Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 cze 2009, 09:43

Ja zawsze uzywalam tamponw ale po porodzie jakos nie moge :ico_noniewiem: Tzn nie moglam,bo po roku sie przemoglam a teraz znowu nie potrzebuje :-D Nie lubie podpasek a zwlaszcza latem,ale jak mus to mus :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

11 cze 2009, 12:24

Włożyć je mega trudno niestety ... buuu
coś za coś niestety, tańsze niekiedy nie jest warte tej nizszej ceny
co do OB...
no cena nie jest najniższa ale to jest cena komfortu, naprawde łatwo sie aplikują wiec chyba warto wydać pare groszy wiecej

a jak już pisałam wczesniej, warto rozejrzeć sie za promocją a nas raz na jakiś czas w Auchan jest promocja 1opak + 1 gratis i ma sie 64szt OB pro comfort za 8-12zł to chyba nie jest dużo... bez promocji taki dwupak kosztuje 16zł to też nie jest dużo moim zdaniem :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

12 cze 2009, 06:22

Ja podobnie też stosuje tampony, chwale sobie nie przesuwają się nie wypadają
na basen moge iść bez obaw,
żadnego choróbska nie miałam
a podpaski to stosowałam na poczatku i mało konfortowe zakładanie i rokładanie, szeleszczą, przemieszczają się zapach się w nich nie zatrzymuje
bleee ogólnie nie wiem jak teraz bo podpaski wieki temu stosowałam,ale nie zaminła bym ich z moimi OB

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 cze 2009, 23:51

izuś_85, za to ty pozjadałaś wszystkie rozumy. A przynajmniej tak ci się wydaje,
każdy wybiera to co chce. jakby był jeden produkt, to każda by stosowała jeden, a że jest kilka, to wybieramy to co nam się podoba no nie?

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

13 cze 2009, 09:49

a ja nigdy nie używałam tamponów. Po co ma mi się wszystko w środku gromadzić. :ico_noniewiem: potem tylko nadżerki i grzybice
a tak a propos... podobno ludzie najbardziej krytykują to czego nie znają i to o czym pojecia zielonego nie mają... moze jakbyś choć raz założyła dobrej jakosci tampony to byś zdanie zmieniła...
Nie uwazam zeby ktos tu sie wymadrzał :ico_oczko: Po prostu kazda z was powiedziała co mysli, przeciez tu nikt nikogo nie zmusza do uzywania tamponow czy podpasek.
Temat sie zaczal wiec kazdy ma prawo wyrazic wlasne zdanie.
Mi rowniez wydaje sie ze bardziej niehigieniczne sa podpaski a wcale nie zjadłam wszystkich rozumow :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 cze 2009, 10:19

izuś_85, za to ty pozjadałaś wszystkie rozumy. A przynajmniej tak ci się wydaje,
oj delicja a Tobie o co znowu chodzi...
napisałaś ze nigdy nie używałaś tamponów, no wiec ok używaj sobie tych podpasek nikt ci nie kazał tamponu zakładać, twoje ciało i twoja decyzja pzrecież :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

chodzi mi o to ze głupote napisałaś "po co ma mi sie gromadzic? potem nadżerki, grzybice"
to są jakieś mity nie poparte zadnymi argumentami :ico_nienie:
no bo skad mozesz wiedzieć jak jest z tamponami skoro ich nie stosowałaś na dłuzszą mete?

wyobraziłaś sobie ze tampon to "korek" do zatkania okresu i głupoty piszesz

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 cze 2009, 15:24

wyobraziłaś sobie ze tampon to "korek" do zatkania okresu i głupoty piszesz
zazdroszczę ci, że potrafisz czytać w cudzej wyobraźni, też bym tak chciała. ale by było fajnie :-)
:ico_puknij:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

13 cze 2009, 15:38

Nie uwazam zeby ktos tu sie wymadrzał :ico_oczko: Po prostu kazda z was powiedziała co mysli, przeciez tu nikt nikogo nie zmusza do uzywania tamponow czy podpasek.
Temat sie zaczal wiec kazdy ma prawo wyrazic wlasne zdanie.
Mi rowniez wydaje sie ze bardziej niehigieniczne sa podpaski a wcale nie zjadłam wszystkich rozumow :ico_oczko:
Popieram...

Tak jak pisałam wcześniej, jestem zwolenniczką tamponów. Jak mam podpaskę czuję dyskomfort... jeszcze jak jest lato, ciepło to już w ogóle. Nie wyobrażam sobie nawet normalnego funkcjonowania a co dopiero jakaś długa podróż lub coś w tym stylu... :ico_szoking:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 cze 2009, 17:14

delicja, a ty jak zwykle sensacji szukasz...
uczepiłaś sie mnie a przecież nikomu nie wciskam tamponów, napisałam tylko o tych z siateczką silk touch z serii OB pro comfort, bo sama miałam problemy z aplikacja tamponu i poprostu poleciłam moje odkrycie innym, nie wciskam nikomu nic czego nie stosowałam tylko SPRAWDZONE przeze mnie tampony...

jak chcesz to wyślę ci jedna paczkę komfortowcyh tamponów, wypróbujesz, napiszesz jak to bardzo zatkały Twój kanał rodny, a moze udowodnisz nam jakąś grzybicę wtedy pomozemy Ci uzyskać odszkodowanie od producenta :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: chociaż bedzie trudno, bo mój gin uważa że łatwiej o grzybice przy stosowaniu podpasek bo zostawiają większą powierznię w wilgoci... no ale moze ty masz racje i to mój lekarz sie myli :ico_sorki:

a teraz prosze zejdź ze mnie i znajdź jakieś ciuchy do prasowania bo widze ze jedyne Twoje zajecie to łapanie mnie za słówka

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

13 cze 2009, 18:07

ja powiem ze spotkalam sie wlasnie z opinia ze tampony sa wskazane w czasie kapieli w basenie,nawet gdy nie ma okresu, szczególnie u ciezarnych. bo kobiecie latwo wtedy o infekcje a tampony blokuja wode wplywajaca do pochwy, nie zatykajac jej bo pozwlaja oddychac. ja sama akurat mialam zawsze problemy z tamponami,jakos mnie uieraly, choc rozne stosowalam. ale przyznaje ze podaski sa tylko z nazwy "higieniczne"...
ale dziewczynki kompletnie odbieglyscie tu od tematu watku :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość