Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

16 gru 2007, 14:53

No kochan ja już tez nie mogesię doczeać tego prezętu od Gwiazdora!!!! :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Jak synuś to bedzie KAMILEK, jak córeczka to OLIWKA!!!!

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

16 gru 2007, 15:06

Sliczne imiona: Kamil i Oliwia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

16 gru 2007, 15:37

Dziekuje słonko. Ja raczej czuje sie na Kamilka!!

madzica
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 paź 2007, 11:55

16 gru 2007, 17:24

Asikk: będziesz miała co opowiadać Kamilowi/oliwce jak to chciał a póxniej nie chciał wyjść. Oliwka wszytskim sięt etraz podoba, w mojej rodzinie w ciągu kilku miesięcy juz dwie oliwki przyszły na świat. Fajnie, że masz takiego ludzkiego doktora.
Jola: chyba twó podły nastrój sie przerzucił na mnie, jak wczoraj delektowałaś sie winkiem. normalnie wieczorem, jak mój juz zasnął, to ryczałam praktycznie bez powodu z pół godziny. W ogóle jakieś takie mam zajazdy jabym była chora psychicznie, wczoraj pod prysznice tak strasznie zachciało mi sie kisielu, że szybko sie umyłam, zaniechałam wcierania wszelakich zazwyczaj nieuniknionych mikstur i poleciałam zrobic sobie ten kisielek. Jeszcze zauwazyłam, że nogi mi spuchły jak nigdy, normalnie amm poduszki nad kolanami i dzis to samo, zawsze miałam troszkę spuchnięte, ale nigdy tak bardzo. Póxniej własnie jadłam ten kisiel i ryczałam.Zasnełam o 12, a o 4 juz sie obudziałam, czuje się taka niewyspana, a jakos nie moge zasnąć. Dzisiaj znowu wariactwo, jakoś tak strasznie smutno mi było cały dzień, poszłam z mężem na spacer, podczas którego znowu sie rozryczałam bez powodu, oby to był przedporodowy odjazd. Mały tak wypina dupke, wtedy bardzo mnie boli brzusio, wręcz nie moge oddychać. W czasie spacerku, jak juz przestałam płakac i wpadłam raptem w lepszy humor, to zauważyłam, że wszytskie zaokrąglone szczyty gór nad giordem kojarzą mi sie teraz tylko jak wypięta maćkowa nonono. Czop dalej odchodzi, może mały czeka na męża urodziny, które są jutro, oby oby

[ Dodano: 2007-12-16, 16:30 ]
a jeszcze mi sie przypomniałao:dzisiaj odkryłam jeden rozstęp na lewym boku!!tyle było w porządku i teraz tuz przed porodem!
Iwonka: tez słyszałam, że jest niedobrze przyzwyczjać dziecko do spania w łózku z mamą, ale coraz częściej czytam, że niektórzyn uważają, że to jest okey, poza tym, do 3-4 miesiąca ponoć można dosyć łatwo odzwyczaić bobaski od róznych takich rzeczy jak spanie razem w łózku, czy nawet smoczek. Także masz jeszcze troche czasu, żeby maje porozpieszczać i sobie ułatwic życie:)

a dziewczyny, czy którejś z was czop sluzowy juz odchodzi?

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

16 gru 2007, 20:33

madzica, jak na razie nic cisza btnajmniej u mnie, mi tez strasznie nogi puchna , przez tydzień przybyło mi 2kg :ico_szoking: :ico_olaboga: i lekarz właśnie powiedziła ,że to te opuchlizny sama woda no i do tego to wysokie ciśnienie. :ico_placzek:
Moja kruszynka też się tak dupką wypina tylko umnie upodobała sobie lewą strone i zawsze wchodzi gdzieś tam pod żebra ,że ni mogę usiąść a o schyleniu mowy nie ma. Musze go poklepać i pogadać , aby zabrała pupcie i słucha sie nawet :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 gru 2007, 20:54

madzica moja majusia urodizla sie dzien przed urodzinami od meza wiec moze twoja kruszynka tez czeka na ta date ja wedlug terminu z @ urodzilam 6 dni po a rozstepy mam straszne smarowalam sie kremami i nic to nie dalo na brzuchu mam jeden na drugim i nie wiem czym to zwalczyc

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

16 gru 2007, 21:32

dziewczyny ja na szczescie nie mam ani jednego roztepu brzuch taki ze az lekarz sie dziwi jedynie trochr na boku ale to dtare po julce

[ Dodano: 2007-12-17, 09:44 ]
Dziewczyny pora wstawac juz ostatnie dni zeby cos napisac w dwu paku .Potem juz mozecie nie miec tyle czasu :-) zapraszam na :ico_kawa: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

17 gru 2007, 13:16

iwona83, ja też mam na brzuchu straszne takie sino czerwone chyba po 3 z kazdego boku, a też się smarowałam. Moja szwagierka poradziła mi ,żwbym kupiła w aptece maść na rozstępy nazywa się FISSAN różowe opakowanie , że on właśnie całe dwie ciąże się nią smarowała i nie ma żadnych rozstepów, żałuje że wcześniej sobie jej nie kupłam fakt nie jest tania bo mała tubka kosztuje ok 40zł , a ja kupowałam jakieś tam kremy w sklepach duze tuby po 20zł i zużyłam ich 3, I nic i tak mam i tak :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-12-17, 12:21 ]
Jak narazie ciśnienie umnie wmiare sie trzyma nie przekraczam dolnej granicy 90, wiec chyba jednak wigilia :ico_olaboga: chociasz dziś w nocy miałam mały alarm skurcze co 20 minut i bóle brzuszka, tak przez jakieś 2godzinki, ale potem wszystko ucichło :ico_szoking: i teraz jest ok. :ico_noniewiem: Potem zasnelam i spałao mi się już całkiem dobrze.
A co uwas kobitki??????

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

17 gru 2007, 13:24

Asikk, to fajnie że dzidzia się Ciebie słucha i przesuwa się jak mamie nie pasuje :ico_haha_01: żeby się tak słuchała jak na świat przyjdzie :-D

A jeśli chodzi o rozstępy to juz taki los ja na brzuchu nie mam żadnego ale za to na pupie mam moro :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-17, 12:26 ]
Asikk to będziesz mieć prazencik pod choinkę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

17 gru 2007, 13:36

Renia0601, śmiejemy się że tak miałao być .Jak cud to cud, poczecie było w wielkanoc wymodlone zreszta przez moją tesciową po 7 latach staran wiec i narodziny musza byc z tego wynika w szczególny dzień czyli w Boże Narodzenie :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość