agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

19 lis 2011, 13:58

witajcie dziewczynki dawno mnie nie było bo mam już dość wiecie objawów ciąży jak wcześniej martwiłam się że nie mam tak teraz już mam dość :ico_placzek: cały czas mnie mdli i mdli jeju aż słabo na myśl o jedzeniu odrazu mdli koszmar jeszcze żębym zwymiotowała to moze lżej by było a tak od rana do nocy się męczę macie jakieś dobre rady???wcześniejsze ciąże były bez mdłości....

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

19 lis 2011, 14:01

Koleżanka jak miała nudności piła wodę niegazowaną tą dużą i wciskała do niej sok ze świeżej całej cytryny :-) Pomagało.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

19 lis 2011, 14:20

agesss, ja miałam okropne w tej ciąży mdłośći i wymioty nic nie mogłam jeść wszystko było bleeee ratowałam sie colą wiem że nie można ale mi pomagało jedynie to jak mi sie odbiło to na trochę było ok a dodam że mdłości miałam caly dzień a wymioty wieczorem jezuuuuuu jak sie cieszę że to minęło :ico_sorki: :ico_sorki: trzymam kciuki za ciebie aby tobie szybko minęło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

19 lis 2011, 14:34

Agness nie mam żadnych sprawdzonych rad... jedynie co to moja gina... powiedziała że rano i wieczorem witamina E i tyle. Ja tez coś ostatnio nie za dobrze wczoraj od popoludnia do nocy nie najlepiej się czułam cały czas bolał brzusio tyo do tego takie dziwne uczucie nudnosci ale takie nie zbyt i sama nie wim w ogole wieczorami coś nie najlepiej się czuje :/ trzymam kciuki żeby było lepiej

Qanchita :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny tydzień :)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 lis 2011, 17:57

agesss, ja jestem teraz w 3 ciazy i powiem ci,ze przeszlam to samo co Ty - mdlosci,mdlosci i mdlosci calymi dniami,nic nie pomagalo,moj najgorszy poczatek ciazy ze wszystkich 3 i podobnie jak asiab,ciesze sie,ze mam to za soba,chociaz nie do konca,bo mdlosci przeszly ale czasem rano jeszcze wymiotuje przed sniadaniem :ico_olaboga: Badz dzielna :ico_sorki: To minie :ico_oczko:

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

19 lis 2011, 19:55

Koleżanka jak miała nudności piła wodę niegazowaną tą dużą i wciskała do niej sok ze świeżej całej cytryny :-) Pomagało.
tak też juz to słyszałam ale cytryna działa na mnie jeszcze gorzej bo zgaga sie włancza jeju jak nie urok toi.......koszmar zaczynam być głodna la e na myśl o jedzeniu już mi się odechciewa serki kupuje i jakies tam coś pomaga
dziewczyny jak wy swoje zdjęcia profilowe wstawiacie i sówaczki bo ja nie umiem za nic w świecie

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 lis 2011, 22:09

jak zrobisz suwaczek,to musisz wybrac kod zaczynajacy sie na url i konczacy sie takim URL w nawiasie kwadratowym :ico_sorki: I dajesz to w tym samym oknie gdzie kod zdjecia chlopcow masz :ico_sorki:

A avatarek normalnie z komputera wklejasz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

20 lis 2011, 12:29

Witam dziewczyny.
agesss, witam w klubie :ico_noniewiem: Mnie też mdli, boli żołądek. Nie mam apetytu, potem myślę że żołądek boli z głodu i wcisnę coś w siebie i znów mdłości :ico_olaboga: Już mi się przypomniało dlaczego chodzenie w ciąży nie było dla mnie taką magią jak dla niektórych koleżanek :ico_zly:
Do tego od kilku dni mam jakieś napady gorąca, słabo mi, muszę okna otwierać.
Dziś od rana to samo. Teraz odpoczywam a mąż pojechał z Jolką do kościoła.

W czwartek na 15:40 mam wizytę u gina :ico_brawa_01: Mam nadzieję, że wszystko dobrze z moją fasolką :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 20-11-2011, 11:34 ]
agesss, śliczny suwaczek,tylko że na tym ciemnym tle nie widać czarnych napisów. Który masz tydzień?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

20 lis 2011, 17:44

Hej :ico_ciezarowka:
jak Wam mija weekend??
u mnie średnio jakaś nostalgia mnie dorwała :/ zaraz wychodzę z domu bo zwariuję. Tylko na polu się dobrze czuję. Wczoraj powiedzieliśmy teściom o powiększeniu rodziny... Teściowa skakała do nieba z radości. No to te dobre wieści a z tych złych to wczoraj Nasz ukochany ptaszek Pani Kanarkowa umarła :(:(
Pozdrawiam i trzymam kciukasy za ciężaróweczki żeby ciąża była miłym okresem i oby mdłości i inne dolegliwości szybko mineł :-) :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

20 lis 2011, 23:30

Qanchita, mamy się z tymi mdłościami prawda?raz chce się zjeść to a zaraz na samą myśl robi się zle.Mówisz że masz napady dusznosci ja też ale słabe częściej moze zawroty głowy tak koniecznie do lekaża bo to moze być objaw anemi u Ciebie ja miałam tak w pierwszej ciąży i tak było no ale ja nie lekarz miejmy nadzieję że to kolejny "NORMALNY" objaw ciążowy :ico_haha_01:
Dziewczyny ja to mam lenia na 102 no nic ale to nic nie chce sie robić czuje się jak rozładowana normalnie macie podobnie już bym chciała wrócić do normy sprzątać,gotować biegać z dzieciakami a nie tylko leżeć :ico_oczko:
Sówaczek już poprawiłam...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość