Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

26 kwie 2007, 00:03

no mój też ma 8 a od lutego dziasła spuchnięte że szok i nic,
dzis niespokojnie spi,płacze co chwile,ale coś popierduje też,a kupy dzis nie robił to może brzuszek mu dokucza :ico_noniewiem: i cosik zaczyna mi kaszleć,żeby tylko0 nie był chory :ico_sorki: przedtem tak jakby miał lekką chrypkę,hmm ta pogoda zdradliwa,niby ciepło a wiaterek i potem choroby :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-04-27 ]
no i stało sie,Peluś jest chory,pierwszy raz w swoim życiu:(
Wczoraj byliśmy u lekarza,miał 38,5 st gorączki,gardło zawalone i straszny katar,dostał antybiol,podawałam mu apap i dziś juz wstał z normalną temperaturą,oby mu juz nie rosła :ico_sorki: :ico_sorki: W nocy spał,tylko tak do północy co chwilę popłakiwał,a potem juz spał spokojnie aż do 8 prawie i dizś juz całkiem inny
Wczoraj rano byliśmy jeszzce na spacerku i było ok,dopiero z drzemki obudził sie rozpalony
ech to ta pogoda,niby ciepło a witerek zawieje i gotowe,mało trzeba

na dworek możemy wychodzić,o ile nie będzie miał gorączki,dziś jednak posiedzimy w domku,moze jutro uda sie wyjść

wracać tu kobiety !!!

[ Dodano: 2007-04-27 ]
a dziasła też normalnie rozsadza takie napuchnięte :ico_olaboga: chyba pierwsza wyjdzie prawa dolna czwórka bo widać tam takie dwie białe kropki

[ Dodano: 2007-04-28 ]
Kacperek zdrowieje,nie ma gorączki,miał tylko przedwczoraj,katar ma i troszke kaszle
czuje pod palcem juz jeden czubek prawej dolnej czwórki :ico_brawa_01:
dziś byliśmy na spacerku,tak cieplutko :ico_brawa_01:

a gdzie Wy sie podziewacie kobitki??????????

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

30 kwie 2007, 07:27

kasiekk, bedny maly...
Najwazniejsze,ze zdrowieje:)heh i gratuluje zabala:))))
Nio,a my w sobote bylismy we Wrocku P wypowiedzial umowe.....
Same jaja mial w tej robocie :ico_olaboga: :ico_olaboga:
No ,a Gabula siedziala caly dzien z babcia i podobno byla super grzeczna:)
Nio,a co sie z Dora dzieje?????

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

30 kwie 2007, 12:07

Jestem Alu ,jestem :-D Alez Ty za mna tęsknisz-hihihih :ico_oczko: :ico_oczko: :588: :588: :588:
Kasiekk mam nadzieje ,że z Kacperkiem juz jest naprawde bardzo dobrze ,przesyłam moc buziaków.Ale rzeczywiscie chłopak zuch,dopiero pierwszy raz zachorował????Kasiu to mój Bartosz chyba przebija tutaj wszystkie dzieci ze swoimi chorobami :ico_placzek: Ale narazie jest zdrowy i to jest najwazniejsze :ico_oczko: :ico_oczko: A ja musze juz dzwonic do Krakowa na wizyte do urologa Barosza w celu sprawdzenie tej jego nereczki ,jak mu pracuje ,jak pecherz moczowy ,moczowody,a tak mi sie nie chce :ico_placzek: :ico_placzek: Ale niestety musze :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
A ja zaraz mykam do męża z Bartoszem do Zakładu ,bo wziął Kasie ze soba i nie wiem co sie tam dzieje ,może głodna?Andrzej jak zacznie cos robic ,to zapomina o Bozym swiecie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Wezme aparat to troche popstrykam zdjec :-D :-D Kasiekk obiecuje ,że juz powklejam dla Ciebie :-D :-D
Ale troche znalazłam :-D :-D
To ja z Bartoszkiem :ico_oczko:
[img][img]http://img256.imageshack.us/img256/1492/dscf5671ej9.jpg[/img][/img]
minka Bartoszka
[img][img]http://img262.imageshack.us/img262/4308/dscf5663ir7.jpg[/img][/img]
meska impreza
[img][img]http://img407.imageshack.us/img407/4416/dscf5606tx1.jpg[/img][/img]
CDN :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

30 kwie 2007, 12:42

no nareszcie kobiety sobie przypomniały o wątku :ico_nienie: wy niedobre :ico_oczko:

Kacper lepiej,katar powoli mu schodzi,ale chrypie jeszcze troche,w środe do kontroli.Na spacerki chodzimy.A apetyt nie za bardzo mu dopisuje,pewnie przez te zęby :ico_noniewiem: Tak Dora Pelek pierwszy raz chory,do tej pory miał tylko moze ze 3 razy lekki katarek i nic wiecej,a teraz myślę że to przez te zęby,organizm osłabiony i bardziej podatny ne infekcje,zwłaszcza w taką pogodę,niby ciepło a wiaterek chłodny itp

a to Bartoszek bidulek się nachoruje :ico_pocieszyciel: :ico_buziaczki_big: ,napewno wszystko dobrze z nerką i w ogóle,trzymam kciuki

Gabi grzeczniutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
aaa i czejkam na te obiecane zdjecia :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-04-30 ]
o zdjątka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mało Cię widać Dora :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

30 kwie 2007, 13:07

heh, o watczku pamietam,tylko czasu malo na tt:((
Dorus kochana,jasne,ze tesknie:)))))))
Wszystko z nereczka bedzie dobrze,zobaczysz:))))
Nio dobra zmykam sprzatac,buziolki

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

30 kwie 2007, 13:44

No i zasnął..... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: A miałam juz isc ,nic poczekam i popiszę :-D :-D Mam tylko nadzieje ,że Kasia tam nie głoduję ,bo inaczej mu sie dostanie :ico_zly: :ico_zly: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:
Kasiekk-ja Ci robie przedsmak jezeli chodzi o zdjecia :-D :-D Na innych bede coraz blizej...tylko sie nie wystrasz :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Alu dziekuje :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Ja tez czasami nie mam czasu kiedy co napisac ,bo robota mnie goni ,a i dwójka dzieci w domu...to naprawde istne szaleństwo :ico_olaboga: :ico_olaboga: A Bartoszek dokuczny jest strasznie :ico_nienie: Wczoraj bylismy w Kosciele i tak biegał ,szalał pomiedzy tymi ławkami ,że sobie nabił potężnego guza koło oka :ico_olaboga: :ico_olaboga: Śliwę ma niezła,ale chwała Bogu ,że to nie oko ,bo gdyby bliżej....to juz po oku...brrrrMa ten mój syn pomysły ,oj ma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

30 kwie 2007, 19:22

Dora1, to my obie diabelki mamy w domu,bo jak moja czasem najdzie to nie wiem czy ja lapac czy uciekac,hehe
Gabi juz spi,mam teraz czas ponadrabiac zaleglosci :-D
Szczerze mowiac to to nasze tt wogole sie jakies wyludnione zrobilo :ico_noniewiem:
Dora1, czekamy na przyblizenia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

30 kwie 2007, 23:00

czekam Dora i napewno sie nie wystraszę,nie przesadzaj :ico_nienie:

to ja dołączam do Was z moim diabełkiem hehe :622:

a że wyludnione to prawda,ale co sie dziwić pogoda coraz ładniejsza to nikt w domu nie siedzi

ide spać,choć raz wcześniej
dobranoc :555: :ico_papa:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

01 maja 2007, 07:56

heh,witam z rana :-D
My juz na nogach od 5.30,Gabi ma nieziemskie pory do wstawania...
Pospalabym jeszcze troszke :ico_noniewiem: Nic ,czas na kawke....

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

01 maja 2007, 08:28

Dzień dobry Alu i Kasiu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Z tego co widze to my ten watek prowadzimy tylko :-D :-D :-D :-D O to widze ,że nie tylko ja mam takiego diabełka w domu :ico_olaboga: :ico_olaboga: -uff ulżyło mi :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Kasiekk zdjecia bedą później ,albo wieczorkiem jak też wszyscy pójda spac :-) U na teraz przez cały maj są Dni Stalowej Woli rózne imprezy ,zabawy dla dzieci ,lunapark,super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pójdziemy popołudniu ,bo teraz pomimio słońca jest zimno,baaaardzo zimno :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: U Was tez taka pogoda??
Dobra lece robic sniadanko ,bo ktos juz wisi nade mną :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość