elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

29 lis 2011, 02:02

szkieletorek jak Ania pisze, jajka, mleko, sery, twarogi, jogurty, ryby nawet, wołowina i cielęcina odpadają, jaka fakt piszaa że żółtka można, ja samych nie próbowałam jeszcze ale do cisat dodaję. Co do mleka ja piję sojowe bo uwielbiam ale kozie tez można i ryżowej jest jeszcze bardzo dobre.jOGURTY TEZ MOŻESZ zastapić sojowymi sa specjalne u mnie aprosoy się firma nazywa

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

i w PL tez bywają jak widze, i tu masz wszystko i jogurty i serki i mleka, tylko cen nie znam polskich

[ Dodano: 29-11-2011, 01:08 ]
aha no i ania dziękuję za wstawienie zdjeć Milenki:):* za to

to i ja spadam spać, bo u mnie już cisza, ehy dodam jeszcze że córa mi znów histerii dostała wieczorem, tuliłam ją mocno by nie obijała sie o wszystko mówie wam jak opetana sie zachowywała, siedziałam z nią tuliłam na siłe, móiłam grzecznym cichym głosem że ją kocham i głaskałam i wyłam :ico_placzek: tak biedna nie radzi sobie z emocjami. moja malutka kruszynka

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

29 lis 2011, 10:40

My po szczepieniu :-) Antoś nawet nie pisnął :-) mam na nadzieję,że i tym razem obędzie się bez komplikacji :ico_sorki:

Teraz śpi w foteliku,biedactwo nie wyspane,bo szliśmy na 8 :-D

Bombki pokażę później,jak będę z kompa pisała ;-)

Współczuję Wam skazy u dzieci :-(

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 lis 2011, 10:51

Co do mleka ja piję sojowe bo uwielbiam ale kozie tez można
Na razie poczekam aż małej to zejdzie i wtedy sobie kupie mleko kozie bądź sojowe.

A moja Smerfetka wczoraj znów zasnęła sama w łóżeczku , znaczy z karuzelą. Potem ją przeniosłam do koszyczka do sypialni i około 23 zaczęła się kręcić na śpiocha więc ją wzięłam na karmiłam i spała do 4:30 a potem dopiero o 8 jadła tak że byłam w szoku .
Teraz też już śpiąca była,leży sobie w łóżeczku słucha melodii z karuzeli dżungla i przysypia.
U nas dziś od rana bardzo słonecznie choć mroźno ale koło 12 idziemy na spacerek .

Pati izabella co u was ?Nic się nie odzywacie .

Zamówiłam sobie wczoraj tą książkę język niemowląt bo jakoś nie lubię czytać na kompie .

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

29 lis 2011, 10:54

elibell a co się dzieje z Eliwą? :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

29 lis 2011, 10:56

Pozwolę się wtrącić. Mój brat od niemowlaka ma skazę białkową. Żółtko zawiera więcej białka niż samo białko ;-) A mleko kozie bez obaw można stosować. Mój brat na tym się wychował, bo innego nie tolerował.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 lis 2011, 11:17

hej ledwo was odczytuje :ico_sorki:
Na razie poczekam aż małej to zejdzie i wtedy sobie kupie mleko kozie bądź sojowe.
w biedronce jest tanie mleko sojowe, i napoje sojowe o róznych smakach

Maja dziś już lepiej :ico_sorki: nie wymiotowała od wczoraj :ico_sorki:
młody też ma krostki na buzi ale lekarka nie kazała sie nimi martwic :ico_noniewiem:

[ Dodano: 29-11-2011, 10:24 ]
któraś z was pytała przepisy dla dzieci

tutaj na forum w dziale kuchnia jest do tego cały dział, polecam przepisy Reni0601
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=4765

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

29 lis 2011, 11:26

witam,

u mnie ładnie choć dość zimno jest, Izunia zasypia przy otwartym oknie praktycznie codziennie :ico_sorki: chociaż wieczorne zasypianie teraz jest o wiele lepsze niż w dzień, obudziła się o 7 i teraz dopiero zasypia a jest tak umęczona że zasnąć nie może :ico_noniewiem: odpukać w niemalowane kolek nie ma już wieczornych tylko czasem w nocy płacze przez chwilkę zanim zrobi pruta :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

29 lis 2011, 11:26

elibell a co się dzieje z Eliwą?
ma napady histerii, w przedszkolu tlumaczyli mi ze to przez skumulowane emocje ze sobie nie radzi ze zmiana ze ja wiecej czasu dorianowi poswiecam, do tego nie chce spac juz w dniu i jak jest bardzo zmeczona moga wystepowac te ataki. do tego z mezem sie nie uklada nam i ona widzi i czuje, wszystko sie skumulowalo
:ico_placzek:

szkieletorek, ja tez odczekalam nim sie napilam mleka sojowego nawet nim kupilam maslo odpowiednie do chleba

izuś_85, to super ze z mała juz lepiej

pisze jedna reka i dlateg bez znakow interpunkcyjnych wybaczcie

Mad., wiem wiem z tym zoltkiem racje masz ale wszedzie oisza ze mozna tylko zoltko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 lis 2011, 11:29

a moja laktacja tak sobie, młody ma apetyt wielki, coraz częsciej sie cyca w dzień domaga, zjada oba bo jeden to ledwie podwieczorek, ja nie wiem co z tymi cycami w niedziele znów nawał, teraz znów flaki, zjadł już dziś rano butle bo byłam na badaniach krwi, wczoraj zjadł dwie jak byłam z Mają u lekarza i wieczorem...
jak tak dalej pójdzie to bedziemy czesciej dokarmiać bo ładnie śpi po flaszce :ico_oczko:
w nocy tylko cycuś i wystarcza mu :ico_sorki:
ale w dzień krucho, moze sie poprawi samo :ico_sorki: oby wytrzymać jeszcze półtora miesiaca- dwa do czasu rozszerzenia dietki :ico_sorki:

stawiam torcik :ico_tort: za 2 miesiace Konrada

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

29 lis 2011, 11:31

Witam moje drogie

po długiej nieobecności, my już po chrzcinach, wszystko wyszło super, pogoda dopisala w pełni, Oliwka od chrztu jakas spokojniejsza i grzeczniutka, teraz to nic tylko kochać takie dziecko.

Pogoda jak na listopad wspaniała więc na pewno dziś na spacer pójdziemy bo szkoda w domu sie kisić.

Nie dam rady was doczytać bo popisałyście strasznie dużo :ico_szoking: ale mam nadziję że mi wybaczycie :ico_wstydzioch: teraz postaram się być na bierząco.

Dziś dzwonię do przychodni umówic się na szczeienie na ten tydzień, po USG bioderek jesteśmy również jest w normie ale niestety w dolnej granicy, nie musimy co prawda zakladać dodatkowych pieluszek ale zobaczymy co na kontroli pokaże lekarz bo mamy już w nowym roku.

[ Dodano: 29-11-2011, 10:32 ]
stawiam torcik za 2 miesiace Konrada
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość