dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 wrz 2012, 09:52

same wirusy krążą...u nas Dawid miał biegunke przez kilka dni...potem ja...jak narazie Patryka ominęło...i oby tak zostało!

Zdrówka...wszystkim nam sie przyda

biniu jak tam walka z odparzeniem?

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 wrz 2012, 09:57

dzwoneczek82 pupka wyleczona.

A dzisiaj wyszedł trzeci sprawca odparzonej pupki (ząbek), lewa (ode mnie a od Cezarego prawa) dwójka na dole.
Dokładnie tydzień temu oglądała mu pediatra dziąsełka i mówiła, że nic się nie dzieję a dzisiaj ząb.
Zastanawiam się tylko, czy czasami nie powinny iść te na górze zamiast na dole???

Zdrówka dla choruszków.

A Wy dzwoneczek82 dzisiaj do lekarza - czekamy na relację z wizyty.

Ja dzisiaj maszeruję po dalszą opiekę na małego, ale dopiero popołudniu. A zaraz biorę się za torta na jutrzejsze pół roczku Cezarego :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 wrz 2012, 10:00

jak widzisz i u nas są trzy dolne ząbki....wiec kolejność jest indywidualna...np. Dawidek miał "książkowo" najpierw jedyneczki dolne, potem gorne dwojeczki itd.

i gratulujemy trzeciego ząbka!!!

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 wrz 2012, 10:03

tak dziś do lekarza ostatniej nadziei;). ale to dopiero na 17.20. Dziś poł nocy przeryczałam z małym...on z bolu ja z bezsilnośći.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 wrz 2012, 10:05

Biniu, spokojnie mu moga najpierw wyjśćna dole, ta kolejność jedna księ różni u dzieci .za ząbka :ico_brawa_01:
Rybko mam nadzieję że jak Ty miałaś wirusa to twoje p.ciała ochronią Szymusia :ico_sorki:
my po szczepieniu 5w1 i wzwB. tych skojarzonych szczepionek wszędzie brak, udało nam sie że akurat do przychodni przyszło 5szt- a zamawiali 20szt :ico_olaboga:
Agatka ma 70cm i 6100g. mało tyje a na długość ja wyciąga. Żółtaczka prawie zeszła,rekord bijemy , prawie 4 miech y z żółtaczką :ico_nerwusek:
Dzwoneczek trzymam kciuki za wizyte :ico_sorki: .nie daj sie zbyć, trzeba małemu zrobić konkretne badania skoro tak to wygląda co noc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 wrz 2012, 10:13

dzwoneczek dopiero zauważyłam, że Patryczek też tak ma z ząbkami.
A Marta ma rację, trzeba coś z tymi nocnymi akcjami zrobić. Przypuszczam, że to prywatna wizyta więc ciśnij tego lekarza na maksa. A jeśli nawet na NFZ to w końcu lekarze mają obowiązek pomagać a nie zbywać. Idziesz z mężem? Bo ja np. zauważyłam, że lekarze też inaczej traktują nas gdy jestem sama a inaczej jak jestem z K.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 wrz 2012, 10:22

Hej mamcie
Nie bardzo mi się podoba ta wersja forum no ale nie mamy na to wpływu :)

Byłyśmy wczoraj na szczepieniu Ulka waży 7400 i ma 69 cm :) szczepienie przeszła ok ale w nocy mi gorączkowała i rano zrobiła ielone kupy :( . Teraz nie ma już gorączki ma 37,2 wiec pytanie czy możemy dzisiaj wyjśc na krótki spacer ? co myślicie ?

Wiśnia strasznie mi przykro wyrazy współczucia dla Twojej rodziny [*] :ico_placzek:

Zdrówka dla wszystkich :ico_sorki:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 wrz 2012, 10:25

Żółtaczka prawie zeszła,rekord bijemy , prawie 4 miech y z żółtaczką
:ico_szoking: to dopiero jest rekord! Najważniejsze ze już w porządku :-)
Agatka ma 70cm i 6100g. mało tyje a na długość ja wyciąga
brawo...duża dziewczynka :ico_brawa_01:
Dzwoneczek trzymam kciuki za wizyte :ico_sorki: .nie daj sie zbyć, trzeba małemu zrobić konkretne badania skoro tak to wygląda co noc
A Marta ma rację, trzeba coś z tymi nocnymi akcjami zrobić. Przypuszczam, że to prywatna wizyta więc ciśnij tego lekarza na maksa. A jeśli nawet na NFZ to w końcu lekarze mają obowiązek pomagać a nie zbywać. Idziesz z mężem? Bo ja np. zauważyłam, że lekarze też inaczej traktują nas gdy jestem sama a inaczej jak jestem z K.
dziękuję dziewczyny :ico_sorki: chociaż tu mam wsparcie :ico_sorki:
tak binius to jest prywatna wizyta i ide na nią z mężem. Co do tego lekarza mam duze zaufanie, ze względu ze nie ignoruje żadnych objawow. Kiedyś parę razy byłam u niego z Dawidkiem i zawsze trafną diagnozę postawił i co najważniejsze wyleczył mi dziecko! I mam nadzieje ze i tym razem nam pomoże!

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 wrz 2012, 10:39

Asia ja bym poczekała tak do 14-15tej i sprawdziła tempke i jakby była OK to chyba bym wyszła jak ciepło- u nas bardzo :-) to widze że nasze córy wzrost podobny ale moja taka chudzina długa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 wrz 2012, 15:59

hej mamuśki :-D jejku, nie mogę połapać się na tym forum :ico_olaboga:
biniu nam ponad tydzień temu pediatra powiedziała że przeziębienie jest przez idące górne jedyneczki, bo dziąsła opuchnięte.. a wczoraj zauważyłam że obie dolne dwójki pchają się, już widać ładne kreseczki :ico_brawa_01: a jedynek ani widu ani słychu.. ale za to widać że idą ząbki- nocki znów się pogorszyły, w dzień marudzi strasznie..
dzwoneczek nie wychodź kochana z gabinetu dopóki lekarz czegoś nie zaradzi!! tak nie może być!
asiu jak dziś już nie ma gorączki aż takiej to pewnie że możesz wyjść.. ponoć przeciwwskazaniem jest wysoka gorączka i kaszel..
rybka kochana, to nie jest powiedziane że Szymuś musi zachorować, a jeśli już zachoruje to nie koniecznie czeka Was szpital.. nie wiem czy pamiętasz, Piotruś 3 razy miał kontakt z wirusem. ostatnio to wszyscy w koło wymiotowali, z sąsiadami włącznie. i wszyscy maksymalnie 1 dzień. a Piotrusiowi nie było nic kompletnie.. a leczenie w szpitalu zależy od dziecka- jedno odwadnia się bardzo szybko i nic nie chce pić i jeść, a drugie je i wymiotuje na zmianę, a pije hektolitry- tak jak Piotruś :ico_oczko:
wiśnia współczuję [*]
a my w piątek mamy szczepienie na pneumo, przełożone po przeziębieniu.. aż się boję ile mały waży :ico_oczko: poza tym przechodzimy na bebilon 2- już od kilku dni, ale im wolniej tym ponoć lepiej.. i póki co gdyby nie te ząbki to różnicy w zachowaniu brak :-D Nocki są super- budzi się o 5 na mleczko i o 7 już po spaniu jest, ale leżymy sobie do 8- luksus normalnie :ico_oczko: no i siedzimy już samodzielnie a ostatnio nawet Piotrek podnosi tyłeczek jak do raczkowania, tylko zapomina że musi jeszcze w tym samym momencie unieść się na rączkach :ico_haha_01: jutro wstawię kilka fotek, muszę z telefonu zgrać :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość