małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

03 kwie 2007, 18:08

maj, no muszę Ci powiedzieć, że mój mały bezwstydnik rozłożył nogi tak, że lekarz zaraz po przyłożeniu urządzonka, już wiedział że to chłopaczek :ico_haha_01:
Będzie miał na imię Jakub Sebastian (imię Kubuś bardzo mi się podoba, a że mój P. chciał sebastianka, dlatego pozwoliłam na to, aby mały miał tak na drugie-niech też coś ma z tego ojcostwa ) :ico_haha_01:
Gdyby się okazało, że to będzie dziewuszka (takie cudy też się zdarzają :ico_haha_01: ), to byłaby to Amelka bądź Amelka Matylda.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 kwie 2007, 18:35

małolata, A wiesz co mój mąż na drugie ma Sebastian bardzo ładne imię :-D

NICOLA_1985

03 kwie 2007, 21:51

a mój (przyszły) mąż ma na pierwsze sebastian hehe :-D ale sie tych sebastianów naplagło.. jak bedziemy mieli chłopczyka to tak jak już wczesniej pisałam bedzie Karolek Sebastian. Seba upiera sie przy Grzesiu ale mi jakoś to imie nie pasuje.. nie wiem czemu ale jakoś chyba zdziwilabym sie gdyby gin powiedział że bedzie dziewczynka.. takie jakies przeczucie.. i wszyscy znajomi tez mówią "to bedzie chlopak zobaczysz" :ico_haha_01:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

04 kwie 2007, 14:43

ja jak narazie zawiesilam sie na Mateusz ale nie jestem przekonana :ico_placzek: na niespodzianki nie licze bo sama widzialam ze to dziewczynka nie jest :ico_oczko: a chyba nie odpadnie :ico_oczko:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

04 kwie 2007, 15:01

Anitko, wszystko może się zdarzyć. Ja miałam taką sąsiadkę, która przez USG też była przekonana, że to chłopaczek i kiedy urodziła córunię, to dosłownie zwariowała! :ico_szoking: Poza tym stwierdziła, że ktoś jej podrzucił (chociaż rodziła siłami natury) :ico_szoking:
Mój gin też w ciągu sekundy poznał, że to synuś :-D A mój P. chce Sebastianka, na cześć dziadka, którego nigdy nie poznał. No, w ostateczności mogę się na to zgodzić, chociaż sama nie poznałam obu moich dziadków :ico_noniewiem: Może nazwę małego Jakub Sebastian Eugeniusz Józef? :ico_haha_01: Biedne dziecko :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

05 kwie 2007, 07:05

małolata pisze:Anitko, wszystko może się zdarzyć. Ja miałam taką sąsiadkę, która przez USG też była przekonana, że to chłopaczek i kiedy urodziła córunię, to dosłownie zwariowała! :ico_szoking: Poza tym stwierdziła, że ktoś jej podrzucił (chociaż rodziła siłami natury) :ico_szoking:
Mój gin też w ciągu sekundy poznał, że to synuś :-D A mój P. chce Sebastianka, na cześć dziadka, którego nigdy nie poznał. No, w ostateczności mogę się na to zgodzić, chociaż sama nie poznałam obu moich dziadków :ico_noniewiem: Może nazwę małego Jakub Sebastian Eugeniusz Józef? :ico_haha_01: Biedne dziecko :ico_haha_01:
Ja tak miałam do końca mi mówili ze będzie syn no i po cesarce budzę sie pytam sie jak mój Kubuś a ona mi z córa wyjeżdża i co ja miałam powiedzieć zupełnie nie wierzyłam ale jak ją zobaczyłam to była identyczna jak mój mąż jak był malutki do tej pory niektórzy mówią na nią mały Dawidek :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

05 kwie 2007, 20:42

Ika to nie zle :-D

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

05 kwie 2007, 20:45

hehe, no widzisz, Ika :ico_haha_01:
USG potrafi również płatać figle :ico_haha_01:
Ja nie będę rozpaczać kiedy się urodzi córunia, chociaż nastawiłam się już na synka. Tak czy siak, będzie kochane całym serduszkiem :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

05 kwie 2007, 20:47

małolata dokładne :ico_brawa_01: najwazniejsze ze beda z nami najwyzej moja "córcia" bedzie miała wszystko niebieskie :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

05 kwie 2007, 22:19

Córcia to może mieć niebieskie, ale co jak u mnie się pomylili a moje menżo juz nakupowal rożowych sukieneczek....???
Mam po prostu nadzieję że jednak się nie pomylił mój gin........

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość