Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

05 kwie 2008, 22:38

urmajo, ja kupiłam Emi pastę do zębów z Chicco. Można ją stosować od pierwszego ząbka.
Dentystka jednak powiedziała mi że jak się zacznie stosować owocowe pasty to później jest trudno przestawić dziecko na "dorosłą" pastę. Powiedziała mi że mogę zacząć stosować Elmex dla dzieci.
Narazie mam jeszcze tą z Chicco a jak się skończy to zastanowię się nad tym Elmexem :ico_oczko:

No nic skoro tutaj takie pustki to ja zmykam
Spokojnej nocki Wam życzę

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

06 kwie 2008, 13:57

witam
chyba o mnie juz zapomnialyscie no ale coz nie mam czasu na internet a jak go mam to inaczej spedzam czas :)
pogoda u nas do d... wiec nigdzie dzis sie nie wynurzamy moje dzieciaszki spia a ja robie fasolke po bretonsku i ogladam kubice
milego weekedziku

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

06 kwie 2008, 16:56

WITAJCIE

nooo weekend w pełni no i pustki to rozumiem ,ale dlaczego reszta nie pisze nic ?

przywołuje wszystkie mamy pracujące podzielcie sie swoimi wrażeiami z całego tygodnia !!!

hmm.... mi sie tez nie chce pisac jak sie tu nic nie dzieje ,a dzis se pozwoliłam zaprosic kolejna marcóweczke :-) moze wdepnie jesli zajzy jeszcze na TT

A TERAZ KILKA FOTECZEK Z DNIA DZIESIEJSZEGO

Obrazek
Obrazek
[size=200]mamcia i junior Amelka :ico_smiechbig: [/size]

Obrazek
[size=200]
trzeba potrząsnąć by zasneła :-D [/size]

Obrazek

Obrazek

[size=200]ufff spragiona zabawą :ico_haha_01: [/size]

Obrazek
[size=200]
gram na grzebieniu [/size]:-D
Obrazek
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2008, 11:00 przez Duszka, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

06 kwie 2008, 18:06

Elo,elo :-D
Chciałam wczoraj wejść,ale jakoś nie mogłam się wbić na forum :ico_placzek: U nas tydzień minął :ico_olaboga:wczoraj jak zjadłam po pracy obiad to padłam jak dziecko,a mąż poszedł na spacerek z dziećmi,więc miałam błogą ciszę :ico_brawa_01: A jutro już poniedziałek...i a piać od nowa.Chyba jutro mam wolne,ale jeszcze na 100%nie wiem!Byliśmy dziś w Ikei,kupić Michasiowi do domu krzesełko do jedzenia,bo to nasze daliśmy do mamy,bo tam i tak dłuższy czas przebywa :ico_haha_02: Oczywiście na tym sie nie skończyło,ha,haMichas juz zdrowy,ale trzeba było zadziałać antybiotykiem.Ogólnie juz sie przyzwyczaił do panującej sytuacji :ico_brawa_01: Ja jestem po pracy u mamy około 14 i jak narazie siedzimy aż mąż po nas nie przyjedzie,bo nie bardzo mi się opłaca wracać autobusem do domu...A co jeszcze z nowości,hmmm-moje tipsy szlak trafił,tzn.niebyłoby tak źle ale moje były juz za długie i wypychały po woli te tipsy(dostawało się powietrze po woli),jednym tak w pracy walnełam ze szok to odpadł,a reszte sama już zdjęłam :ico_haha_02: Obcięłam sobie wszystkie na krótko i teraz jest mi strasznie głupio jakoś goło bez nich.Jak tylko znajdę czas idę sobie zrobić nowe :ico_brawa_01:

Aga-@ po dziecku,wiesz każda ma inaczej.Ja np.po Maksie oki,ale teraz po Michale już nie jest tak słodko przez pierwsze 2 dni:(

Becia-zdjęcia superowskie(zwłaszcza Krycha) :ico_smiechbig: te dzisiejsze tez super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A co do remont to coś wiem na ten temat,współczuję :ico_sorki:

Urmajo- :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 1000 post :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Widzisz my ale mamy w sobotę do pracy-no cóż ja teraz każdą jedną będę zaliczać :ico_placzek:

Sensibel- :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za konsekwęcje jak to napisałaś w programie separacji od małżeńskiego łoża------THE BEST :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Karola-fajnie,ze Macio tak cichutko i spokojnie zniósł szczepienie/przynajmniej masz to za sobą a ja dopiero przed :ico_sorki:

Przaszam,że kogoś ominęłam ale już nie pamiętam wszystkiego--sklera :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-04-06, 22:25 ]
Nikogo od tego czasu nie było,ojjjjjj niedobrze :ico_sorki: No nic ja zmykam do spania,bo jutro trzeba zacząć kolejny tydzień w pracy :ico_noniewiem: A jutro też śpimy najprawdopodobniej u mojej mamy :-)
To dziewczyny,życzę miłego poniedziałku :-D Całuski dla was i waszych pociech :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

07 kwie 2008, 10:26

witajcie.

Ja dziś pierwsza? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Wczoraj nie mogłam w ogóle odpalić tt, nie wiem dlaczego.

U nas tak sobie. Jestem w domu, bo Majka się rozchorowała i nie spała pół nocy a ja razem z nią. Ma katar , kaszel i temperaturę czyli dokładnie takie same objawy jak brat. Miki już ok to teraz ona. No nie mogę mieć za spokojnie.

Weekend minął szybko i całkiem miło, odwiedzili nas moi rodzice, wypiliśmy kawkę, pogadaliśmy i juz był wieczór.

Stawiam kawkę, o ile nie za późno na nią :ico_noniewiem: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

[ Dodano: 2008-04-07, 19:03 ]
jest godzina 19, a ja przez cały dzień piszę tylko ze sobą. :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Czy to oznacza, że tak już zostanie? Ze nie będzie już wątku marcowych dzieciaczków.
Tak jakoś przykro i smutno :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 kwie 2008, 19:43

Witajcie co ja widze :ico_szoking: :ico_szoking: nasz watek umiera :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
urmajo, ja nie wiem co sie dzieje ze dziewczyny przestały pisać :ico_placzek: szkoda jak tak dalej bedzie to faktycznie przestaniemy istniec ale nic urmajo, damy rade nawet jakbysmy tu miały tylko we dwie pisac
troche mi sie smutno zrobiło nawet pisac za bardzo mi sie nie chce
ale nic Imprezka sie udała Jula była w siodmym niebie :-D :-D :-D dostała mase prezetow lal misiów hihi za chwile bedziemy mogli zabawkowy otwozyć :ico_oczko:
teraz bawi sie z tata ale cos zmeczona jest i marudna wydaje mi sie ze mecza ja zabki ale pewna nie jestem cos te 4 jej sie przebic nie moga i tak ja mecza :ico_noniewiem: a moze to co innego juz sama nie wiem

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

07 kwie 2008, 20:07

Witajcie z wieczorka

:ico_szoking: a co tutaj takie pustki ??
Faktycznie kurcze jak tak pusto to się bardzo nie chce pisać. Ale co tam pozaśmiecam troszkę to forum :-D
Weekend spędziliśmy prawie cały poza domkiem. Pogoda dopisywała więc trzeba było to wykorzystać na długie spacerki :ico_oczko:
W niedziele wybraliśmy sie do parku leśnych niespodzianek. Były kozice, sarenki, żubry i dzikie ptaki. Emilce bardzo się podobało. Hihi zwłaszcza sarenki jej się podobały bo były oswojone i biegały sobie lużno po całym parku, podchodząc chętnie do ludzi.
Aaaa i muszę się Wam pochwalić :-D Kupiłam dzisiaj suknie ślubną :-D

Dzisiaj Emilka pierwszy raz sama jadła deserek. Kupiłam jej taki talerzyk z przyssawką żeby nie zrzuciła. Hihi śmiechu było co niemiara. Deserek był wszędzie :-D ale jak ona się cieszyła :-D i co najważniejsze nawet nieźle jej szło samodzielne jedzenie :ico_oczko:

urmajo mam nadzieję że Majeczka szybko wyzdrowieje
gozdzik biedna Jula. Widzę że jej też nie mogą wyjść te czwórki :ico_noniewiem:

No nic idę sobie obejrzeć M jak miłość :-D
Tatuś usypia Emilkę a ja mam wieczór dla siebie :-)

[ Dodano: 2008-04-08, 08:35 ]
No co z Wami dziewczyny ??
Od wczoraj nikogo nie było :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

U nas nocka spokojna. Pobudka o 7. Teraz Emi ogląda bajki a ja czekam aż woda na kaszkę wystygnie :ico_oczko:
Pogoda jest prześliczna. Świeci cudne słoneczko i już jest 9 stopni na plusie :-)

Jako że ja dzisiaj pierwsza to stawiam wszystkim mamom poranną kawusię :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

08 kwie 2008, 10:13

witajcie


kurcze ,wiecie czo? tu sie nic ostatnio nie dzieje :ico_olaboga: i ja tez niemam ochoty tu wchodzic i cos naskrobac naprawde brak checi :ico_olaboga:

u nas pogoda pod psem strasznie zimno i leje jak z cebra juz ponad godzine, mała wstała przed 8,ale juz znowu zasneła o 11 śmigam ze starszym na druga serie szczepienia , a po południu lece na zebranie do szkoły wiec nie bedzie mnie cały dzien ,moze wdepne wieczorem i cos klikne ,ale pod warunkiem jeśli bedzie cos naskrobane :ico_nienie:

życze miłego dnia :ico_papa:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

08 kwie 2008, 10:28

witam
u nas bez zmian jest ok pogoda dzis do d... Macio zaczyna sam chodzic juz idzie z 20 krokow sam, jest wszystko ok
Aga ja poprosze kawke :) i dziekuje z gory to zmykam i narazie moze keidys wdepne
aha ja tez nie mam checi tu wchodzic od kiedy nie odpisujecie na moje posty i wogole zero zainteresowania moja osoba ale widze ze i tak tu sie malo dzieje moze stad ta niechec pisania szkoda ze tak wszytskie nie pisza inne watki wrza a u nas ciszaaaaaaaaaaaaa, ale ja juz i tak nie mam czasu wchodzic na internet bo Macio spi raz dziennie a wieczorem spedzam inaczej czas :)
milego dnia buziaki

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 kwie 2008, 11:39

My już jesteśmy po drugim śniadanku. Dzisiaj była bułeczka z szynką, jajuszkiem i rzodkiewką :-)
Właśnie idziemy się przebrać i spać :-D

karolina proszę :ico_kawa: dla Ciebie
becia powodzenia na zebraniu :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość