Chmurkkaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 27 maja 2010, 12:21

31 maja 2010, 10:38

Witajcie. W piątek byłam u ginekologa i jest wszystko dobrze. :-D Widziałam już jak serduszko bije dzidziusiowi. :-D No i wszystko jak na 6 tydzień jest prawidłowe. :-D Cieszę się bardzo i pozdrawiam. :-)

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

31 maja 2010, 11:40

Ja też "wróciłam" byłam na zwolnieniu trochę, bo miałam plamienie, ale na szczeście nie było to nic groźnego i wszystko jest ok. Cieszę się że u Ciebie zubelku wszystko w porządku no i super, że jest nas wiecej. U mnie już albo dopiero 8 tydzien i 4 dzień. :ico_ciezarowka: :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

31 maja 2010, 18:56

Hej dziewczyny, w końcu się zjawiłyście :ico_sorki:
Dobrze,że wszystko u was dobrze :ico_sorki: Agata czyli już nie plamisz?
Ja już też nie plamię 4 dzień :ico_sorki: na prawdę wielka ulga.
Termin na USG mam na 17 czerwca,nie mogę się doczekać.
Czuję się ok.Przeziębienie mi minęło.
Trochę dziś popracowałam w domu i brzuch ciągnie ale to raczej normalne,muszę się oszczędzać no ale nie zawsze się da :ico_noniewiem:

Piszcie tu częściej bo przysnę :ico_haha_01: :ico_oczko:

a czemu nie robicie suwaczków? Nie chcecie?

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

31 maja 2010, 20:39

Witam dziewczyny dobrze, że u Was wszystko ok
a czemu nie robicie suwaczków? Nie chcecie?
no właśnie majstrować suwaczki

zubelek to super, że już ni plamisz :ico_sorki: :ico_brawa_01:

A ja kaszlę i mam katar, no ale poza tym nienajgorzej. No i oczywiście nadal mam mdłości, momentami dość mocne. No ale z tego to teraz nawet się cieszę, bo pierwszą ciążę straciłam najprawdopodobniej przez przeziębienie w 9 tygodniu, no ale wtedy było o wiele silniejsze - miałam temperaturę i straszny kaszel.

Z małym też już lepiej, tylko tyłek mu się odparzył od antybiotyku. Delikates jeden :ico_olaboga:

Zmykam, może dziś wcześniej się położę i w końcu się wyśpię :ico_papa:

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

01 cze 2010, 09:44

Cześć
Zubelek widzę, że znowu mamy ten sam termin USG, juz nie mogę się go doczekać, pewnie zobaczę więcej niż ostatnim razem :ico_brawa_01: . Ja też mam katar i męczą mnie nudności i wymioty ale pocieszam się że jest to oznaka że Maluszek się dobrze rozwija więc jak tak ma być to mogę cały czas wymiotować :-D





Obrazek

[ Dodano: 2010-06-01, 09:48 ]
A co do tych suwaczków to chyba nie są zbyt dokładne ale zawsze to coś :-)


Obrazek[shadow=orange][/shadow]

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 cze 2010, 11:53

witam :-)
gaga22, ja to też taki delikates jestem :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

Wiesz,ja nie myślę,żeby przeziębienie miało aż poronienie wywołać,ale leki które się bierze jak sie np jeszcze nie wie że się jest w ciąży i owszem.
Kuruj się,ja ci mówię,mi gorący rosół pomógł z tony warzyw :ico_haha_01: a czułam sie na prawdę fatalnie ,jakbym miała nie tylko przeziębienie ale jakąś mocną dziadowską grypę :ico_noniewiem:
Dziś resztki kataru i kaszlu ale jest ok.

Agata86, męczą cię mdłości,wymioty ale to racja,przynajmniej hormony pracują :ico_sorki:
ja bez mdłości nadal :ico_noniewiem: jednego wieczoru raz wymiotowałam i to tak na całego ale później było ok więc wydaje mi się,że to przez jedzenie,skóra z pomidora lub coś bo nic mnie nie mdli :ico_noniewiem:
apetyt mi się poprawiła choć nadal nie jest ukierunkowany pn słodkie czy kwaśne,w sumie to wszystkiego po trochu :ico_haha_01:
jedyny porządny objaw to nadal mocna bolesność piersi no i senność :ico_spanko: :-D

Agata86, idziemy łeb w łeb jeśli chodzi o suwaczek :ico_brawa_01:
jak ci będzie szwankował to zrób tam gdzie jak(kliknij na mój i otworzy się strona) tam się nie zacinają :ico_sorki:

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

01 cze 2010, 14:51

zubelek, ale to, że nie masz mdłości nie znaczy nic złego to jest moja w sumie pierwsza ciąża więc dlatego może tak mnie męczy. No faktycznie suwaczek mamy taki sam :-D z tą różnicą, że ty masz więcej tych suwaczków, ale ja jeszcze nadrobię :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 cze 2010, 21:55

z tą różnicą, że ty masz więcej tych suwaczków, ale ja jeszcze nadrobię :ico_ciezarowka:
:ico_haha_01: :ico_haha_01: oj pewnie kochana czasem za jednym razem idzie nadrobić :ico_haha_01:
a wiecie co...no właśnie miałam dziś mdłości :ico_haha_01: pomogła mi guma do żucia :ico_haha_01: ale szybko się głodna robię wtedy :ico_haha_01: No ale jak pomaga :ico_haha_01: ale takie mdłości to nie mdłości :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

02 cze 2010, 20:16

Witam, u nas młody już prawie zdrowy, tak rozrabia, że osiwieć można :ico_olaboga: Mi też powoli przechodzi, no i nareszcie się wyspałam, bo BArtek spał już w swoim łóżeczku.

Pogoda u nas paskudna, leje cały dzień :ico_zly:
Wiesz,ja nie myślę,żeby przeziębienie miało aż poronienie wywołać,ale leki które się bierze jak sie np jeszcze nie wie że się jest w ciąży i owszem.
zubelek u mnie spowodowało obumarcie płodu w 9 tygodniu, ale dowiedziałam się o tym dopiero w 12 przy wizycie i usg. Mój lekarz stwierdził, że czas zatrzymania rozwoju dziecka nastąpił w czasie gdy byłam chora i to najprawdopodobniej był powód. A nie brałam żadnych leków. NA tym etapie ciąży może zaszkodzić wszystko, ale wcale nie musi i tego się trzeba trzymać :-)

Agata86 musisz sobie wkleić suwaczek w podpis w profilu, wtedy będzie dodawany do każdego Twojego posta :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

02 cze 2010, 23:00

NA tym etapie ciąży może zaszkodzić wszystko, ale wcale nie musi i tego się trzeba trzymać :-)
właśnie oby nie :ico_sorki:
Moje dzieciątko zmarło ok 5 tygodnia a w 13 się dowiedziałam ale byłam cały czas zdrowa.
Teraz przeziębienie mi minęło a angina bierze :ico_placzek: Gardło strasznie boli,tak się boję :ico_placzek:
Dziś przespałam cały dzień,śpiączka mnie wzięła i to straszna,śpię na stojąco :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość