Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

23 lis 2007, 23:42

Elu, Asia ma dziś męża wcześniej w domu to pewnie nadrabia stracony miesiąc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

23 lis 2007, 23:44

słodki Kubuś :-D wygląda jak Róża... tak troszkę ;-)

jestem zmęczona :-)

dzieciaczki wracajcie do zdrowia... Iwciu nie płacz, nie pomożesz tym, ale wiem że to ze zmęczenia, niewyspania i bezsilności, też tego nie cierpię :-/

Maziu -dziewczynki dobrze radzą... skonsultuj się z lekarzem, Lila wymiotowała kiedyś bez powodu, z uśmiechem na buźce, bo nie wiedziała o co chodzi... ale to było dawno jak miała pół roku...

Asiu - mała buntowniczka mówisz?? Lila na razie się słucha i jak słyszy nie wolno, czy NIE!! to pokazuje palcem i powtarza, "nie" albo "niu niu" ;-) ciekawe jak długo :-D

Dziś dotykała Różyczkę tak delikatnie, przytulała jak misia i... wkładała palec do buzi w poszukiwaniu zębów :-D

idę kochane, buziaczki :-)

jesu Iwciu ta kuchnia to nie rzadko w cenie takiej prawdziwej - koszmar :ico_olaboga: , ale superowa faktycznie jest :ico_haha_01:

ja nie mam pomysłu póki co - jak wpadnie mi jakiś to podzielę się :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

24 lis 2007, 11:12

Hej kobietki!!!

czemu tu taki duży ruch?!?!wstawac dziewczyny,koniec spania :ico_oczko:

U nas lepiej ,nocka juz nie taka ciężka,chociaż też nie przespana :ico_szoking: Kaszlu prawie nie ma :ico_sorki: ,wdsssssssssssssssssssssazxd jdcffc jak się cieszę,ale teraz jest katar i temp.podwyższona(rano miał 37,3).Uciekam sprzatać ,bo czasem trzeba :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

24 lis 2007, 11:20

to ja druga się melduję.Na chwilkę

Dziś dzień sprzątania,potem prawdopodobnych odwiedzin tatusia i tak dzionek zleci.
U nas nocia przespana.Pierwsza pobudka o 2 ale bez zbytniego budzenia,tylko na mleczko i potem lulku do 5 a potem do 9. Śniadania mi Joachim nie chciał zjeść.

Miłego dnia.Do wieczora.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 lis 2007, 12:02

Oj Nellu a ty tylko o jednym :ico_oczko: Wypiłam lampke wina i poszłam spać a mąz siedział na naszej klasie :-D
Eluś o tym portalu dowiedziałam się od psiapsiuły ze studiów jakieś 3 dni temu :D słuchajcie szok ja zanajomych takich odnalazłam, was tez tm mam :D Eluniu Ciebie już też.

Wiki jest niegrzeczna ostatnio ale cholernie dużo rozumie, nie to że się chwalę, ale jestem zdziwiona, cokolwiek jej mówię ona to robi. Mówię idziemy zmienić pieluchę to idzie do przewijaka (zaczynam powaznie myśłec o nocniku), że ma posprzątać swoje zabawki i włoyć do kosza, zrobi to :-D Żeby przyniosła książeczkę, swoja Ate, piciu, klocuszka kurcze ona to robi, sądzę że to zasługa tego że ja non stop do niej nawijam. Jak mówię o spacerku, to wyciąga swoje butki i kurteczkę z szafy, bo leżą na półeczce. Wasze dzieci pewnie też to wszystko robią, ale chodzi mi tu o to że ne sądziłąm, że taki maluch a taki mądraliński jest :-D

Lecę na kawkę. Do pracy ide w czwartek, cieszę sie jak jaskółka na wiosnę :-D

[ Dodano: 2007-11-24, 11:10 ]
Acha to że jest niegrzecznchodzi mi o to, że tak psoci, buntuje się, szczypie, gryzie, choć to chyb ataki etap, ale bywa, że mam dość. Bije na oślep tymi łapkami, juz kilka razy oberwałam :ico_oczko: Ale jak mówię "nie wolno bic mamy" to ona siebie wali po głowie, patrzy na mnie i się śmieje, ale jak nie reaguje to przestaje. Najlepsza chyba bronia na takie zachowanie jest brak reakcji, chociaz staram się tłumaczyć, że nie wolno

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

24 lis 2007, 13:40

Asiu,Hmm.... Fizycznie poszłaś sama spać ale myślę że myśli krążyły gdzieś wokół szkoły.... :ico_oczko:

Też muszę zajrzeć na tę stronkę, może i ja kogoś znajdę :ico_oczko:

Dziś wolny dzień od szkoleń ale za to praca w domu .... Maks śpi a ja latam z odkurzaczem i ścierkami. Zrobiłam sobie właśnie chwilkę przerwy na plotki przy kawce :ico_kawa:

Iwciu, cieszę się że u Was lepiej :-D

Maks jest "raczej" grzeczny ale też ma swój charakterek :-D Ja mu mówię,że czegoś nie wolno to on patrzy na mnie i z rozbrajającym uśmiechem właśnie to robi albo jak pokazuję nu nu :ico_nienie: to on również daj mi do zrozumienia że ie wolno (paluszkiem) :ico_nienie: i dalej bierze zakazaną rzecz - jest to silniejsze od niego :-D Nie bije mnie i nie gryzie ale nie wiem czy to nie kwestia czasu :ico_oczko:
Również bardzo duzo rozumie i przynosi buty i wiele innych rzeczy i zabawek jak poproszę o to. Pasjami uwielbia oglądać książeczki i wtedy jest troszkę spokoju :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 lis 2007, 14:35

Oj tak Wiki tezlubi ksiazeczki, zwłaszcza takie obrazkowe :D Zawsze przed snem ogląda i gada do nich :D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

24 lis 2007, 15:18

Mój Joachim też uwielbia książeczki obrazkowe.I uwielbia jak mu pokazuje co jest na obrazkach i jak np.krowa robi :-D "Nie Wolno" też rozumie i "Nie" też.Nauczył się już gdzie mu wolno a gdzie nie,ale i tak "owoc zakazany" badziej smakuje :-D Zdarza się,że jak słyszy Nie Wolno to siada na podłodze i zaczyna płakać.

czekamy na tatuńcia i narazie cisza...

[ Dodano: 2007-11-24, 15:59 ]
hej gdzie wy?

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

24 lis 2007, 17:30

no właśnie gdzieście sie podziały :ico_placzek:

Anetko jak odwiedzinki-dobiegły do skutku???(tatuńcia oczywiście)

[ Dodano: 2007-11-24, 16:35 ]
hej kobitki-jak Wam sie podobam????????

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

24 lis 2007, 17:43

nie doszły.Olał nawet nakaz sądu...

Iwciu masz śliczne oczka i tak fajowsko machasz ogonkiem :-D :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość