aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

20 paź 2008, 18:41

Hej.
frydza,ale imprezka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: czaderska :ico_brawa_01: a facet...niezły :ico_oczko:

wiola , :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

My byliśmy u ortopedy w piątek z Gabi.Mam jej kupić buty w których chodzi najczęściej z wkładką z wybrzuszeniem na śródstopiu i sztywnymi piętami.Nie jest żle,ma delikatną koślawość kolan i pięt ale do skorygowania w odpowiednim obuwiu.
A poza tym znów jest chora,kaszle i smarka.Poprzedni sezon nie chorowała to teraz nadrabia :ico_placzek: Kupiłam Flegaminę i jutro ją poobserwuję,jak nie podziała to w środę do lekarza :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 paź 2008, 19:00

aniulek zdrówka dla Gabi :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-20, 19:04 ]
A my wczoraj kupiliśmy Antosiowi nowe łóżeczko bo miał takie podwójne w swoim pokoju i zawalało nam troszkę miejsca, teraz ma duzo miejsca i pokoik zrobił się ładny :-D
No i dziecko zadowolone, chociaż poczatkowo trudno było mu się pożegnać ze starym łóżkiem :ico_haha_02:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

20 paź 2008, 19:05

Magdalena_82, dzieki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A może jakaś fotka pokoiku? :ico_sorki:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 paź 2008, 19:06

Narazie nie mam...ale postaram się zrobić i wkleję.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 paź 2008, 19:34

Czy przyszła panna młoda była zadowolona
zadowolona i zszokowana bo nic nie wiedziala,plakala z wrazenia :-D


Wiolaw skarbie pisz pisz co ci,my wiesz po to jestesmy zeby pomoc :ico_pocieszyciel:


ANIULEK duzo zdroweczka dla coreczki :ico_sorki: :ico_sorki: a wade napewno szybko skorygujecie z tymi wkladkami trzymam kciuki :-)


CYN oby ci minely wszystkie dolegliwosci!!

[ Dodano: 2008-10-20, 19:36 ]
Magdalena_82, sliczne zdjecie w podpisie,super z was parka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-20, 19:37 ]
Magdalena_82, sliczne zdjecie w podpisie,super z was parka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 paź 2008, 08:08

dziendoberek

Wiolka skarbie co sie dzieje??!!

Aniulek dobrze ze wczesnie zareagowaliscie i pewnie szybciutko u malej pozbedziecie sie tej wady... :-D

Frydza no facet fajny :-D taki w moim typie..baardzo w moim :ico_haha_01: :ico_haha_01: dobrze ze T tego nie przeczyta hehe

Maggie pochwal ise pokoikiem synusia..czekamy :-D i bardzo fajnie ze rodzinke bedziesz miala na swieta przy sobie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


ja wczoraj wrocilam od lekarza z dolem...nic nie wyroslo z tego posiewu z jamy ustnje ,czyli kandydozy nie mam...to juz cholerka nie wiem co te afty tak mi rosna wciaz..jak bede miala nastepna mam przyjsc i zrobic wymaz bakteriologiczny ale jeszcze powtorze mykologiczny... i zmieniam ginekologa ..moze trafie na takiego ktory bez problemu zrobi wymaz z szyjki macicy..musze sie upenci czy mam tego paciorkowca streptococcusa i czy jestem nosicielka i ewentualnie moge go tylko zalczeac czy moge sie tego pozbyc raz na zawsze..ale przynajmniej bede wiedziala co i jak i w drugiej ciazyw odpowiednim momencie gdy mi podadz antybiotyk bedzie wielkie prawdopodobienstwo ze dzidzia urodzi sie zdrowa i ze sie ode mnie nei zarazi...
niestety Oskarek zawczesnie sie urodzil, nie mialam posiewu zrobionego i nic o tym nie wiedzialam a moj synus przejl to dziadostwo rzekomo ode mnie...

Cyn kochana moze faktycznie wszystko ci sie rozciaga i nastawia..
ja okolo 30 tyg mialam straszne nocne bole miednicy,koszmar jakis,jakby mi ktos wsadzal z calej sily kija tam..i lekarz stwierdzil ze to miednica sie juz nastawia..
a i kaz sobie zrobic wymaz z szyjki macicy bakteriologiczny ...lepiej chuchac na zimne..gdyby wszyscy lekarze to robili kobietom w ciqazy tyle chorob dzieciecych i zgonow noworodkow moznABY SIE BYLO POZBYC :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a oni w wieksozsci podhcodza dp tego mega olewczo i wychodza z zalozenia ze skoro nic ci nie dolega to jestes zdrtowa :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 paź 2008, 10:42

Magdalena_82, sliczne zdjecie w podpisie,super z was parka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dzięki Frydzuś.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

21 paź 2008, 10:47

witam
dziewczyni wielki dzięki za troskę , ale wiecie jak to jest w życiu albo jest z górki albo pod górkę , i ja właśnie mam ten okres pod górkę , a ta górka tak urosła ,że nie wiem od czego zacząć , ale nie będę was zśmiecać , wystarczy mi że jesteście i moge sobie ponarzekać :ico_haha_02:

aniulek, zdrówka dla Gabi :ico_haha_02:
, moja dzis poszła pierwszy raz do szkoły od tygodnia , zobaczymy ile pochodzi bez choroby :ico_noniewiem:
a nóżkami sie nie mart , jest mała i napewno szybciutko wszystko wróci na swoje miejsce :ico_oczko:

cyn.inspiration, apewno z dzidzia wszystko będzie dobrze , ale pewnie że udaj sie na kontrol do innego lekarza, będziesz spokojniejsza

Magdalena_82, jakakolwiek zmiana w pokoiku jest fajna , ja jak tylko skończę swój remoncik , a przeciąga mi sie nieziemsko i pewnie jeszcze troszke potrwa, to napewno wkleje fotki :ico_haha_02:

a dziś zakupilam firaneczke do pokoiku , tylko karnisza jeszcze nie mam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 paź 2008, 12:17

Siemanko,boze kac wreszcie minał,coz to za wodka byla masakra dwa dni bol glowy,susza i zawroty ja pierdziele toz to szok :ico_olaboga:
Dzis ide na basen na aerobik troche poskakam odstresuje sie :ico_oczko:
W sobote to wesele,Wiki idzie z nami a pozniej hmmm z tesciem zostanie no ciekawe jak to bedzie,musze jej przymiezyc suknie z roczku bedzie dobra ??kurde niewiem :ico_noniewiem: jak co to cosik innego wymysle no okaze sie!

[ Dodano: 2008-10-21, 12:18 ]
NATASZKA ojoj to zmien tego ginekologa,a co mialas dokladnie za chorobe jak bylas w ciazy z Oskarkiem??


WIOLAW kochana bedzie ok :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 paź 2008, 16:11

Frydza najleosza wodeczka aby kacorek nie meczyl to Finladnia :ico_haha_01:
a co mialas dokladnie za chorobe jak bylas w ciazy z Oskarkiem??
Frydziu zadnej choroby nie mialam..ale ze wzgledu na to ze urodzilam za wczesnie nie mialam posiewu robionego z szyjki macicy i Oskarek podczas porodu zarazil sie tym paciorkowcem ode mnie i przez to mial posocznice...
dlatego tez nawet jesli lekarz nie che robic posiewow najlepiej zrobic to samej dla wlasnego spokoju...
mi nic nie dolegalo,zadnych oznak a tu takie cos wyszlo..
podobno 30% kobiet jest nosicielem tego streptococcusa..
wiec Cyn popros lekarza aby ci zrobil wymaz z szyjki macicy bakteriologiczny...

z tego co wiem wielu lekarzy w ogole tego nie robi..miedzy innymi ten moj tez i masz ci babo placek... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: gnojek...gdybym wiedziala to bym na wlasna reke takie cos zrobila

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość