RozaS
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 paź 2014, 13:01

Re: suplementy diety

02 paź 2014, 15:00

Wszystko z umiarem. Suplementy diety są jedynie po to, aby uzupełniać pewne braki w organizmie. Tranu nie przedawkujesz, dobrym preparatem regeneracyjnym i dodającym energii każdego dnia jest sproszkowany Młody Zielony Jęczmień. Stosuję - jest paskudny w smaku, ale dodaję 2 łyżeczki do koktajlu owocowo-warzywnego i jest całkiem znośnie. Kiedy to zażywam czuję, że zyskała na tym moja skóra i samopoczucie.

Róża - pozdrawiam serdecznie!

Basia01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2014, 10:54

Re: suplementy diety

03 paź 2014, 15:16

tez tak myślę, dlatehgo uważam, ze lepsze od tych w tabletkach sa naturalne oleje w kapsułkach albo zioła i tak własnie sie teraz suplemętuję :)

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: suplementy diety

09 paź 2014, 16:29

Dzisiaj na PalceLizac właśnie być artykuł o suplementach i bardzo dobrze ocenione były koktajle. Tutaj to akurat w odniesieniu do sportowców było, ale myśle, ze faktycznie forma płynna jest łatwiejsza do przyswojenia, niż tabletki, które jednak mocno obciążają organizm. Łapcie: http://palcelizac.pl/suplementy-diety-p ... rtosciowe/

Basia01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2014, 10:54

Re: suplementy diety

13 paź 2014, 17:08

kaskada - zgadzam się :)

berry
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 26 lip 2014, 13:28

Re: suplementy diety

14 paź 2014, 11:33

Ja stąd dostaję diety: http://terapiasokami.pl/ Zaczęło się od wyciskarki, ale ten sklep jest ogólnie bardzo fajny, bo przesyła też darmowe porady i diety, przepisy na różne zdrowe rzeczy ;p Można też napisać, wtedy specjalnie przygotowują zalecenia.

maciusiek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 paź 2014, 11:48

Re: suplementy diety

14 paź 2014, 11:58

suplementy diety to jakiś absurd, zwłaszcza jeśli mają pomóc schudnąć. bierzecie to i jecie mniej, a kiedy przestaniecie wracacie do normalnej wagi - lepiej jakoś zastąpić tabletki czymś naturalnym.

Basia01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2014, 10:54

Re: suplementy diety

17 paź 2014, 08:04

Ddlatego ja jednak stawiam na zioła i wodę - może to śmieszne, ale nawodnienie i uzuoełnianie elektrolitów tez jest ważne i teraz właśnie obok Dobre Trawienia na zaparcia i wzdęcia w ciąży i nie tylko i piję sporo Cisiowianki, bo woda przeciez normuje układ trawienny i pomaga unikać zaparć a one przecież prz\yczyniają się znacznie do problemów z wagą...tak jest lepiej moim zdaniem

seelee
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 25 wrz 2012, 08:20

Re: suplementy diety

20 paź 2014, 16:45

U nas jesienią/zimą w ruch idą Vitasmyki dla dzieci, bo jednak warzywa, które nie dojrzewają w słoneczku mają mniej witamin. Ja czasami biorę Fortimag, no i faktycznie picie dużej ilości wody też poprawia zdrowie (chociaż wody nie lubię, to piję, bo jednak mam po niej lepszą... cerę, mniej suchą i łuszczącą się).

Awatar użytkownika
Monika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 03 sty 2014, 14:54

Re: suplementy diety

21 paź 2014, 14:41

Nie zażywam suplementów diety, a szkoda, bo jakieś witaminy by mi się przydały

Basia01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2014, 10:54

Re: suplementy diety

22 paź 2014, 15:16

U nas jesienią/zimą w ruch idą Vitasmyki dla dzieci, bo jednak warzywa, które nie dojrzewają w słoneczku mają mniej witamin. Ja czasami biorę Fortimag, no i faktycznie picie dużej ilości wody też poprawia zdrowie (chociaż wody nie lubię, to piję, bo jednak mam po niej lepszą... cerę, mniej suchą i łuszczącą się).
tez tam myślę, ze nawadniać-nawilżac to się tez musimy od wewnątrz i ja nie dość ze woda to jeszcze ziólkami babay mama med i teraz jeszceodkryłam sok aloesowy u mnie w sklepie - jak wezmę łyk o swietnie gasi pragnienie i jeszcze nieźle gasi pragnienie zielona herbata, bo czarna np wysusza i dobrze jest unikać lepiej zioła albo zieloną

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość