Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

18 lut 2009, 10:39

ja ostatnio szaleje na allegro :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: wszystko oczywoscie dla niuni..ale moze dzis jakas bluzeczke dla siebie upoluje..

w planach dzis objadek..ale nic bardzo czasochłonnego-makaronik z serkiem..no i jak tylko malutka pozwoli to posprzatam co nie co :-D :-D

[ Dodano: 2009-02-18, 09:40 ]
powiedzcie mi jak zmusic chlopa zeby poszedł na badania..bo cos mi sie wydaje ze wrzody ma... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

18 lut 2009, 10:44

Marcia77 pisze:makaronik z serkiem
oo, nie :-P obśliniłam się :ico_sorki: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Marta, Ty to niedobra jesteś :-D :ico_nienie:
ale chyba nic straconego dla mnie :-) wybieram się na spacer, więc to będzie moją dodatkową mobilizacją, żeby na pewno wyjść z domu i pójdę do centrum po serek polski :-D

Marcia77 pisze:powiedzcie mi jak zmusic chlopa zeby poszedł na badania..bo cos mi sie wydaje ze wrzody ma... :ico_olaboga: :ico_olaboga:
noo, wiesz... ja ostatnio na Krzyśku też wymusiłam obietnicę pójscia do lekarza pytając go, kto będzie za niego dzieci bujał, prowadzał za rączkę a potem biegał za rowerkiem i w piłkę grał?? podziałało :-D ja wiem, że to perfidny szantaż był, ale kurna na niego nic nie działa ani moje prosby, ani groźby, ani nawet łzy, więc go na dzieci wzięłam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

18 lut 2009, 11:25

ananke pisze:więc go na dzieci wzięłam
u mnie to chyba nie przejdzie :ico_zly: :ico_zly: on jest uparty jak...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

18 lut 2009, 11:31

no meza wyprawilam w podroz

niunie utulam na raczkach..... mam nadzieje ze sobie pospi...tyle ze jak spi w dzien to w nocy nie ehhh

musze pranie rozwiesic... zjadlam 2 sniadanko.,... i zastanawiam sie czy na obiad zjesc te pulpety co mi szostaly czy cos nowego zrobc a tak wogole juz zadczelam cwiczyc narazie malo bo brak czasu i motywacji ale pierwsze zakwadsy byly po przysiadach

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

18 lut 2009, 11:46

ja juz bardzo chciałabym cwiczyc..robie tylko jednak te ćwiczenia co mozna po cesarce..ale to raczej niewiele daje..

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

18 lut 2009, 11:47

http://allegro.pl/show_item.php?item=556456472 uzyskalam cene minimalną! :-D moze się uda... troszkle drogo ale chyba sie oplaca nie?:) a co tam chlopnie musi wiedziec poreszt z becikowego moge sobie wydac ;-D

[ Dodano: 2009-02-18, 10:48 ]
Marcia77 pisze:ja juz bardzo chciałabym cwiczyc..robie tylko jednak te ćwiczenia co mozna po cesarce..ale to raczej niewiele daje..
mnie sie czasem tak nie chce ale narazie robie tylko tak 50 przysiadow bo wiadomo cialo musi sie rozgrzac i jakas tam rozgrzeweczka kiedys robilam po 300 dziennie z brzuszkami ale jak zaczelam robic brzuszki 5 zrobilam i cala macica mnie bolala jeszcze;/ ale uzywam juz pasa wibrujacego:)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

18 lut 2009, 12:01

milutka204 pisze:ale uzywam juz pasa wibrujacego:)
no i jak po tym pasie?le Ty za niego dałas?

[ Dodano: 2009-02-18, 11:06 ]
milutka204 pisze:troszkle drogo ale chyba sie oplaca nie?:)
fajne ciuszki ale faktycznie drogo..ja tam poluje na pojedyncze ciuszki -to wychodzi taniej..

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

18 lut 2009, 12:09

no i jak po tym pasie?le Ty za niego dałas?
ten pas taki bardziej na masaz ...ale rzeczywiscie skora calkiem inna po nim dalam 279 zł jest super fajnie wibruje czujesz sie po nim zrelaksowana ale dopiero od nie dawna go uzywam jak mam czas po 10 min zobaczymy czy troszke pomoze

Marcia77 pisze:fajne ciuszki ale faktycznie drogo..ja tam poluje na pojedyncze ciuszki -to wychodzi taniej..
nom drogo ale kazda ddzielnie kupywana rzecz to takze koszt przesylki a chcialabym by na lato miala fajne ciuszki :)

nie mozecie doczekac sie lata i wiosny??? bo ja bardzo juz bym chciala chodzic na dlugie spacery a teraz tylko mroz i bialo wkolo

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

18 lut 2009, 12:42

milutka204 pisze:nie mozecie doczekac sie lata i wiosny??? bo ja bardzo juz bym chciala chodzic na dlugie spacery a teraz tylko mroz i bialo wkolo
oj ja tez juz marze o wosnie a o lacie jeszcze bardziej...jedziemy nad morze :-D :-D :-D
milutka204 pisze:zobaczymy czy troszke pomoze
to czekam na efekty daj znac :-D :-D

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

18 lut 2009, 13:08

hej!

my własnie uspilismy małą więc mam chwilę by napisać. Byliśmy wczoraj u lekarza ale nie u naszej pani dr tylko innej bo naszej nie było. Ola faktycznie może mieć skazę ale nie jest pewna bo to może być też coś innego. Narazie mam smarować jej buzię tanno hermalem i zobaczymy... jak nie pomoże to do dermatologa musimy się udać. na dodatek znów słabo przybiera na wadze a było już tak dobrze :ico_placzek: od ostatniej wizyty przez 12dni przybrała tylko 200g. bardzo malutko. chce mi się płakać z bezsilności, często ulewa i pewnie dlatego malo jej w brzuszku zostaje. dostalismy skierowanie na badanie moczu i kupiłam taki specjalny woreczek na mocz dla niemowląt. ta dr kazała dokarmiać małą mlekiem dla alergików ale zapisałam się na wizytę do naszej pani dr i zobaczymy co ona powie o tym dokarmianiu. bo przeciez mała nie chce jeść z butelki, wrzeszczy jak kiedyś spróbowałam jej dać.

nie wiecie może czy te krostki i skóra jak tarka zostawia jakieś trwałe slady?? bardzo się boję że zostanie jej to na zawsze na twarzy :ico_olaboga:

ja kupiłam sobie w aptece pas poporodowy ale w ulotce jest napisane zeby przed załozeniem skonsultować się ze swoim lekarzem więc czekam do marca na wizytę. chcialabym chociaż hula hopem zacząć kręcić by boczki zgubić ale też nie wiem czy mozna już.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość