Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

15 wrz 2008, 17:54

Hej :-)

My dziś sami cały dzień, aż do teraz - wpadla teściowa zabrała Zuzkę na spacer a Krzys nakarmiony śpi więc mam czas dla siebie :-)

u nas pampersy i linomag na zmianę z bepantenem. Sudocremu nie używam, bo strasznie się go potem zmywa w kąpieli, własciwie to on się wogóle nie zmywa... Po kąpaniu pupkę tylko oliwka smaruję, tak robili w szpitalu i jak narazie wszystko jest ok :-)

Sto lat dla Jasperka na ukończone 4 miesiące :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jejku , ale mam ochotę na czekoladę... M. mi wczoraj kupił, zapomniał ze nie powinnam jeść.Ale chyba się nie skuszę, bo jak mały dostanie wysypki, albo zaparcia... a mam taką chęć :ico_placzek:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

15 wrz 2008, 19:38

Sto lat dla Jasperka na ukończone 4 miesiące :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dzieki, ale to troche mniej niz 4 miechy :-D 4 tyg poki co... ja tez dzisiaj cos nietomna jestem, chcialam Cie zacytowac, a zle kliknelam i wyladowalas na mojej liscie ignorowanych hehe.. pozniej nie umialam sie dopatrzec tego krzyzyka, zeby Cie z niej usunac.. ale sie udalo :ico_brawa_01:
Jaspi za 3 dni skonczy miesiac... juz sie zastanawiam, co mu kupic na miesiecznice egzystowania na tym swiecie :-D
Jejku , ale mam ochotę na czekoladę... M. mi wczoraj kupił, zapomniał ze nie powinnam jeść.Ale chyba się nie skuszę, bo jak mały dostanie wysypki, albo zaparcia... a mam taką chęć :ico_placzek:
Ja jem czekolade.. bez orzechow czy migdalow, malemu sie nic nie dzieje, nie ma zaparc, wysypke mial, ale zeszla.. a czeko jadlam i jem :P co prawda kostke/dwie dziennie, ale sie powstrzymac nie moge, zeby zupelnie odstawic :ico_noniewiem:

A powiedzcie mi, pijecie kawe? Ja pilam przez kilka dni, ale Jaspi jakis niespokojny byl, wiec kawa poszla w odstawke.. teraz tylko jedna slaba herbata z mlekiem na dzien :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

16 wrz 2008, 11:40

shoo, polecam kawę INKĘ z mlekiem - świetnie zastąpi ci zwykła kawę.

Ja nie karmie więc jm juz wszystko

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

16 wrz 2008, 13:06

Witam....


Mam pytanie,jak u Was z krwawieniem poporodowym?
Ja juz nie krwawię od kilku dni...mam nadzieję,że żadnych niespodzianek nie będzie.Tym bardziej,że w sobote ide na wesele :ico_brawa_01:

Ciekawa jestem kiedy pojawi sie pierwsza @???

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

16 wrz 2008, 15:48

shoo, faktycznie się pomyylilam :ico_wstydzioch: ale zeby mnie za to od razu na liste ignorowanych?! :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :-D

u mnie tez krwawienie powoli sie konczy, juz mam tylko niewielkie plamienia :-)

Ja karmie piersia wiec nie predko spodziewam sie miesiaczki. Poprzednim razem wrocila dopiero po 7 miesiacach regularnego karmienia. mam nadzieje ze i teraz tak bedzie, a nawet i dluzej by nie zaszkodzilo. nie teskni mi sie za @

No i zjadlam czekolade. Dwie kostki, co bedzie to bedzie.

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

16 wrz 2008, 16:08

u mnie krwawienie skonczylo sie po 2 tyg, pozniej przez tydzien plamienie i teraz juz nic.. do miesiaczki tez mi sie nie pali :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

17 wrz 2008, 11:14

A tu ciszaaaaaaaaaaaaaaa :ico_szoking:

Pogoda paskudna,depresyjna :ico_placzek: Mała coś marudzi nie wiem czy to czasem nie jest poczatek jakieś choroby :ico_noniewiem:
Ja też jakaś taka obolała..głowa,plecy...obym nie chorowała.Nie chciałabym zarazić maleństwa...no i na to wesele idę w sobote.
Cieszę się ,że wchodzę w sukienkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i nie bede musiała wydawać pieniedzy na nową...a jeszcze tydzień temu na to się właśnie zapowiadało.

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

17 wrz 2008, 11:48

Jagna30, mieścisz się w sukienkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja jaki brzuch miałam taki mam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: - on chyba nigdy nie zniknie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Co do plamień to ja też jeszcze mam ale takie maleńkie i więcej śluzu tam jest niż czegokolwiek innego. A krwawiłam ze 2 tyg po porodzie, później tylko plamienia coraz to mniejsze :-) :-) :-)

Też do @ mi się nie spieszy ale nie mogę doczekać się pierwszego sexu - aż w szoku jestem i wstyd mi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: . Wy też tak macie??????????? W przyszłym tyg idę do lekarza na wizytę i zobaczymy co mi powie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

17 wrz 2008, 15:26

margarita83, mnie juz tez to po glowie chodzi :P ale jakos nie umiemy sie zgrac z moim A. ..wieczorami, to jestesmy tak zmeczeni, ze praktycznie wszyscy w trojke zasypiamy o tej samej porze.. rano, kiedy A. ma ochote, ja karmie malego, po poludniu, kiedy ja mam ochote - A. jest zmeczony po pracy i tylko obiad mu w glowie :-D w ogole synek spi z nami w pokoju, od razu kolo lozka... jakos tak dziwnie bym sie czula, gdyby byl obok tego wszystkiego - moze to jakas paranoja, ale nie czulabym sie odprezona itp... a nie ma tez malego z kim tu zostawic i gdzies sie wyrwac chocby na godzine.. bo sami go wychowujemy :(

Ale moze w weekend, jak maly zasnie w ciagu dnia... mhmmm :-D haha :-D
Zobaczymy :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

18 wrz 2008, 08:45

Witam....


U mnie nocka ok..mala obudzila mnie o 4 wypiła mleczko,troche sie pogapiła i usnęła około 5.Ja czuję się super wyspana,na 11-ta umówiłam się do fryzjera.Ścinam moje kudły,czas najwyższy.Chociaz miałam chwile zwątpienia...ale co tam włosy odrosną :ico_haha_01:

Zaczyna mnie pobolewać brzuch od kilku juz dni,i jestem jakas podminowana.@ się zbliża :ico_placzek:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości