Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

16 wrz 2013, 12:28

Viomil za 3 miesiace twoj Danielek skonczy roczek :ico_szoking: jak ten czas ucieka, wow
no i już się cieszę, bo Daniel jest coraz bardziej kontaktowy i z dnia na dzień wiecej rozumie:))) :ico_haha_01:
U nas tez dobrze, pocieszny jest i kochany :579: :579: :579: :579:
Śpi bez poduszki , i na razie śpi w samej piżamce jednoczęściowej no i w śpiworze, bo inaczej by sie rozkopał. Ale myślę, że już niedługo bedę pod spód zaklada body z krótkim rekawkiem i piżamkę+śpiwór, bo idzie zimmmnnnoooo.....

Super, że Rasper tak ładnie je :ico_haha_02: ja na Daniele też absolutnie nie moge narzekać :ico_brawa:
U nas robi się pochmurno... ale nie jest zimno wiec ok:)))
piszmy częściej dziewczyny!!!

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

17 wrz 2013, 23:11

Witam,
Bylismy sie dzis zwazyc i moje szczescie ma 8300, a w sobote go mierzylam i tak wedlug mojej miary ma 70cm :ico_brawa_01:
Dalam mu dzis sprobowac lososia i wyglada na to ze mu smakowal i wogole moje dzieciatka zajada sie biszkoptami :ico_haha_02:
Viomil dajesz Danielkowi jakies jogurty? I czy dawalas mu juz jajeczko?
U nas tez jest zimno i u nas ogrzewanie juz zalanczamy od tygodnia bo tak jest za zimno,
Gdzie sie podzoewaja wszystkie mamusie? Odezwijcie sie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

18 wrz 2013, 13:15

Witaj martuss,
my ważymy 9 kg , ubranka mam na 75-80 cm ale mniejsze też to zależy jaka marka:-)
daniel tez wcina łososia, uwielbia dynię i ostatnio nawet soczewicę mu ugotowałam i zjada:-) biszkoptów ani jogurtów mu nie daje ze wzgledu na alergie na mleko, ale czasami, bardzo rzadko dam mu wafelka ryżowego.
Od wczoraj mamy troszkę katarek :-((( a tak wszystkiego pilnujemy!! Pewnie w powietrzu wirusy krążą, taka zmienna pogoda, poza tym Danielowi chyba idą górne jedynki!! bo ma napuchniete i rączkami sobie masuje biedaczek!!
sćiągam mu ten katar +olejek rozgrzewajacy i pod nosek maść majerankowa i mam nadzieje że bedzie lepiej!! Musi byc!!!
żółtko już dawałam od 7. miesiąca co drugi dzień połówkę,

u nas od dziś grzeją:_))) dobrze bo ja zmarzła jestem!!

mamy czekamy na Wasze relację, piszcie :-))) pozdrawiamy i zdrowia życzę!!!

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

18 wrz 2013, 16:45

Viomil zdrowka dla Danielka,
:ico_brawa_01: ladnie juz wazy,i zeby szybko zebiska wyszly i zeby sie nie meczyl!
Moj malutki ladnie dzis zjadl sniadanko i obiadku tez sporo zjadl :ico_sorki: bo ostatnimi dniami to bardzo malo jadl,wiec dzis az mi lzej jak widze ze wcina.Jeszcze mu jakiegos owoca podam ale to jak sie obudzi.
No to ja tez sprobuje jajeczko juz niedlugo :ico_brawa_01: ciekawe jak mu zasmakuje.
I dzis moj szkrabek zrobil maly "kroczek" do przodu, na czterech,ruszyl raczka i nozka do przodu,moj kombinator kochany.

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

18 wrz 2013, 16:46

Viomil jakiego termometru uzywasz dla Danielka,bo chce zeby mi siostra kupila i niewiem na jakis sie zdecydowac,bo tu sa bardzo drogie.

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

19 wrz 2013, 15:41

martuss
chodzi Ci o termometr do mierzenia temperatury ciała? ja mam jakis taki zwykły z malutkim wyświetlaczem, ale rzadko z niego korzystam i dobrze!!
Martuss, pochwal się swoim szczęściem , wstaw jakies fotki Rasperka:-))
nas możesz ogladać w linku pod moim podpisem:)
Jajko smakuje maluszkowi?
u nas dzis wieje...
Mamy napiszcie co u Was!
milego dnia:_

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

24 wrz 2013, 21:57

Witam i przepraszam ze dlugo sie nie odzywalam ale mam troszke do zalatwienia i nie mam kiedy usiasc do kompa. U nas sie zrobila super pogoda i sie zapowiada zlota jesien:)
Rasperek raczkuje juz zalapal jak to sie robi do przodu, a dzis tak sie gimnastykowal przy mnie ze z kleczka przeszedl do pozycij stojacej trzymajac sie moich nog :-D
Viomil jajeczko mu niezbyt smakowalo ale sprobujemy jeszcze raz za kilka dni,
Zrobilam mu dzis soczek z granata i tak mu smakowalo ze nie nadazalam nabierac na lyzeczke :ico_brawa_01:
Jak bede miala chwile to wskocze na kompa i wrzuce jakas fotke,
A co u Was ? Jak Danielek?
Pozdrawiamy

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

25 wrz 2013, 14:20

cześć Wszystkim mamom i dzieciaczkom:)
Martuss suuuper ze rasperek zaczyna raczkować i że wstaje powoli:) brawo!

u nas dobrze, poza tym katarem , nie jest go dużo ale jeszcze troche jest, to juz ponad tydzień :-/ :-/
ale jestem dobrej myśli, nie ma goraczki, jest apetyt, Daniel nadal dobrze śpi i jest wesoły :ico_haha_02:

My powoli zaczynamy mysleć o roczku :ico_brawa_01: co gdzie i kiedy bo czas tak szybko mija :ico_olaboga:
dziś ładne słonce u nas :-D
milego popołudnia, czekam na Wasze relacje :ico_haha_02:

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

02 paź 2013, 00:36

Puk puk...
Viomil co slychac, czy katarek Danielkowi juz przeszedl? Jak duze urodzny bedziecie robic?
Mamuski gdzie jestescie ?

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

02 paź 2013, 13:53

hallo hallo,
tak mi przykro, że same tu zostałyśmy..... :ico_placzek: :-/
a tak fajnie byłoby wymieniać się obserwacjami naszych pociech i ich rozwojem...
no ALE...

u nas katar jeszcze trochę się utrzymuje :-/ juz 2 tyg Daniel ma, ale nie zmienia koloru więc jest dobrze,jest przezroczysty.
Wczoraj bylismy u alergologa i zrobilismy testy Danielowi. Zobaczymy czy coś wyjdzie??? Mam nadzieje że sie czegos dowiemy, bo zmiany skórne raz sa a raz ich nie ma :ico_szoking:

Co do roczku to nadal nic nie wiemy, tylko tyle że msza św. prawdopodobnie będzie 29 grudnia, bo u nas raz w miesiącu jest.
Jak Rasperek?
Jak inne dzieciaczki? Milutka, Kasia??????

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość