Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

18 mar 2009, 09:49

to tak jak u mnie między najstarszym a średnim 18 m-cy a między średnim a najmłodszą 19 m-c
jejku to ja Cie bardzo podziwiam, ja bym już sie nie zdecydowała na trzecie takie maleństwo. Moi chłopcy sa tak bardzo zajmujący, że nie wyobrazam sobie jak bym teraz za miesiąc czy dwa miała urodzić kolejnego. Ale kobieta zawsze sobie poradzi tylko trzeba jej dac zadanie do rozwiązania bo tak na "sucho" to zawsze wydaje się o niebo trudniejsze.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 mar 2009, 09:55

hej! Ja po spaniu z poniedzialku na wtorek przez 3 godziny dzis odespalam, padlam w ubraniu o 21.30 i spalam 11 godzin :-)
Barbara, wydaje mi sie ze musisz dac rade, no bo jak inaczej?

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

18 mar 2009, 14:00

Janiolek, szczęściara bo nadal bezsenna :ico_oczko: Wczoraj w nocy oglądałam fajny film "sztuka zrywania" niby komedia romantyczna a ryczałam na nim :ico_szoking: :ico_oczko:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

18 mar 2009, 20:39

cześć dziewczynki , wpadłam na chwilkę postawić :ico_tort: bo dziś mój najstarszy synek ma imieninki
Mysiorka - wszystkiego najlepszego dla synka kolorowego i beztroskiego dzieciństwa :)

Barbara, dasz rade kochana, bo już masz przy Oleńce doświadczenie. Trzeba tylko dobrze wszystko zorganizować i troszke obowiązków przekazać mężowi.

Evik mały jest śliczniutki :ico_oczko:

Ika boska jesteś z tymi filmami nocnymi, ja to o 22.00 padam i nic mnie nie rusza.

U nas wszystko powoli wraca do normy po szpitalu. Alicja lepiej śpi i je. Powiem wam że jakby mi ktoś powiedział że moje dziecko dostanie 4 kroplówki jednego dnia w szpitalu i to jedną za drugą, a ja będę ją wtedy nosić i przesuwać ten stojak za sobą to też bym nie uwieżyła a jednak przeżyc i wytrzymać musiałam, dodam ze kroplówka leci ok 2 godzin.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 mar 2009, 20:50

ania25, dobrze ze juz po wszytkim.
mysiorka, wszystkiego nasjlepszego, ja jutro wezme zdjecie Lenki z Krainy Maluszków bo robili sobie wczoraj św. Patryka. Piwa nie było :ico_nienie:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

18 mar 2009, 20:58

CZeśc dziewczynki u nas szpital z powodu choroby mojego męża najpierw miał wypadek w pracy po 2 tygodniach ma angine ropną nic nie je tylko śpi i ma wysoką gorączkę,teraz czekam kiedy Dominika zachoruje na anginę.

mysiorka023 wszystkiego naj dla synka spóznione ale szczere.
Barbara 123 dasz radę nie ty pierwsza i ostatnia w takiej syuacji,nie długo dzidzia się urodzi i jakoś sobie to ułożysz,evik daje radę ty też dasz
szczęściara bo nadal bezsenna Wczoraj w nocy oglądałam fajny film "sztuka zrywania" niby komedia romantyczna a ryczałam na nim
ja nie oglądam telewizji prawie wcale poza serialem na wspólnej ,od czasu do czasu obejrze coś z małżonkiem jak ten ściągnie ,ostatnio obejrzałam Slumdog. Milioner z ulicy film nonono polecam każdemu zdobył chyba 11 oskarów
U nas wszystko powoli wraca do normy po szpitalu. Alicja lepiej śpi i je.
to dobrze ze wszystko wraca do normy

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

18 mar 2009, 21:23

ania25, cieszę się, że wszystko wraca do normy i Ala czuje się lepiej :-D :ico_brawa_01: :-D
mysiorka023, ja też składam życzonka dla synusia, wszystkiego najlepszego :-D
A mój starszy synuś przeszedł dziś chrzest bojowy :-D Pierwszy raz był na wycieczce. Nie była to prawdziwa wycieczka, bo dzieci pojechały do innego przedszkola oddalonego o 20km, ale zawsze to wyjazd :-D
Niestety pogoda u nas jest baaardzo zimowa. Ledwo rano doczłapałam się do samochodu a potem przez 15 min go odśnieżałam. Ledwo zdążyliśmy do przedszkola :ico_noniewiem:
A co najbardziej mnie cieszy to to, że Jaś w końcu zaczął mówić wierszyki z przedszkola :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: W domu chętnie się uczy nowych wierszyków i piosenek, a w przedszkolu nic, zero.

Awatar użytkownika
mysiorka023
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1829
Rejestracja: 14 maja 2008, 23:21

19 mar 2009, 09:50

dzięki dziewczyny za życzonka dla synusia !!!
jejku to ja Cie bardzo podziwiam, ja bym już sie nie zdecydowała na trzecie takie maleństwo. Moi chłopcy sa tak bardzo zajmujący, że nie wyobrazam sobie jak bym teraz za miesiąc czy dwa miała urodzić kolejnego. Ale kobieta zawsze sobie poradzi tylko trzeba jej dac zadanie do rozwiązania bo tak na "sucho" to zawsze wydaje się o niebo trudniejsze.
_________________
ja cały czas teraz powtarzam że moim zdaniem lepiej mieć troje niż dwoje , prościej jakoś , choć wiem że to głupio brzmi , ale chodzi mi o to np że jak mała się urodziła to chłopcy potrafili się razem bawić i zajmowali się sobą a ja miałam czas dla niej i spokojnie mogłam ją nakarmić czy po prostu się nią zająć , a jak urodził się dawid to patryk był sam i często chciał żebym się z nim bawiła , chciał mi pokazywać różne rzeczy i ja byłam taka rozdwojona , teraz najgorsze są tylko wyjścia jak trzeba ich wszystkich ubierać zwłaszcza teraz zimą , ale za to w domu jest wesoło i w sumie to się cieszę bo zawsze marzyłam o takiej rodzince

[ Dodano: 2009-03-19, 08:53 ]
A mój starszy synuś przeszedł dziś chrzest bojowy :-D Pierwszy raz był na wycieczce.
:ico_brawa_01: dla synusia
CZeśc dziewczynki u nas szpital z powodu choroby mojego męża najpierw miał wypadek w pracy po 2 tygodniach ma angine ropną nic nie je tylko śpi i ma wysoką gorączkę,teraz czekam kiedy Dominika zachoruje na anginę.
no to troszkę przekichane masz , ale niestety taka pogoda teraz że o chorobę nie trudno , może jednak mała się jakoś uchroni :ico_noniewiem:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

19 mar 2009, 11:27

może jednak mała się jakoś uchroni
TEŻ mam taką nadzieje

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

19 mar 2009, 14:01

ja cały czas teraz powtarzam że moim zdaniem lepiej mieć troje niż dwoje
popieram w 100% ja uważam tak samo także do dzieła :-D :-D :-D :-D :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość