Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 cze 2008, 15:31

moich 2 synkow spi padnietych, wiec mam z siostra chwile wolnego, a maz w pracy.

Nawet dobrze Nathan spi w nocy, moze i zasnal dopiero o 2 ale spal do 7, zjadl cyca i spal do 9.
a jak urodzilam to zasal o 3 (w nocy) wstal po 8, 2 godzinki o znow spal.
wiec jak narazie jest ok.

No i oczywiscie wisi na cycu, na szczescie nie tak duzo jak milan, ale cycki bola, ale o butelce nie ma mowy, mysle ze najada sie cycem oby tylko szybko przestaly bolec.

Jeszcze raz dziekuje za gratulacje

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

11 cze 2008, 17:00

Jaki fajny suwak - Nathan ma już 1 dzień :-D Siunia cyce przestaną boleć - ważne, by mały chwytał cała brodawkę.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 cze 2008, 18:13

kamizela, wiem wiem, teraz to ja juz cwana, gorzej bylo jak pierwszy raz karmilam Milana, jednak doswiadczenie robi swoje. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

11 cze 2008, 19:40

siunia, sliczny jest jeszcze raz gratuluje
bedzie dobrze kochana
całuski dla was

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 cze 2008, 23:06

witam
w końcu sie dostała,jak nie rpzerwa jakaś to potem błąd :ico_zly: i dopiero teraz mam tt :ico_puknij:
nocka ok
siedzieliśmy dzis w domku bo deszcze padał od rana

w niedziele jade do pracy,bo mamy festyn,tzn pojedziemy wszyscy jak Kacper wstanie popołudniu,zaczyna sie o 14 mkażdy nauczyciel cos przygotowuje z dzieciakami
ja mam z polonistką konkurs jakis tam ale dopiero na 18,potem o 19 jest zabawa dla dorosłych ale nas już na niej nie bedzie

świetny jest Natanek :ico_brawa_01:

Kamizela ja też stopniowo odstawialam i chyba tak jest najlepiej
też muszę znaleźć prace na caly etat i D musi tu znaleźć i dopiero potem można pomyśleć o drugim dziecku

Aniu zdrówka dla dziewczynek

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

12 cze 2008, 11:26

dziendoberek
u nas kolejny dzionek bez upalu, wrecz z chlodziekim lekkim, chyba ze tylko nam sie tak zdaje bo ciala wygrzane przez tyle tygodni..
Oskar wlasnie mi polegl..strasznie cierpi z tymi 3kami, mimo ze juz mu sie rpzebily ale moze jeszcze go bola albo to juz 5 sie szykuja..w kazdym badz razie meczy sie na prawde okropnie, boli go, wieczorem 2 dzien goraczke mial ale vibrucol pomogl...ech i jakis taki niedotykalski ogolem sie zrobil nic nie chce jesc... mam nadzieje ze mu to przejdzie predko

polozylam go spac i zaraz dalszy ciag nauki, nie chce mi sie okropnie, ale jak oprzetrwam ten zjazd to juz nasteopny bedzie ostatnim i wtedy mi tylko 2 egzaminy juz zostana i pelnia szczescia i robta co chceta :-D :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

12 cze 2008, 12:08

witam
nocka ok,pobudka przed 7
obiadek właśnie skonczyłam i w końcu jem sniadanie

pogoda taka sobie,nie pada,jakieś słońce świeci ale tylko 15 st

biedny Oskarek,żeby te zębole szybko mu wylazły :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-06-12, 12:26 ]
mój mężulek ma dzis urodzinki,zrobiliśmy dla niego z Kacprem laurkę :ico_haha_02: jutro przyjedzie raczej napewno to sie ucieszy,zamówiłam mu torta w kształcie serduszka,zrobie mu jutro niespodziankę,jeszcze tylko muszę kupić jakis prezent :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i oczywiście wynagrodzę mu podwójnie to że w swoje urodzinki nie był w domu :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

12 cze 2008, 13:41

witajcie :ico_oczko:
nocka z jedna pobudka :-)

Aniu zdroweczka dla dziewczynek :ico_oczko:
Siunia Natanek sliczniusi chlopczyk i podobny do Milana :-)

a ja zakatarzona a i Gabi tez kicha :ico_sorki: kiedy to sie skonczy?
u nas rano bylo w miare cieplo wiec spacer zaliczylam a teraz wieje i chyba bedzie padac :-D Gabi spi wiec moge poklikac :-D

Kasiu dla mezulka z okazji urodzinek 100 lat
wszystkiego dobrego oraz pociechy z synusia no i oczywiscie z zoneczki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

12 cze 2008, 13:45

dziękuje magda75 w imieniu meża :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

kacper tez cos katarek mały ma,ode mnie pewnie,bo ja dalej smaram i chyrlam,nie wiem czy to ise skończy kiedyś,biore teraz ibuprom zatoki,oby pomogło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

12 cze 2008, 14:11

kasiekk, zdróweczka dla was :ico_buziaczki_big:

ta pogoda tak wplywa na samopoczucie raz cieplo raz zimno :-D a wirusy w powietrzu fruwaja :-D

moj daniel ma dzisiaj dzien dzieckaw szkole :-) ciekawe w jakim wroci nastroju :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość