Kasia899
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:57

Re: Najlepszy sposób na relaks

02 cze 2016, 10:09

Tajskie SPA - bardzo fajna oferta, warto się z nią zapoznać, ale jeżeli chodzi o relaks to ja lubię prace w ogrodzie, a następnie patrzeć na efekt końcowy, lubię integrować się z naturą, właśnie zbieram się i jadę do szkółki bylin wybierać coś co jeszcze można posadzić na lato, może coś polecacie z tego www.bylinyolsztyn.pl/katalog-bylin ?

karolka27
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 cze 2016, 09:09

Re: Najlepszy sposób na relaks

03 cze 2016, 10:48

Najlepszy sposób na relaks to przyjaciele, ciche, fajne miejsce i rozmowy do rana!

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Najlepszy sposób na relaks

04 cze 2016, 18:05

Najlepszy sposób na relaks? Dla mnie dobra książka, wino lub hotel spa na śląsku cisza i spokój :) Wiele mi do szczęścia nie potrzeba. Staram sie cieszyć wszystkim i każdego dnia znaleźć choc chwilę dla siebie. Do SPA z ogromną chęcią jeżdzę i chyba niedługo też się wybiorę.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Najlepszy sposób na relaks

07 cze 2016, 09:21

Każdy ma co prawda inny sposób na relaks,dla jednych jest to wysiłek fizyczny,dla innych z kolei leniwy wypoczynek na plaży czy w basenie i moim zdaniem to na co się zdecydujemy zależy od nas. Ja np należę do tych osób,które lubią wizyty w Spa,na basenie gdzie mogę się naprawdę odprężyć.

szyszkasosnowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 09 cze 2016, 10:41

Re: Najlepszy sposób na relaks

09 cze 2016, 11:54

Ja najlepiej relaksuję się w gronie przyjaciół, ale kiedy muszę spędzić wieczór samotnie, to zawsze sięgam po książkę.

kamila81
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 cze 2016, 22:41

Re: Najlepszy sposób na relaks

12 cze 2016, 22:49

Nie wiem jak wy ale ja lubie spedzac czas aktywnie. Najczesciej robie to w jakims plenerze, lubie sobie wyjsc i poodychac swiezym powietrzem na lonie natury. Ostatnio nawet zdecydowalam sie na poprawe swojej sylwetki i zapisalam sie na fitness. Jak narazie jest bardzo fajnie, spotkalam tam ciekawych ludzi i nawiazalam nowe znajomosci.
Obrazek

madziulkaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2016, 13:05

Re: Najlepszy sposób na relaks

16 cze 2016, 14:06

Mnie najbardziej relaksuje szydełkowanie :) Jest w tym coś odprężającego. Ale zastanawiam się, czy nie zająć się też czymś, co wymagałoby ruchu. Może taniec? Widziałyście, że są kursy online http://e-taniec.eu/pl-PL/DanceCourses ?

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Najlepszy sposób na relaks

18 cze 2016, 14:26

Ja zdecydowanie preferuję aktywny relaks. Nie ma nic lepszego niż robienie tego, co się lubi, w szczególności kiedy dzięki temu czujemy się zdrowsi i młodsi. Ciekawym pomysłem jest zorganizowanie http://www.siatki-sportowe.com.pl/siatki-do-siatkowki i granie zawsze wtedy, kiedy najdzie nas na to ochota. Bardzo to lubię :)

malami21
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 10 gru 2014, 14:24

Re: Najlepszy sposób na relaks

30 cze 2016, 17:08

Zawsze można również pograć w jakieś gry z znajomymi. Jest wiele takich gier drużynowych np. http://gameplatform.pl/overwatch-poradn ... oldier-76/

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Najlepszy sposób na relaks

04 lip 2016, 13:23

ja się przy maszynie relaksuję ;) do szycia oczywiście, szyję od niedawna, ale daję radę ;) po pracy lubię tak sobie siąść i coś przeszyć, poprawić, teraz jestem w trakcie przerabiania spódnicy. Ogólnie to są bardzo przydatne umiejętności :D uważam że wszystkie Panie powinny mieć w domu maszyny, do dzieła! http://www.galerialucznik.pl/maszynydoszycia

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość