kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

18 paź 2008, 10:59

Cześć :-D
Melduję się i ja z rana na kawce :ico_kawa: , w przerwie sprzątania, kurde codziennie sprzątam, a porządek jest godzinę :ico_olaboga: . Karina dziś w szkole odrabiają 10 listopada, młody śpi. Jeśli chodzi o pracę mgr to mój temat to: Łamanie praw człowieka w Chinach :ico_noniewiem: jakbyście miały jakieś materiały na ten temat to bardzo prosze o podesłanie ich do mnie :ico_sorki: z góry dziękuję.
Dzisiaj już chyba nie będę miała czasu nic napisać, więc życzę wam Kwietnióweczki bardzo miłego, słonecznego i spędzonego z najbliższymi weekendu :) Trzymajcie się i duże buziaki dla was papapapa

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

18 paź 2008, 11:09

cześć. Ja jak zwykle o tej porze w pośpiechu.
Mróweczka witaj w egzotycznym kraju :-D Toś nas zadziwiła :-D
Katrin, podaj łapkę- ja też ciemna jak tabaka w rogu jeśli chodzi o komputeryzację. Niezbędne minimum tylko znam (pewnie dlatego nie dostałam tej pracy :ico_zly: ) No i miło mi, że tak piszecie o Julci :ico_sorki: :ico_sorki: Normalnie puchnę z dumy :ico_wstydzioch: Mam jeszcze inny, fajniejszy filmik, ale jest za duży na wrzutę i nie wiem jak mogłabym go pokazać.
Hektorka, faktycznie każda firma posługuje się chyba innym centymetrem przy szyciu. My w zeszłą zimę mieliśmy kombinezon w takim rozmiarze :-D Teraz Julci kupiłam używany, w rozmiarze 104- i dobry będzie. A z nowych rzeczy na zimę miałam kupić tylko kurtkę, ale dostałam nowiuśką, porządną też na 104. Tylko rękawy muszę nieco powywijać, ale już kupować nie będę. Stwierdziłam, że nowego kombinezonu nie będę brała bo głównie używany będzie do wytłuczenia na śniegu, na podwórku. A na wyjścia- czy do miasta, do ludzi i tak jej nie zakładam, bo się rozpuści, większość pomieszczeń jest przecież ogrzewanych.
Caro cholero :ico_wstydzioch: Rzuciłaś hasło i teraz ciekawość mnie zżera :-D Nie pisz przed czasem. Ja napisałam przed czasem o pracy i widzisz co mi wyszło. Ale co chwila będę zaglądać na TT, żeby zobaczyć co i jak u Ciebie :ico_haha_01:
Lecę sprzątać a wieczorem wypuszczamy się do jakiejś knajpy ze znajomymi. W KOŃCU!! :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

18 paź 2008, 23:31

hej laski, wróciłyśmy, ale jutro postaram się coś więcej napisać, bo dziś padam już na ryj, a jutro napiszę sporego posta, a bo i sporo gadania :-D ale wy lubicie czytać, więc na pewno się nie pogniewacie :-D dobranoc

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 paź 2008, 10:43

Witaj Delicja teskniłyśmy za Toba, mam nadzieję, ze samopoczucie już lepsze :ico_haha_02:

Kolka nie będę jeszcze dziś pisać, na pewno jutro bedę wiedzieć konkrety, ale na razie ciiiiiiiiiiiii

ja dla Oskara mam 2 kombinezony, bo w tamtym roku mu zamówiłąm w necie, ale okazał sie ogromniasty, teraz bedzie dobry i drugi który kupił mój brat, też duzy, teraz akurat, tylko,ze ja też tak na codzień nie bedę ich używać tylko na śnieg-sanki, a na codzienne spacery kupiłąm kurtkę taka jakby puchową lekko i taki ala płaszczyk, bo jakoś taki już duży mi się wydaje na kombinezon , a pod spodnie jak zimno bedzie to rajtuzy się założy i jeszcze kocyk można zarzucić i OK

no dziewczynki miłej niedzieli Wam zyczę kochane kwietnióweczki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

19 paź 2008, 15:39

witam..
caro, no to nam zrobiłaś.. chcesz żeby nas ciekawość zżarła? :-D
delicja, fajnie że już jesteś!!
kari24, Kacpi robi ''papa'' do Krystiana jak widzi jego zdjęcie :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

20 paź 2008, 09:28

M0rD3CzKa pisze:caro, no to nam zrobiłaś.. chcesz żeby nas ciekawość zżarła?


wiem i chcę :-D :-D :-D :-D

milego dnia kobitki :-)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

20 paź 2008, 10:14

caro pisze:M0rD3CzKa napisał/a:
caro, no to nam zrobiłaś.. chcesz żeby nas ciekawość zżarła?


wiem i chcę :-D :-D :-D :-D

:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :-D Niedobra Tyyyyy :-D

ja popiszę później, ale w sumie nie mam o czym. Pa

[ Dodano: 2008-10-20, 13:59 ]
Cholera jasna dziewczyny. Co się tu dzieje? Jak patrzę na majówki, to one chyba nie schodzą z TT, kilka stron dziennie trzaskają, a u nas 2 strony tygodniowo :ico_nienie:

A my w sobotę zabalowaliśmy i zapomnieliśmy o dzieciach, nawet na dyskotekę mieliśmy iść, ale w ostatniej chwili, pd samymi drzwiami zdanie zmieniliśmy :-D I nawet o dziwo mocnego kaca nie miałam. Tylko jak zwykle głodna jestem po piwkowaniu. Wpieprzam aż się uszy trzęsą. Ale co tam. Zresetowałam się trochę i teraz humorek od razu lepszy :-D Tylko mała się w nocy budzi i marudzi i niewyspana notorycznie chodzę.
Caro no jak tam u Ciebie???

[ Dodano: 2008-10-20, 14:04 ]
i Kupiłam właśnie małej takie naklejki na meble http://www.allegro.pl/item454920877_kwi ... otyle.html :ico_puknij: Pogięło mnie nieco, ale za to jaki wesoły pokój będzie :-D Już całkiem fioła dostanie na punkcie swego pokoju, i tak nie chce z niego wychodzić, teraz to dopiero szał będzie :-D
Ooo chyba się budzi,a ja ledwo kawę wypić zdążyłam :ico_noniewiem:

A czy Wasze dzieci tez mają taki czuły sen? Bo ja to nic nie mogę robić. Kiedy śpi to najlepiej byłoby sprzątać, ale dupa- wszystko ją budzi i muszę siedzieć jak trusia :ico_noniewiem: Raz nawet się obudziła jak wodę w kibelku spuściłam :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

20 paź 2008, 14:16

hmmm tik tak zmienił nazwę, heh na bardziej kobiecą :ico_noniewiem: hmmm choć ostatnio widziałam faceta w szpilkach.

U nas ok, Olcia rośnie jak na drożdżach, jutro jedziemy na szczepienie, w środę ortopeda.
No i chciałam wam się pochwalić, że Olenia je pięknie kaszki mleczne, a właśnie znów pojawiły się problemy z kupką, no i wczoraj wyczytałam w internecie, że nietloeracja mleka moze być przyczyną zaparć :ico_placzek: no i znów dół :ico_placzek: aj zapytam juto tej lekarki. a tak się cieszyłam :ico_placzek:

wiecie co, coraz bardziej ciągnie mnie do pracy, ale z kim Olenię zostawię :ico_noniewiem: ech gdybym mieszkała bliżej moich rodziców, nie byłoby problemu. olenia wprost uwielbia moją mamę, nawet chyba baardziej niż mnie :ico_szoking:
a u nas ciągły brak pieniędzy. a jak już teraz kupiliśmy samochód to zupełna klapa. dlatego pomyślałam nawet o pracy chałupniczej, bo już nie wiem co robić.
Teście mnie wkurzają, Oleńka jak cos pobrudzi to zaraz źli i na mnie. A przeciez to dziecko, nie wiem, oni chyba tego nie rozumieją.

teściowa chodzi zła, bo teść wydał wszystką kasę na samochód, pojechał do niemiec, miał kupić coś małego a tymczasem sprowadził citroena berlingo :ico_puknij: no i teraz nie ma na rejestrację, a ona na życie.

kolka rośnij rośnij a pewnie, Juleńka zdolna dziewczynka.
Mnie też rozpiera duma jak patrzę na Olcię, wystarczy jej raz coś pokazać i już umie :-)

kasi.k strasznie ci współczuję, że musieliście coś takiego przeżyć. Ja cię rozumiem, bo u nas niedawno też coś się stało, ale ja winiłam za to siebie. Oleńkę przygotowałm pewnego wieczoru do snu, ale jak to ona, naleciało ją na bieganie. Była bez kapci a na korytarzu są płytki i takie debilne ściany w baranka, w ogóle się zastanawiam kto przy zdrowych zmysłach robi baranka wewnątrz mieszkania. No i Olenia poślizgnęła się i uderzyła czółkiem w tego barana. efektem był sinak ogomny, i głęboka rana, z której cały czas leciała krew. Boże ranka malutka a ja całą noc nie spałam tylko patrzyłam czy ta krew przestała lecieć :ico_placzek: przestała lecieć rano. a ja już byłam gotowa jechać do lekarza. niestety u nas chyba ślad zostanie :ico_placzek: choć prawie nie widać, bo malutki, ale jest :ico_placzek: mam nadzieję, że u was nic nie zostanie.

a o co chodzi z niespodzianką caro, bo nie zaczaiłam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

20 paź 2008, 14:17

O bożeeeeee 2 minuty temu tel dostałam: MAM PRACĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OSZ KUŹWA, JAKA SZCZĘŚLIWA JESTEM!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D

[ Dodano: 2008-10-20, 14:20 ]
delicja pisze:a o co chodzi z niespodzianką caro, bo nie zaczaiłam

No my też nie wiemy właśnie :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

20 paź 2008, 14:23

Kolka, GRATULACJE OGROMNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BARDZO SIĘ CIESZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :509: :509: :509:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość