Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 wrz 2010, 12:11

Witam :-)

patrycja_g, jak ja Ci zazdroszcze tej wizyty,, ja dopiero ide 20 na usg mam nadzieje ze wszystko oki :-) ostatnio mi robil usg dopochwowe ale nei było jeszcze serdusza bo za wczesnie wiec teraz znowu mi zrobi.

Te suwaczki sa jakies dziwne, ostatnio mi pokazywało chyba w poniedziałek 6 tydzien i 2 dzien ciazy po dwoch dniach juz przeskoczylo na 7 tydzien i 4 dzien, hm... nie wiem sama :-)

Ja dzis mam wolne, bo nie mialam z kim małęgo zostaswic, mama mi sie rozchorowała i nie mogła przyjsc, wiec wymusilam wolne, a jutro tesciowa sobie załatwi wolne w pracy zeby z nim byc.

Jakos nas mało, ciekawe kiedy dołączą nowe mamusie :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

09 wrz 2010, 16:48

wiola85, 29 wrzesnia ja juz bede miala kolejna wizyte, trzecia w sumie, bo na pierwszej tez bylam bardzo wczesnie choc gin dopatrzyl sie juz wtedy zarysu kregoslupa.
Z tymi suwaczkami to ja tez zauwazylam, ale jak dodawalam swoj to mi nie pasowalo wlasnie bo wychodzilo mi o tydzien wiecej wg moich obliczen a suwaczek jakby cofniety do tylu o tydzien byl, dzis rano sie zmienilo i moim zdaniem teraz jest wlasciwie, chociaz mi lekarz powiedzial i zapisal w karcie ciazy 5 tc, ale tak jak pisalam wczesniej chyba niemozliwe zeby w 5 tc widac bylo serce. Choc nie wiem nie znam sie na tym.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 wrz 2010, 17:03

hejka

ja dopiero na pierwszą wizytę będę szła we wtorek i to z mężem :ico_brawa_01:

co do suwaczków to różnie one liczą :ico_noniewiem: u mnie na szczęście się zgadza,przynajmniej na razie :ico_oczko:

na pierwszym usg w pierwszej ciąży byłam jak byłam w ciąży 7 tyg i 4 dni to fasolka miała wtedy 1,08 cm i to według daty ostatniej @,więc duża moja panna od początku była :ico_haha_01:
Ja dzis mam wolne, bo nie mialam z kim małęgo zostaswic, mama mi sie rozchorowała i nie mogła przyjsc, wiec wymusilam wolne, a jutro tesciowa sobie załatwi wolne w pracy zeby z nim byc.
a gdzie pracujesz?
Jakos nas mało, ciekawe kiedy dołączą nowe mamusie :-D
chyba jeszcze jedna do nas dołączy niedługo :-D NOWA bo robiła test i podobno termin na 15 maja ma,więc ją do nas zaprosiłam :-)
Z tymi suwaczkami to ja tez zauwazylam, ale jak dodawalam swoj to mi nie pasowalo wlasnie bo wychodzilo mi o tydzien wiecej wg moich obliczen a suwaczek jakby cofniety do tylu o tydzien byl, dzis rano sie zmienilo i moim zdaniem teraz jest wlasciwie, chociaz mi lekarz powiedzial i zapisal w karcie ciazy 5 tc, ale tak jak pisalam wczesniej chyba niemozliwe zeby w 5 tc widac bylo serce. Choc nie wiem nie znam sie na tym.
zależy czy tygodnie są liczone od momentu ostatniej @ czy od dnia zapłodnienia :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

09 wrz 2010, 18:17

aniawlkp86, no wlasnie pytalam lekarza, powiedzial ze liczy od daty ostatniej @ a z usg wychodzi ze 2 tyg pozniej zaszlam, ale to fizycznie nie bylo mozliwe. A moj podejrzliwy maz juz cos przelicza pod nosem ;)
Z suwaczkami chodzi o to, ze wczoraj mi np pokazywal 6 tc i 3 dzien a dzis sama zobacz ;)
Znow mnie mdlosci mecza a w pracy siedze. I co 30 min do wc latam, masakra w tych centrach handlowych :-(

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 wrz 2010, 18:24

to zmień suwaczek na inny :ico_oczko:
powiedzial ze liczy od daty ostatniej @ a z usg wychodzi ze 2 tyg pozniej zaszlam, ale to fizycznie nie bylo mozliwe.
no bo w @ sie nie zachodzi :ico_oczko: właśnie około 2 tygodni po @ jest owulka i wtedy się zachodzi :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

09 wrz 2010, 20:16

czesc
ja jakos dzis bez weny do pisania
nie moge sie doczekac kolejnej wizyty u gina, a ide dopiero 27 wrzesnia - dlugo jeszcze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 wrz 2010, 20:20

nie moge sie doczekac kolejnej wizyty u gina, a ide dopiero 27 wrzesnia - dlugo jeszcze :ico_noniewiem:
szybko zleci :-D
ty nie możesz doczekać się kolejnej a ja dopiero na pierwszą pójdę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 wrz 2010, 20:38

patrycja_g, mi ten suwaczek tez tak pokazuje jak tobie, ale spoko :-)
No a własnie to tak jest ze niby z miesiaczki sie liczy termin porodu, a wiadomo ze zachodzi sie w ciaze pozniej, wiec nie martw sie jak na usg wyszło mniej, to prawidłowo :-)

A zreszta w mojej pierwszej ciazy na usg raz wychodziło ze urodze wczesniej a innym razem ze pozniej, chyba to zalezy od rozmiarow dziecka w danym tygodniu, sama nie wiem.

aniawlkp86, ooo to bedziemy mieli nowa kolezanke :ico_brawa_01: skad to wiesz, piszesz na jakims watku przedciazowym??
Ja pisałam juz kiedys ze pracuje w skleepie dzieciecym :-D

emilia7895, spoko jutro przyjdzie wena :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 wrz 2010, 20:43

aniawlkp86, ooo to bedziemy mieli nowa kolezanke :ico_brawa_01: skad to wiesz, piszesz na jakims watku przedciazowym??
Ja pisałam juz kiedys ze pracuje w skleepie dzieciecym :-D
pracę masz fajną :-D :-D a co do koleżanki to ona pisała na czerwcowo-lipcowe 2008 że test zrobiła i 2 kreski więc mam nadzieję,że niedługo do nas dołączy :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-09-09, 20:44 ]
bo ja tam moderatorem jestem i akurat doczytałam :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 wrz 2010, 20:47

bo ja tam moderatorem jestem i akurat doczytałam :-D
_________________
no tak pisze wielkimi literami nad Twoja buzia :-D
to ty sie musisz sporo udzielac na forum taki moderator to chyba ma wiecej pracy i zadan?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość