Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

07 wrz 2009, 08:46

Ja też myślę,że ważniejsze jest ogólnie schudnąć i jakoś wyglądać, a jeśli już są rozstępy to trudno. Jak człowiek decydował się na dziecko, to musiał to wziąć pod uwagę:)

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

07 wrz 2009, 09:28

Witajcie
widze temat rozstepów hehe
ja tez je mam niestety ale co zrobic mam je po pierwszej ciazy i tez mam blede najwazniejsze ze niewychodza mi dodatkowe :ico_oczko:
juz sie do nich przyzwyczailam mam taka cienka sk.óre ze wszystko widac no i mało elastyczna bo takie mam geny :ico_wstydzioch:

ale tak jak piszesz matikasia, teraz bluzka mozna wszystko zakryc a najwazniejsza osoba czyli maz wie i dzidzi je na codzien hehe i jakos mu to nieprzeszkadza bo co niby ma zrobic
rozwód wziasc przez rozstepy :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

takze mysle ze do tego idzie sie przyzwyczaic :-D :-D :-D

Wiki coraz lepiej chodzi do szkly juz nieplacze tylko te dwa pierwsze dni troszke plakala na pozegnanie ateraz jest dobrze

bylismy w sobote w hurtowni na małych zakupkach kupilam sobie stanik do karmienia i najlepsze bylo to ze pytam sie sprzedawcy czy moge przymierzyc aona ze tak tam jest przymierzalnia to se ide i prawie stanik sciagnelam i co widze :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: kamere :ico_zly: :ico_olaboga:
i masakra dobrze ze sie nierozebralam
przeciez to niezgodne z prawem tak niemoze byc :ico_nienie:
fakt nie w samej przymierzalni ale sie odbijała w lustrze cala kamera i wszystko napewno widac :ico_olaboga:
dlatego przymierzylam na stanik juz swoj i poszlam juz do kasy i pytam sie babki czy wrazie co moge wymienic a ona ze tak bo jest 7 dni na to a po drugie tam jest przymierazalnia
a ja jej na to ze tak fakt i jest kamera i neibardzo jak sie rozebrac aona co mi na to:
"taaaaK "
ze zdziwnieniem :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_zly:
takze czasem lepiej patrzec wgore hehe czy nikt nas niepodglada :ico_nienie:

no i kupilismy pare rzeczy Wiki wybrala butelke,smoczek z zawieszka,termometr,myjke do mycia i pare innych akcesoriów hehe oczywiscie prawie wszystko wkolorze różu :-D :-D :-D

kupilam tez sobie te wkladki laktacyjne i jakies kosmetyki dla Zuzi :-D
Wikiw ybrala sobie zabawke Littlest pet shop i bidon na napój do szkoly :-D

no i kupilam tez proszek bo prabie trzeba zrobic hehe
a reszta wprzyszlym miesiacu bo i tak duzo wydatkow poki co Wiki do szkoly poszla :ico_olaboga: i mamy w czwartek zebranie i trzeba bedzie kase za ubezpeiczenie zaplacic i za inne rzeczy vtez :ico_placzek:

ale co zrobic
ja zaraz ide sobie na miasto połazic
potenm zrobie placki ziemniaczane bo mam ochotke hehe
buziaki

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

07 wrz 2009, 12:45

mikusia1, a w jakiej hurtowni byłaś?

Mi się porobiły rozstępy tylko na piersiach, na brzuchu zero póki co, ale skóra jest bardzo elastyczna i w sumie jest spory zapas, także zobaczymy co po porodzie będzie... Jeden- na nodze w wewnętrznej części uda zauważyłam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

07 wrz 2009, 13:56

mikusia1, a w jakiej hurtowni byłaś?
bylam tam na grabówku maja duzy asortyment i tanio
on nazywa sie AKPOL
bo jest jeszcze na wojta radtkego i ona sie nazywa VITALIA
ale ja tam niechodze bo maja drozej niz tam na grabówku

ide zrobic placki ziemniaczane :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

07 wrz 2009, 15:54

Mikusia szkoła to jest dopiero skarbonka:) co tam teraz pampersy:)

Co do rozstępów to nie ma co za szybko się cieszyć, bo mi z Matim wyskoczyły 3 tygodnie przed porodem. Mały urósł do tego stopnia, że skóra na brzuchu nie wytrzymała. Fakt, że mam jasne i chyba takie wole. Zamiast czerwone, ale za to przypominają blizny...
Mikusia gdyby mąż chciał wziąć rozwód przez rozstępy to jego strata:)

Ja dziś piorę wszystkie maskotki i chcę je w większości oddać biednym dzieciom, które nie mają ich w ogóle. Już się ugadałam z nauczycielką z pobliskiej szkoły. W domu 40 maskotek to tylko kurz zbiera, a w tamtych domach będą dla dzieci na wagę złota.

Jutro będę prała wózek, siedzonko do samochodu i leżaczek. Do czwartku ma być słoneczki, to wszystko ładnie mi poschnie;)

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

07 wrz 2009, 17:00

on nazywa sie AKPOL
no właśnie zastanawiałam się czy warto tam jechać :-)

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

07 wrz 2009, 17:12

hej u mnie OK
skurcze nadal się pojawiają, ale to już widać tak musi być ... na szczęście tylko twardnieje mi brzusio bez bóli
we wtorek 15 mam wizytę więc zobaczymy co mi lekarz na te skurcze powie

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

07 wrz 2009, 17:14

Mi też czasem twardnieje i myślę, że to jest chyba skurcz a nie że mała się wypina, bo jakoś tak dziwnie napina się cały brzuch, że bez dotykania wiadomo kiedy to jest. Powiem znów teraz lekarzowi, ale pewnie na nospie się skończy, bo z szyjką wszystko dobrze.

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

07 wrz 2009, 17:19

jak na razie biorę nospę i jest OK

Mikusia widzę, że zakupy udane :-D :ico_brawa_01:

nas też czekają w tym miesiącu wydatki ...
przede wszystkim muszę spodnie ciążowe kupić bo mamy imprezę w tę sobotę (dokładnie roczek) i nie pójdę z majtami wywalonymi na wierzchu i niezasuniętym rozporkiem :ico_wstydzioch: ale wiem, że je jeszcze wykorzystam po ciąży no i cena 65 zł a nie 150 jak w sklepach ...

[ Dodano: 2009-09-07, 17:21 ]
i myślę, że to jest chyba skurcz a nie że mała się wypina, bo jakoś tak dziwnie napina się cały brzuch, że bez dotykania wiadomo kiedy to jest.
- dokładnie mam tak samo, nawet jak stoję czy leże to wiem, że skurcz ... inaczej się czuje jak dziecko się wierci czy wypina, a inaczej jak nagle cały brzuch twardnieje jak skała

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

07 wrz 2009, 17:24

PaulinaS, Ja to na getrach jadę, jest mi w nich bardzo wygodnie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość