasznie placze to wg mnie ewidentnie brzuszek boli, bo jest twardy i mala sie napina cala :ico_noniewiem:
i wtedy zadna pozycja nie pomaga, ani lezenie na brzuchu, pionowo, poziomo...
pic raczej tez jej sie nie chce, boz azwyczaj jest po jedzeniu...
Nie wiem co Ci doradzić bo na odległość to trudno
zapraszam do nas :ico_oczko:
byl i po SS przeszlo
chodzi o sab simplex, tak?
mam kolezank w Niemczech, ktora mogla by mi to kupic i wyslac, ale nie wiem czyt jest sens, skorodajemy bobotic, a jest bardzo niewielka roznica w stezeniu simeticonu :ico_noniewiem:

Motylek22, swietny opis porodu :ico_brawa_01:
super, ze Pawelek jest grzeczniutki :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość