Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

25 sie 2007, 15:33

Witajcie moje kochane robaczki!
po pierwsze DZIEWCZYNY PRZESTAŃCIE SIĘ ZAMARTWIAC!! NA PEWNO WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU!!
malgoska, kochana rozumiem, że przez to co lekarz Ci powiedział jest Ci ciężko, ale muszisz byc dzielna - dla siebie i swojej dzidzi, którą nosisz teraz pod serduszkiem!!
eVe80 pisze:Kiedyś lekarz mi powiedział, że prawdopodobnie jak zajde w ciąże to od początku będzie zagrożona i na podtrzymaniu ;( Ala ja mam nadzieje, że sie myli ;) Ide do niego we wtorek i chyba do tego czasu zwariuje :ico_olaboga:

a Ty słońce też głowa do góry i nie myśleć, bo to że kiedyś lekarz tak powiedział, to wcale nie musi byc prawdą! może powiedział Ci tak aby Cię ostrzec, nastawić, żebyś w razie czego liczyła się z tym, ale skoro jest dobrze - to znaczy, że musisz się tylko cieszyć!!
Pamiętajcie moje kochane słoneczka - GRUNT TO POZYTYWNE MYŚLENIE :ico_oczko:
a reszta na pewno sama się dobrze ułoży!!

[ Dodano: 2007-08-25, 15:41 ]
a u mnie jakoś leci...
czuję się całkiem dobrze, tfu tfu - odpukac.... wczoraj pobolewał mnie brzuszek, a w pracy miałam lataninę i nie mogłam sobie nawet za bardzo usiąśc żeby odpocząć, ale dziś już ok, nie boli i co najważniejsze narazie mdłości ustąpiły :ico_brawa_01: ... ponownie odpukać :-D
w czwartek piątek ponownie wybieram się na betę, a za 2 tyg. nareszcie do gina, kurcze aż mnie skręca z ciekawości co tam u naszej kochanej kruszynki słychac...
wczoraj Pani portierka zrobiła mi "test na płeć" hehee, kazała mi wystawić noge na stołek - zgupłam ale wystawiłam i pytam o co chodzi jakies przesądy hehe, a ona no :-) i uśmiecha się tajemniczo, no to ja pytam to jak pani Marysiu co to tam ukrywam a ona się uśmiecha, a ja do niej co pewnie dziewczynka - bo ja cały czas mówię, że będzie syn :ico_oczko: - o ona no dziewczynka hehe, no to ja jej na to zobaczymy, najważniejsze aby było zdrowe :-D

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

25 sie 2007, 22:13

Myszka_ masz racje, najważniejsze jest pozytywne myślenie ;) Może za bardzo jestem przewrażliwiona ale po takich moich przejściach to normalne.
Dam znać we wtorek jak tam moja fasolka ;)

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

26 sie 2007, 08:45

Witajcie laseczki w niedzielny poranek!
eVe80, bądź dobrej myśli. Będzie dobrze. Nie możemy się zamartwiać bo nasze maluszki czują żę mamusie się denerwują :ico_oczko: TAKŻE KOCHANE GŁOWKI DO GÓRY.
Kiedy wogóle macie wizyty u ginów?? Macie jakieś objawy??

Ja na wizytę idę 6 września a co do objawów to poza siusianiem i jedzeniem(będę wyglądała jak słonica jak będę dalej tyle jadła :ico_haha_01: ) to nic mi nie jest. :ico_brawa_01: Mama nadzieję że nic się nie przypląta :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

26 sie 2007, 12:32

Cześć dziewczynki. Widzę że nasze grono się powiększyło - suuuper ;))) Gratuluję kolejnym mamusiom.
U mnie coś nowego.... Zaczęły męczyć mdłości, ale zwykle rano zanim zjem śniadanko i na szczęście męczą tylko w środku;) Bardziej doskwiera mi ból piersi - szczególnie wieczorem;( Co 3 godziny jestem mega głodna, a wieczorem wcześnie zaliczam tzw. zgon;) Brzusio na szczęście boli już mniej.

Ciągle męczy mnie temat testu P-APPA. Robić czy nie robić.... Pewnie zrobię... ale to dopiero za miesiąc.
Jutro idę do pracy po tygodniu zwolnienia. Muszę powiedzieć o ciąży szefowej co nie będzie łatwe;/

Buziole i miłej niedzieli;)

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

26 sie 2007, 15:19

mamamonia pisze:Ciągle męczy mnie temat testu P-APPA. Robić czy nie robić.... Pewnie zrobię... ale to dopiero za miesiąc

A co to za test??

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

26 sie 2007, 18:11

Witajcie kochane!
Jak tam weekend mija? u nas leci, tak mi się nic nie chce, mam wrażenie jakby godziny tego wolnego uciekły mi przez palce, nic a nic nie odczułam wolnego, dziś może trochę....
tak mi się nie chce iśc do pracy... tak bym sobie pospała dłużej hihi no ale obowiązki wzywają :-D
my byliśmy dzis na targu, w przyszły weekend jedziemy do znajomych - jedziemy w sobotę a wracamy w niedzielę, kupiliśmy taki zarąbisty komplecik dla ich jeszcze nie narodzonej córeczki, ale chcieliśmy im go wręczyć osobiście, a "kawałek" nas dzieli więc szybko, a tym bardziej jak się mała urodzi, się tam nie wybierzemy, oprócz tego Tatuś (mój mąż :-D ) kupił naszej Fasolince 3 pary skarpeteczek - są normalnie zarąbiste heh, potem wkleję nam zdjęcie :ico_oczko: . Kupiłam sobie też biustonosz (tam na targowisku jest babka co ma zarąbiste markowe biustonosze, ale tylko polskie, lubię u niej kupowac, bo zna się kobiecina na rzeczy :ico_oczko: ), bo moje wszystkie już małe i wiecie co, przymierzyłam 6 biustonoszy i tylko jeden był dobry!! - to było tak mówię Pani, że chcę biustonosz raczej D (przed zaciążeniem nosiłam C) ona mi dała wszystkie D i jeden E żebym miała dla porównania, noi wszystkie te D były za małe!! pół cycków mi wypadało, no masakra, dopiero początek a mi już tak piersi urosły, szok :ico_szoking: ja nawet nie chcę myślec co będzie potem - mleczarnia jak się patrzy :-D

mamamonia, kochana a dlaczego gina namawia Cię na to badamie? przepraszam, że tak wnikam, ale poprostu chciałabym wiedziec ...
czytałam o tym badaniu, wiem że jest nieinwazyjne i ma 90% skuteczności w wykrywaniu chorób genetycznych, ale też jest strasznie drogie....


pozdrawiam i życzę miłego popołudnia :ico_oczko:

lee
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2007, 22:48

27 sie 2007, 06:01

witam dziewczyny!
prosze mnie przyjac do Waszego szanownego grona. pisze z usa a tu malo kolezanek w ciazy i Was potrzebuje. Szukalam dlugo zanim tu trafilam i teraz juz usypiam na siedzaco. Ale usne szczesliwa, ze Was znalazlam :)
Ostatnio zmieniony 27 sie 2007, 18:16 przez lee, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

27 sie 2007, 08:52

lee, witaj wśród nas kwietnióweczek. Napisz nam coś o sobie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

27 sie 2007, 09:58

mamamonia, kochana a dlaczego gina namawia Cię na to badamie? przepraszam, że tak wnikam, ale poprostu chciałabym wiedziec ...
czytałam o tym badaniu, wiem że jest nieinwazyjne i ma 90% skuteczności w wykrywaniu chorób genetycznych, ale też jest strasznie drogie....


Tak bardzo moja lekarka mnie nie namawia, twierdzi że warto coś takiego zrobić. Koszt to około 600pln..;/
Ja sama się zastanawiam czy chcę i chyba chcę... Żadna z Was tego nie planuje?

P.S. Chyba nie wyszło mi cytowanie ;/

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

27 sie 2007, 13:47

witaj Lee miło gościć cie w naszym gronie ;)

mamamonia jak zrobisz sobie badania prenatalne w 13 tygodniu (USG) to też większość chorób genetycznych wykryją a nie są takie drogie ;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość