Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

17 gru 2008, 21:00

witam wieczorkiem
zaraz zmykam na film

co do prezentów,to byłyśmy z siostrą w mieście własnie po prezenty dla rodziców
pamietacie może,piszę co roku że my losujemy między soba kto komu kupuje,tak jest lepiej,bo wiadomo dużo osób to dużo wydatków (tylko dzieci dostaja od każdego)
w tym roku żeby rodzicom nie zawracać tym głowy,bo wiadomo mama nie wychodzi,a tato sam nie kupi bo nie będzie wiedział co jak np wylosuje mnie :ico_oczko:
wiec losowaliśmy między sobą czyli my,siostry,szwagrowie,a rodzicom i babci kupujemy wspólnie dzieląc sie wydatkami
i tak mamie kupiłyśmy bluzkę i zestaw kremów odpowiednich dla niej,a tatowi koszulę i wodę toaletową,babci chyba koszulę nocna kupimy i jakiś krem czy perfumkę

swojej teściowej kupiłam ręczniki,taki komplet: mały i duży (w biedronce były niedrogie i fajne) i jeszcze dokupie może cos z kosmetyków,trudno jej cos kupić nie będę nic wymyślać :ico_noniewiem:
oczywiście każdy dostanie kartkę z Kacperkiem :ico_oczko:

i co Sylwia fajna ta kolejka?? chyba tak skoro dokupujecie kolejny zestaw,mam nadzieje że KAcprowi się spodoba :ico_sorki:

dzis byl troche niedobry ale niewyspany też to nie ma sie co dziwić,juz jest cisza wiec zasnał w kilka minut
muszę pochwalić go że ostatnio fajnie mi je :ico_brawa_01: tylko ciiii żeby nie zapeszyc

a powiedz mi Patuś jak Kuba z gryzieniem? lepiej?

Magda dzięki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

17 gru 2008, 23:32

witajcie :ico_oczko:
a wy gdzie? :ico_szoking:
jakos pusto
kasiekk, za zakupki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja jestem zielona my w tym roku nie robimy sobie prezentow wiec mam spokoj a tylko dzieciom kupujemy
moj dwulatek chyba staje sie lepszy zaczyna sie bawic nawet pol godziny potrafi sie bawic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale ja musze byc w poblizu nie moge jej z oczu zniknac :-D

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

18 gru 2008, 09:54

hej
Przede wszystkim spóźnione ale szczere życzenie dla GABi
Śmiej się dużo, ucz się mało, na klasówkach ściągaj śmiało. Ceń swe wady i zalety, a wyrośnie z Ciebie ideał kobiety.
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

oczywiście że pamiętałam o urodzinkach gabi ,bo kubś skończył wczoraj 2,5 roczku :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-18, 09:09 ]
kasiekk, super prezenty :ico_brawa_01:
co do jedzenie to żeby nie zapeszyć jest lepiej , jednak jeszcze nie normalnie :ico_noniewiem: kubus gryzie warzywka w zupie, banany, mandarynki bez skórki, chlebek z pasztetem, z dżemem ,z serkami topionymi, makaron z sosem, placki ziemniaczane, kluski śląskie itp. nie mówiac o delicjach, ptasim mleczku czy kinder czekoladzie
problem ma np. z mięsem , szyneczkiami , herbatnikami


dzis o 15 idziemy na jasełka do eryka do przedszkola ,mam nadzieje że tym razem kubuś będzie ok , pamiętacie w listopadzie byliśmy na przedstawieniu i kubuś zwymiotował :ico_wstydzioch:

od 2 dni nie śpi w dzień i dziś go też nie położę bo idziemy a potem Eryk z rodzicami przychodzą do nas na kawkę :ico_oczko:
jak kuba nie śpi w dzień to po 19 już śpi :ico_sorki:

wczoraj odebraliśmy stół i krzesła nareszcie po 7 tyg czekania :ico_zly:
kupiłam szwagrowi kubek- najlepszy brat na świecie ,szwagierce w h&m bransoletkę i kolczyki , szwagierki bratankowi (mieszkają w irlandii zawsze coś dajemy żeby szwagierka podłożyła pod choinkę dla Marcelka i oni też zawsze coś kupują dla kubusia )portfel w auta i skarpetki -taki upominek ale ważne ze pamiętamy :ico_oczko: , dekoracje świąteczną dal teściów , takie lampki na stół i do tego kalendarz jak dojdzie na pół z T brata rodzinką , dla swoich babć będą kalendarze
jeszcze musze kupić tego Puchatka i cos dla bratanka T :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-12-18, 12:19 ]
kuba nie śpi i bardzo dobrze bo gotuję zupke i przed 15 wychodzimy na jasełka :-D

gdzie wy ???????? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

18 gru 2008, 15:50

Witajcie!
pata, dzieki za zyczonka urodzinowe dla Gabi :-) :-) :-)

moja tez spala ale Daniel wrocil ze szkoly i ja obudzil :ico_olaboga:
:ico_olaboga: :ico_olaboga: tradycyjnie :-D

milego dnia :-)

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

18 gru 2008, 17:09

i co Sylwia fajna ta kolejka??
bardzo fajna. Ma ją już miesiąc czasu i bawi się nia codziennie. A przez pierwsze dwa tyg. Tylko oczy rano otworzyl i zaraz biegl bawić się kolejką. Można z niej tworzyć rozne tory, są zwrotnice. fajna zabawka.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

18 gru 2008, 22:07

witam dopiero teraz,bo od rana mnie w domu nie było
jechałam z tatą na zakupy po wędliny,zawsze jeździmy na taka wioskę,tam wyrabiają tradycyjnie,a ludzi :ico_olaboga: otwierają o 10 a my byliśmy juz przed 9 tam zająć kolejkę i przed nami było ok 20 osób :ico_olaboga: staliśmy do 11.30 i przyszła nasza kolej,ale przynajmniej dobre są wędlinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mój tato zwykle sam robi i wędzi ale w tym roku jakoś nie było czasu o tym mysleć

Kacper był z moja mamą w tym czasie

ale jest niedobry :ico_olaboga: musi spać w dzień bo nie wytrzymuje,dzis po 19 zasypiał już na siedząco
a dziś w ogóle był okropny,ja zwariuje niedługo,nic nie słucha jakbym do ściany mówiła :ico_zly:

meżuś zaraz bedzie w domku :ico_sorki: :ico_brawa_01:

wczoraj chyba napisałam że pięknie jadł a dziws przez cały dzień prawie nic nie zjadł,ale on czasem tak ma ,nie przejmuje się :ico_noniewiem:

Patka to super postępy Kubusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: będzie dobrze :ico_brawa_01:

Magda dla Gabusi Wszystkiego Najlepszego :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: spóźnione :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

18 gru 2008, 23:21

a dziś w ogóle był okropny,ja zwariuje niedługo,nic nie słucha jakbym do ściany mówiła
to chyb anormalne u dzieci w jego wieku. U mnie to samo było. Teraz moze jest trochę grzeczniejszy ale i tak czasami nie slucha i doszło teraz jeszcze kłamanie. Chyba trzeba to przetrwać i ze swojego doświadczenie powiem Ci ze nie ma co się denerwowac i krzyczeć na dzieciaka bo to nic nie da a czesto skutek jest odwrotny.
dziws przez cały dzień prawie nic nie zjadł,ale on czasem tak ma ,nie przejmuje się
Kasiu te nasze dzieci to sa do siebie podobne. u mnie Kuba tez nie chce jadać. dzisiaj to byla masakra. śniadania nie chciał ale udało się mu wcisnąć jedengo malego naleśniczka. Obiadu oczywiscie tez nie chciałi zjadł jednego paluszka rybnego a kolacji wcale nie jadł :ico_olaboga: ale ja już też sie tym nie przejmuję. Jak jest glodny to zawoła jeść

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

19 gru 2008, 08:50

dzień dobry :-D
kasiekk takie wiejskie wyroby ach bym zjadła :ico_oczko:

co do naszych urwisów to u mnie tak samo i też myślę że to taki wiek :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

byliśmy na jasełkach było fajnie, kuba spisał się ok , potem bawił do 18,30 u nas w domku z kuzynem Erykiem
i padł o 19,15 i spał do 7

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

19 gru 2008, 13:46

witam
ja też myślę że to taki wiek ale czasem to juz nie mogę :ico_olaboga: nie mam tyle cierpliwości
Kacper jeszcze nie kłamie :ico_sorki: ale pewnie niedługo zacznie :ico_noniewiem:

Sylwia
ja w sumie teraz nie narzekam na jedzenie Kacpra,bo je o wiele lepiej niż jakis czas temu a dni gorsze mu się zdarzają
co do jedzenia jeszcze to problemem jest bardziej to że niektórych rzeczy wcale nie chce jesć np mięsa,on je tylko kotlety i mielone i to wszystko z mięsa,innego nie ruszy bo mówi że nie lubi,warzyw też wcale nie je tylke co marchewke w zupie i to nie w kawałku bo wypluje no i ziemniaki a poza tym żadnych,owoce je i to sporo to o tyle dobrze że lubi :ico_sorki:

lubi sery,serki,jajka ale tylko w postaci jajecznicy innego nie zje,aaa i jeszcze taki chleb w jajku,wędlin też nie je,tylko kiełbasę cienką na gorąCO albo parówki czsem kabanosa choc teraz juz rzadziej,nie tknie szynki,kielbaski takiej na chleb,nie ma mowy,a jedynie w toście zje szynkę
pomidora ,ogórka itp nie ruszy
zupy je praktycznie wszystkie i oczywiście z makaronami uwielbia wiec większosć zup ma u mnie makaron
pierogi,naleśniki,frytki,placki ziemniaczane,kluski śląskie z sosem to lubi,no i oczywiście makaron najchętniej bez niczego
czasem chleb z dżemem choć teraz jużn ie bardzo,nie lubi nutelli ,miodu
i wypija duuużo jogurtu i wody niegazowanej albo przegotowanej

czekoladki,miśki,gumy rozpuszczalne to wiadomo że lubi bardzo :ico_oczko: ciastka,paluszki,chrupki kukurydziane,ale to wiadomo każde dziecko przeważnie zjada

i to chyba tyle narazie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

19 gru 2008, 22:33

Witam wieczorkiem

Nic mi sie dzisiaj nie chce pewnie przez tą pogode :ico_zly:
Co do jedzenia to mój Kacper przez tą alergie i skaze białkową nie chce jeść żadnych owoców i warzyw, z nabiału to tylko pije kaszkę i kakao a od niedawna zaczął jeść zupy w małych ilościach ale dobre i to :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i dzisiaj pierwszy raz zjadł troche bigosu :ico_brawa_01: najlepiej to by jadł ziemniaki, kotlety i mielone :-D tak jak Peluś :-D pewnie to przez imię :ico_oczko:

A i wam sie nie pochwaliłam, że mały zaczął w końcu robić kupkę na nocnik :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość