fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

11 mar 2007, 17:45

delfina super zdjecie z ta stopka :ico_brawa_01: kurcze czemu ja takiego nie zrobilam,teraz to juz za pozno bo konrada stopa siedmiomilowa teraz :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a i ta twoja torba :-D :-D
Kaskaze tak brzydko powiem, jak moglas nawet myslec zeby nas opuscic.nas jak nas a co z moim kondziem,partie bys mu odebrala :ico_oczko: :-D
teraz serio, napewno zapracowana jestes kobitko,ale chociaz w weekend nas tu odwiedzaj :-) i super ze juz blizej konca remontu :ico_brawa_01:
Lenka wyglada super,ty zrezta tez z ta grzywka.otwieraj zaklad fryzjerski i trzeci etat ciagnij :-D albo nie bo wtedy to juz nawet w weekend do nas nie zajrzysz.
ilonka a ty sobie leniuchuj bo ja to samo robie i jakos nie mam wyrzutow sumienia :-D ,sprzatanie nie zajac nie ucieknie :ico_haha_01:
dzieki za komplementa :ico_oczko: :ico_wstydzioch:
a tam w parku to jelonki i daniele sobie zyja,ten park jest olbrzymi i bardzo ladny.
Moze ktoras z was tam byla???

Edytawidze ze nowa parka na watku nam sie stworzyla :ico_oczko: :ico_haha_01: oskarek i Maycia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mysle ze ten maly superman podbije serce Mayci :-D zdjecia super,naliczylam 4 zabki :ico_brawa_01:
Lucyciuszki sliczne,a ty wygladasz kwitnaco :ico_haha_02: ciaza ci sluzy, :ico_ciezarowka: brzucholek tez rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a co do tych aniolkow,to kondzio tak , ale ja :ico_noniewiem: :ico_haha_01:
kasikrocznik 78...mam nadzieje ze nie myslisz ze ja starsza jestem :ico_oczko: :ico_haha_01: ,bo i tak ta zblizajaca sie 30 mnie doluje pomalu.
ucaluj swego tajemniczego skarba ,juz moglabys jechac i rodzic ,bo coraz bardziej ciekawska jestem co tam nosisz pod serduchem.czy kolejna panienke do podrywu dla konrada, czy rywala :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

11 mar 2007, 17:58

Lucy ale numer :ico_smiechbig: dziewczyny piszą coś o twoim brzuszku i ubrankach, a przecież ja nic nie widziałam jak czytałam twojego posta :ico_szoking: no i wróciłam teraz o strone wczesniej i... rzeczywiście zdjęcia są :ico_szoking:
Brzuszek masz sliczny i wyglądasz bardzo kwitnąco i radosnie :ico_brawa: a ubranka superasne (ta koszulke z żabką ja tez kupiłam :-D ) :ico_brawa:

Fela ja własnie nie moge uwierzyć, ze ty 78 jesteś, bo bardzo młodo wyglądasz :ico_brawa: :-D A co do porodu, to ja tez już nie moge się doczekać - oczywiście kogo tam nosze pod serduszkiem a nie tych bóli :ico_oczko: - ale wole grzecznie poczekac chociaz do 37 tygodnia...

Emilka bo mnie się coś pokręciło, ze wy w ten weekend się przeprowadzacie :ico_puknij: Dom jest ładny i 3 sypialnie, hmmm :ico_brawa: i w moim jest identyczny układ kuchni :ico_haha_01: A neta mam nadzieję, ze wam jak najszybciej założą, bo będziemy za toba tesknic :ico_buziaczki_big:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 mar 2007, 18:08

emilka ladne mieszkanko,nie martw sie bedzie ok,ale potrafia namieszac,t dostal skierowanie do szpitala na badania ,bo mu cos niedobrze we krwi wyszlo,przyslali skierowanie,ze mam zadzwonic jak najszybciej i sie zapisac,a jak dzwonie to sie sekretarka wlacza...nagralam sie i nic :ico_puknij: kasik to tej zabki jeszcze spodnie sa ....tylko te zdjecia stare,bo bateria padla,a chcialam jakies ciuszki wkleic,bo ilonki pas nade mna wisial :-D a wtedy spodni nie mialam ha ha....pozniej porobie inne to moze jeszcze dzis wkleje ;) fela wy to mlodo wygladacie dziewczyny,ja mysle,ze w pl to chyba wiekszosc mlodziej wyglada,bo np angielki bardzo powaznie....dziewczyny mlodsze ode mnie ,a duzo powazniej wygladaja :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-03-11 ]
kasik a masz jeszcze zdjecie swojego wozka,bowczoraj widzialam w mothercare i nie jestem pewna ,czy to ten sam co ty ....graco za 269f z fotelikiem ,czarny z zielonymi obramowkami i byl naprawde super,chyba najlepszy z tych co tam byly...i tak mi sie przypomnialo,ze ty masz chyba podobny,albo to ten sam....tylko ty mialas inne kolory,dlatego nie jestem pewna...ale bardzo fajny ten wozeczek ,i wyglada na bardzo solidny,nawet t sie spodobal,a jemu sie nic nie podoba ,tylko patrzy na ceny ciagle i mowi,ze drozyzne wybieram :-D

[ Dodano: 2007-03-11 ]
kasik a wy kupujecie ten domek?ja bym strasznie chiala,alew banku chca nam dac tylko 109 tys,a to za malo :ico_placzek: ja tak sie nie orientuje,ale moze gdzie indziej daliby nam wiecej....bo jak za miesiac pojde na maternity,to juz bedzie pewnie kicha...a ja biedna testy tlumacze naprawko i juz mnie kark boli...ja sie chociazucze przy okazji,ale tego jest tysiac pytan :ico_olaboga: ja to moge nie zdac,ale t do pracy jezdzi bez prawka i chce zdac jak najszybciej,bo wiadomo,ze to strach....nie poszedl w pl bo sie bal :ico_puknij: a tak ladnie jezdzi...tak juz dawno by mial....nic chlop w siebie nie wierzy,trzeba go mobilizowac...zgineli by bez nas :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

11 mar 2007, 20:46

a ja powoli sie szykuje na taniec z gwiazdami :-) musze jeszcze lenke wykąpać, siebie, kuba na szczęście sam sie umyje...chociaż pewnie chcaiłby żebym mu pomogła :-D

Fela jak tanio załatwie kawe i red bule to moze otworze ten zakład. w innym przypdaku...padnę :-D a Konrado to prawdziwy menior :-) trafił mi sie zieńciunio :-)
Delfina, co ja czytam...Edytka ci zieńcia szykuje? :-) no prosze, jakie pary na TT!
Lucy, brzuszek prześliczny, a jak ładnie wyglądasz, ja w tych miesiącach to już czołg przypominałam :ico_ciezarowka:
Kasiulka, no właśnie, co tam z tym domkiem? czy daliście na razie spokój, dopóki nie będziecie we trójke? ale ten czas szybko leci, to już niedługo... :-)
a gdzie Julie, już lata? czy ja po prostu ślepa jestem..? :-D
Ilonuś z nieba mi spadłas :ico_sorki: dzięki za cynk o albumie :-) ja też wzrokowiec, więc mam nadieje, ze kichy nie wybrałam z tymi farbami :-D

dziewczyny, spadam do wanny, pewnie do jutra, trzymajcie się, pa!

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

11 mar 2007, 20:52

kasiulka kochana o mnie nie zapomniala :-D to jakbys gdzies latala daj znac zalatwie znizeke na easyjeta hihihihihihi
ja z akademii klikam zaraz nas do stansted wywioza i spedze tam czas do 3 rano na ogladaniu samolotu :ico_puknij: aler jeszcze tylko tydzien takiej meki i potem juz bedzie ok... zwlaszcza ze do polowy kwietnia pewnie nei bede latac bo nam id wyrabiaja i do tego mina juz termin grafikow wiec zalapie sie moj kurs dopiero nma nastepny miesiaczek od 15t co nie powioem cieszy mnie bo sobie odpoczne a pensjie- przynajmniej podstawe i tak dostane
jutro lub we wtorek napewno strasznmie sie za wami stesknilam no i nie wiem co tam u was slychac a do tego nowe zdjecia by trzeba wkleic bo ilonka pewnie i na stansted mnie odnajdzie :ico_oczko:
buziaczki dla wszystkich

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

11 mar 2007, 21:27

Oj, dziewczyny, jakbyście wyczuły, co mi po głowie chodzi :-D Kochane sprawa z domem się baaardzo skomplikowała, a wyglada tak...
Poniewaz stwierdzilismy, ze na razie potrzebujemy rozeznania jak damy sobie radę finansowo przy dziecku, to odsunęliśmy zakup domku na wrzesień/październik i w związku z tym przedłuzyliśmy umowę na wynajęcie tego domu na nastepne pół roku. A tu w piątek nasz sąsiad (który uwielbia plotkowac z moim R. :ico_oczko: ) zaprosił męza do siebie do domciu i mu mówi, że się wyprowadzaja bliżej syna i chcą sprzedać dom i czy my go nie chcemy bo nam się podobał :ico_szoking: A dom rzeczywiście przecudowny - ma tylko 6 lat, dół z cegły czerwonej a góra pokryta białym drzewem, duzy ogród, conservatory, garaż i 4 sypialnie :-D To po prostu szczyt naszych marzeń... No i chca za niego tylko 240.000 funtów ( na rynku takie chodzą po 300.000 i więcej). Więc jak widzicie okazja jak się patrzy, tymbardziej, ze my zawsze przezywaliśmy z mężem ze miec taki dom to byłoby super.
I tu zaczyna się problem, bo... ja jestem teraz na macierzyńskim i wiekszośc agencji daje nam maksymalnie 200.000 funtów, i skąd tu wziąś pozostałe 40 tysięcy + opłaty urzedowe :ico_placzek: I wygląda na to, że dom nam sprzątną sprzed nosa :ico_placzek: Chociaz sąsiedzi obiecali poczekac do piątku na odpowiedź od nas czy dostalismy kredyt czy nie...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 mar 2007, 21:37

kasik moze nie bedzie tak zle,moze uda sie cos skolowac?ehhh...wiem ze 40 tysto bardzo duzo ,ale moze da sie cos wykombinowac...nam w banku tylko 109 daja...to bardzo malo;(a w agencji tez daja kredyty,bo na kazdej pisze,ze tak...ale jak to sie zalatwia?tak jak w banku? ze ci wylicza ile mozesz?ja to ciemna masa,a t dobrze po angielsku nie mowi i wszystko ja zalatwiam,a on ze mna chodzi wszedzie hihi dotrzymuje mi towarzystwa...i jakies postepy robi.... :-D i do jakiej agencji sie idzie ?obojetnie?a ty kasik do jakiej poszlas?Julie wklejaj zdjecia,bo ilonki pas juz czeka :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

11 mar 2007, 21:43

Lucy co do twojego pytania, to my pytalismy się głównie po agencjach, bo np. w Barkley Bank od razu powiedzieli nam, ze na razie nie mozemy dostac kredytu (a mamy z nimi konto już 2 lata :ico_zly: ), w Lloyds dali nam tylko 150.000 i duzy procent, w HSBC dali już 190.000 i na dośc dobrych warunkach ale przyświrowali z papierami... Natomiast w agencjach dają nam duzo więcej kredytu, żadają mniej papierków ale wiem, ze znowu z agencjami trzeba bardzo uważac bo potrafią wkopac w niezłe raty i odsetki.

A tu link do mojego wózka:
http://www.graco.co.uk/product/wheels/t ... deluxetsb/

A to zdjęcie:
Obrazek

[ Dodano: 2007-03-11 ]
U mnie kredytem zajmuje sie głównie mąz, bo on lepiej zarabia i jest lepszy w takich sprawach, tzn. zawsze zadaje im 1000 pytan i dowie się wszystkiego, no i co najwazniejsze - nigdy nie daje za wygrana, a ja to zaraz czarne mysli i łzy w oczach. W kazdym razie w agencji proces wygląda prawie identycznie jak w banku - pytaja o zarobki, czy ma się jakieś oszczednosci, ile jestesmy w UK, jakie mamy wydatki miesięczne itd. no i oczywiście ile chcemy tego kredytu i na jak długo i jaki rodzaj.
A mój mąz dodatkowo korzysta z tej strony:
http://www.fool.co.uk/Confused/Mortgage ... e=Confused

Tu jest zestawienie kredytów z różnych agencji i banków, i jest tez opcja wyliczenia na podstawie twoich zarobków ile kredytu możesz dostac (mniej więcej) oraz na jakich warunkach skąd.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 mar 2007, 22:24

kasik wielkie dzieki za stronke :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: a co do wozka,to chyba ten sam....bardzo fajny jest....

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

11 mar 2007, 23:17

heya!!!!
Ja jak zwykle jednoczesnie pichce i klikam.. :-D no i czekam na B. jak przypelznie z pracy...
Edytkoslicznego masz supermana Oskarka w domu ,a nawet dwoch :-D a i mamusia tez wyglada na superwoman :ico_haha_02: widze,ze juz parka nastepna skojarzona na watku :ico_brawa_01:
Emilka mieszkania naprawde ladne i zadbane i do tego dosyc duze z tego co wyczytalam,super,tylko sie wprowadzac.. :ico_zdrowko: musimy oblac te okolicznosc...parapetowe zrobimy Tiktakowa :ico_zdrowko:
Julie milo,ze wpadlas,wiesz ze moj pas daleko siega i jak go zarzuce to nawet na Stansted moze sie znalezc..... :-D
Lucy no doczekalam sie pokazu ciuszkow i mamuski..ciuszki superasne tylko model musi jeszcze wyskoczyc i sie w nich zaprezentowac :-) a Ty wygladasz naprawde slicznie :ico_buziaczki_big:
Kasi.k wozek jak juz wczesniej wspomnialam bardzo fajny :ico_brawa_01: wiesz a niedawno mialam sie tez zapytac jak tam z Waszym domkiem,ale mnie uprzedzilyscie..fajnie by bylo,gdyby Wam sie udalo z tym domkiem znajomych,trzymam kciuki baaardzo mocno,moze sie znajdzie jakies wyjscie z tej sytuacji,wiem,ze ciezko tak nagle znalezc kasiurke, ktora brakuje do tej sumy...oh...zawsze ta kasa niestety.. :ico_olaboga:
Ela niestety nie mialam okazji byc w tym parku,ale z checia bym sie wybrala...jak dla mnie super sprawa :ico_haha_02:
A ja z tego wszystkiego zapomnialam Wam powiedziec,ze Bablu ma interview bodajze 29 marca o ile pamietam...w kazdym badz razie raczej sie bedziemy przeprowadzac przed sierpniem,jezeli to wypali...ogolnie duzo by mowic o calym systemie dla lekarzy w Uk,jak dla mnie czarna magia....Bablu dostal interview w okregu,ktory wybral sobie jako pierwszy w swoich preferencjach :ico_haha_01: czyli eastern deanery,m.i.n Cambridge itd... ,musial zaznaczyc 4 rozne.Zreszta nie bede Was tu zanudzac... :ico_olaboga:
70% jego znajomych sie nie zalapalo przy pierwszej rundzie z praca i czekaja na nastepna w kwietniu,mojej sasiadki maz niestety tez :ico_olaboga:
Lece zobaczyc do zupki Vinee,bo nic z niej nie zostanie jak tak bede klikac :ico_smiechbig:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość