Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

09 lip 2008, 21:51

Witajcie wieczorkiem

Dla Oskarka dużó zdrówka, niech ta nocka będzie dobrze przespana i jutro był już zdrowy. Biedulka

Natashka a daleko mieszkasz os Swinoujscia?

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 lip 2008, 08:05

dziendoberek

nocka przespana ladnie, wczoraj zasnal ok 21 i wstal dopiero po 6 jak uslyszal ze sie krece

dzis jakby odrobinke lepiej, bo nie ma goraczki na raze, ale i tak marudny jest bardziej niz zwykle i ma katarek a zgubil koncowke od wody morskiej i musze chyba po niowa jechac :ico_olaboga: ... do urzedu miejskiego spytac co gdzie trzeba zalatwiac i w jakiej kolejnosci przy zakladaniu firmy, bo cos niby u nas pozmieniali i mniej latania niby, zobaczymy :ico_haha_01:
dobrze ze siostra w domu do poludnia, bo z Oskim to bym nigdzi sie ruszyc nie mogla


Lulu swinoujscie z miejscowosci nadmorskich najblizej szczecina, ok 100km.. dosc czesto w lato tam jezdze... a czemu ptasz?? wybierasz sie tam?? jesli tak to koniecznie daj znac to sie spotkamy :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-07-10, 12:31 ]
Oskar zasnal a ja mam wolne, ale i tak zaraz ide myc podlogi, obiad z wczoraj to spokoj mam z gotowaniem chociaz, za to sterta prasowania...

pogoda w krate raz slonce raz chmurym, ale poki co jeszcze nie padalo..w sumie nie wazne jak dla mnie..bylam tylko na chwile w aptece... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

jeju jakie tu pustki ostatnio,prawie zadna nie zaglada...tylko wieczorami troszke wiecej ludzi..

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

10 lip 2008, 12:32

witam
ale tu pustki :ico_szoking: :ico_olaboga:

byliśmy rano w miescie,na poczcie ,w banku
zamówiłam wczoraj Kacprowi pościel i prześcieradła :-) poszliśmy zrobić przelew,a pościel taka
Obrazek

potem do ksiegarni weszliśmy ,no i jak zwykle z pustymi rekami nie wyszliśmy :ico_oczko: zakupiłam wiersze Brzechwy :ico_brawa_01: juz dawno chciałam kupić i 3 ksiażki z naklejkami dla pierdoły,on uwielbia takie :-D
teraz śpi,dzis pobudka ok 7.30,też fajnie :ico_brawa_01:

słońce ale tak jakos chłodnawo przez wiaterek

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 lip 2008, 12:39

swietna posciel Kasiek, taka wiosenna i zywa...
mysle ze w przyszlym roku juz zrobimy Oskarowi pokoj to nowa posciel mu zakupie jak juz bedzie spal w "doroslym" lozeczku bo poki co 2 komplety nam starcza...

pracowity poranek za toba Kasiu..u mnie jeszcze porzadki czekaja ale i tak skoro siedze w domu to bez znaczenia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

10 lip 2008, 12:56

Witaj Nat :ico_haha_02:

ja lubie bardzo takie kolorowe,ta z noddym też jest taka kolorowa :ico_brawa_01: żywa :ico_brawa_01:
narazie KAcper też będzie miał narazie 2 komplety,do łóżeczka też ma 2 i wystarcza
ta posciel fajna i nie droga bo 35 zł tylko :-D z przesyłką niecałe 50

zupę już 3 dzień daje Kacprowi rano i zjada całą michę,na drugie kupiłam pyzy z miesem,nie wiem czy dobre beda,jak nie bedzie chciał to makaron zje ,jutro D przyjedzie i w końcu mam nadizeje ż ekupimy ten samochód :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 lip 2008, 16:11

OSkar pospal troche, ja posprzatalm porzadnie domek, w szafach, jeszcze na jutro kuchnie sobie zostawie aby w szafkach poukladac :ico_haha_01:

Oskar duzo lepszy mqa humorek, jzu tak nie amrudzi, nawet zaczal biegac troszke po domu, wciaz nic jesc nie chce... dobrze ze chociaz kako wypil,... :ico_noniewiem: i w ogole ze pije... katarek mu cioagle leci z noska i to chyba najgorsze,ale ciesze sie ze goraczki juz nie ma..chyab ku dobremu idzie

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

10 lip 2008, 21:29

biedny Oskarek,oby szybko mu przeszło :ico_sorki: dobrze ze pije,a wyzdrowieje to i jesć zacznie :ico_oczko:

wczoraj rozmawiałam z koleżanką,pamiętacie opowiadałam o jej siostrzeńcu ze taki duży grubasek i wiecie co,on 25 skończy 6 mies i waży tyle co Kacper jak miał rok :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: 11 i pół kg,szok :ico_szoking: ma 76 cm,Kacper miał tyle ok 9 mies. :ico_olaboga:

byliśmy u siostry mojej,kupiłam po drodze japonki :ico_oczko: takie zwyczajne z cienkimi paskami,czarne a na nich koraliki :-D
KAcprowi po takim pięknym wołaniu siku bez wpadek znowu zaczęły zdarzać się wpadki ,wiedziałam że to za piękne by było prawdziwe takie sikanie bez wpadek ech kiedy to sie skończy,jest tak pół na pół a kupa dalej w majty cały czas :ico_olaboga:

zupe gotuje na jutro i pije drinka z cin cina :-D idę sie umyć
czemu tu nikogo nie ma :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

10 lip 2008, 21:45

Witajcie
u nas nocka super przespana, do 9.30
zazwyczaj to o 8 wstaje, ale coś mu się pomyliło, i wyszło że w dzien wzdrzemnął się tylko pół godziny

Natashka dobrze że z Oskim już lepiej :ico_brawa_01:
a pytam się o Swinoujściu, bo jutro dziewczyny jadą tam na kolonie i chciałam wiedziec jaka tam pogoda. Myślałam żeby ich odwiedzić tam, ale rozmysliłam się, w tym miesiącu mam duże wydatki i nie dam rade finansowo :ico_noniewiem:
Może wybiore sie póżniej do Wawy jak będziesz, bo tylko 2 godziny pociągiem mam, :-)

Kasiek ale śliczna ta pościel, narazie nie zmieniam, bo mam jeszcze w miare te 2 komplety, może tylko proscieradełka kupie, bo te już takie sobie

[ Dodano: 2008-07-10, 21:50 ]
wczoraj rozmawiałam z koleżanką,pamiętacie opowiadałam o jej siostrzeńcu ze taki duży grubasek i wiecie co,on 25 skończy 6 mies i waży tyle co Kacper jak miał rok 11 i pół kg,szok ma 76 cm,Kacper miał tyle ok 9 mies
Fillipek teraz waży 10 kilo :ico_szoking:

ja sobie też klapeczki kupiłam, czerwone, takie do latania na codzień

kasiekk ale mi smaku narobiłas tym drineczkiem, a tu nic niemam nawet browara głupiego :(
kurde, musze barek naładować, bo nawet jak gości wpadną i zechcą gardełko ogrzać to niemam czym poczęstować :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

10 lip 2008, 22:22

lulu łap rzucam Ci
Obrazek

:ico_brawa_01: dla Filipka że dał Ci pospać dziś :ico_brawa_01:

Filuś śpi juz na dużym łóżku lulu ??

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

10 lip 2008, 22:27

dziękuję , mniam , pycha :ico_haha_02:

nie jeszcze nie śpi na dużym, ma takie turystyczne łóżeczko, to tam śpi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości