79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

15 mar 2007, 22:40

co do siusiania to fakt czesciej ale bez przesady czytalan ze czasem w ciazy trafiaja sie rozne infekcje zapalenie pecheza moze to to co do infekcji intymnych to tez to mam juz pytalam gin czy to moze maz ma jakiegos syfa :ico_haha_01: ale zdementowala podobno to sie zdaza a kobiety w ciazy sa podatne proponuje jogurty uodparniaja organizm

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

16 mar 2007, 08:05

hej kobietki.
ja znów od poniedziałku na zwolnieniu bo doktorka podejrzewa krztusiec u mnie więc siedze - jedyny plus to toże będę miała zwolnienie że moge chodzić więc spacerki nie odpadną a i po córe doprzedszkola będę mogła podjechać.
nadal czekam na zrobienie kolejnego badania na tokspolazmozę i dopiero wtedy sie okaże czy moge odstawić antybiotyk...

Co do siusiania - miałam problem szczegolnie rano i w takcie siusiania bolał mi dłó brzucha. Mialam robiona badania moczu i wszystko ok a ból po tygodniu ustąpił - myślę że moga topowodowac rozciągające sie mięśnie. Aaaa ból się jeszcze pojawai gdy od razu nie pójde do łazienki tylko trzymam i wtedy jak usiądę to boli...

Jeszcze się wam pożale. Myślałam że przytyłam a tu koleżanka która nie widziała mnie trzy tygonie mówi że strasznie schudłam i ściągneło mnie z twarzy... chyab mi sie rpzyda siedzenie w domu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

16 mar 2007, 09:55

witam
ja wczoraj byłam u gina i troche mnie wystraszył bo mówi że dzidzia jest za nisko ułożona ale narazie mam niepanikować :ico_olaboga: ale ja się boję o moje maleństwo :ico_placzek: - wczoraj wieczorem gadałam sobie do niego żeby sie wyżej przesunął ale uparciuch nie slucha mamusi
Może właśnie dlatego że jest tak nisko to ja tyle siusiam

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

16 mar 2007, 10:35

Kasia nie martw się :ico_pocieszyciel: , niektóre kobiety tak nisko mają brzuchy np moja mama jak była w ciąży z bratem to spacer dłuższy niż 500 m nie był możliwy bo tak ją ciągnęło, że myślała że dziecko wypadnie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-16 ]
ja siusiu robię teraz już troszeczkę rzadziej, zależy jeszcze co piję bo po małej kawce to zaworek się nie chce zamknąć :-D

[ Dodano: 2007-03-16 ]
dzisiaj zaczynam 20 tydzień :ico_ciezarowka: , więc jestem na półmetku :ico_haha_01: :ico_haha_01:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

16 mar 2007, 11:54

witam o poranku :ico_oczko: ale ja mam sny dzidzius mi sie sni ciekawe czy bedzie mialy te sny odzwierciedlenie w realu :ico_puknij: jak tak to bedziemy mieli przesliczna dzidzie
Kasia nie martw sie wszystko bedzie ok tez ci lekaz powiedzial ze to niemozliwe ze czulas ruchy w 16-czy 17 tyg co do kopniaczkow to moj dzidzius sobie nie zaluje wczoraj to golym okiem widzielismy jak fika

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

16 mar 2007, 12:22

Witajcie :ico_ciezarowka:
Ja mam troche nisko ułożone łożysko :ico_olaboga: .Lekarz powiedział zebym sie nie niepokoiła,bo wraz z powiększaniem sie macicy łożysko zostaje wypchnięte do góry, przytyłam do tej pory 2,5 kg myślałam ze mało,po tym jak przeczytałam na forum ile niektóre :ico_ciezarowka: przybrały na wadze,ale wszystko ok,narazie nigdzie mi sie nie odkłada jem normalnie :ico_obiadek: w środe idę na USG :064: :ico_haha_01:.Moze sie dowiem jak mówić do mojego maleństwa i wyrusze na konkretne zakupy, bo jak narazie mam kilka białych i zielonych rzeczy dla :ico_dziecko: a ciagnie mnie po niebieskie dla chłopców.Ciekawe czy sie sprawdzi,wreszcie przestaną mi wszyscy wróżyc po wygladzie i zachciankach! :597: Trzymajcie się dziewczyny :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

16 mar 2007, 12:37

u mnie lekarz ponownie poiwiedział że chłopak więc tak się nastawiam

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

16 mar 2007, 14:23

Cześć słonka, brzuszki do góry !!! :-)
Kasia mi jeden lekarz powiedział, aby zapytać się mamy, jak ona przechodziła ciążę, to podobnie bedzie z tobą, moja mama miała krwawienia na początku ciąży, ja też, jej nie ciągło, jak mnie bo moja mama miała predyspodycje do tycja ja nie ,ale jeśli chodzi o zachcianki to mam takie same jak ona. :ico_obiadek: :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-03-16 ]
Wczoraj przyszła do nas moja pasierbica i poszłyśmy na zakupki dla mnie. :ico_szoking:
Na koniec wyszło ja mam spodenki przepiekne z gumka na boku takie rosnące z toba, a Keely kupiła sobie 2 bluzeczki, a dzidzia to był problem było za dużo, ale zeszłyśmy do 5 body. Nawet mamy jedne niebieskie, ale ma takie zabawne zwierzaki, że dla dziewczynki może być, reszta jest żółtawa i biała w zwierzaczki. I tak zakończyłam zakupy dla mnie. :ico_puknij:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

16 mar 2007, 15:37

my byliśmy dziś u pani doktor. Wszystko jest ok, tylko ciśnienie mi dramatycznie spadło (znaczy wróciło do normy). Mam teraz 88/50 - tak jak przed ciążą. Podobno od tego są poranne bóle głowy. Co do krwi z nosa, to jednym razem mam sie nie martwić, bo mogło mi się podraznić od katarku, który zawsze mam całą zimę.
Nie mieliśmy dziś usg, bo wybieramy sie na 3d niedługa, za to posłuchałam dzidza. Niemożliwe kopy sadził. Wiecej tych kopów słyszałam niż bicia serduszka. Dzikie dziecko mi rosnie, ciekawe po kim to ma??

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

16 mar 2007, 18:11

Cieszę się niesamowicie mała myszko, że wszytko u ciebie w pożądku, mój mąż nawet przyznał, że musiało być to nieciekawe przeżycie z tym nosem z samego ranka. :ico_szoking:
Ale teraz się już uspokoiłaś na pewno po wizycie.
Ja nie mogę uwieżyć, ale mój mąż zaczyna być niesamowitą pomocą, dzisiaj powróciły bółe w dole i kiedy z nim rozmawiałam przez telefon był opanowany i pełen wyrozumienia, i rowież przekonywójąco mówił do mnie. :ico_sorki:
I po rozmowie z nim czuję się bardziej bezpiecznie, nie martwie się już, że coś jest nie tak. :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość