Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

12 cze 2008, 14:30

:ico_sorki:

wszystko ta pogoda

Daniel napewno będzie zadowolony :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

12 cze 2008, 14:43

mam nadzieje ze bedzie :ico_szoking: ostatni znowu pokazuje rozki i wszystko mu nie pasuje :ico_olaboga:

a w poniedzialek bylam z nim na komisji dla niepelnosprawnych ale sie denerwuje :ico_olaboga: dopiero za okolo 2 tygodnie bede wiedziala czy mu przyznali zasilek pielegnacyjny czy nie :-D a to czekanie mnie dobija :-D

a Gabi biega jak maly samochodzik i trudno za nia nadazyc umeczy czlowieka przez caly dzien :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madzisko
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1075
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:13

12 cze 2008, 14:46

Czesc dziewczyny :) Prosze prosze chwilke mnie nie było a juz jakie zmiany :) Siunia z dwojka , Sylwia O z dwojka :)))) slicznie dziewczyny :) no i oczywiscie Gratulacje

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

12 cze 2008, 17:10

Madzisko, witaj gdzie bylas jak Cie nie bylo :ico_szoking:
oj tak jak sie rzadko zaglada to sie sporo dzieje przez ten czas :-) ale najwazniejsze ze nie zapomnialas o nas :ico_oczko:

moja Gabi wstala z placzem i zrobila mi koncert nie chciala jesc :ico_placzek: co ja mam robic obciela mi sie z jedzeniem tylko by pila a przeciez picie to nie wszystko :ico_sorki:
a Daniel humor ma super bo zjadla az 11 chodddogow gdzie on to zmiescil :ico_szoking: taka moja chudzinka z niego :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 cze 2008, 08:55

dziendoberek

czesc Madziu,łoo matko ja tojuz myslalam ze calkiem tt porzucilas tyle ciebie nie bylo..
pochwal sie swoja slicznotka mala...pewnie niezla z niej juz pannica :-D

Kasiek wszystkiegfo najlepszego dla meza!! pewnie sie strasznie ucieszy z niespodzianek :-D :ico_brawa_01:

wczoraj przed sname Oskara wykrylam podczas jegowrzaskow ze u gory wyzyna mu sie z prawej strony 5-tka,ma cale przekrwione dziasla w tamtymmiejscu, malutki kwadraciki... czyli nie dosc ze dokoncajeszcze 3-ki mu cale nie wyszly to jeszcze 5-tka boli. oj biedny moj ...

dzis ide z nim do lekarki rodzinnej bo cos mu od kilku dninieladnie pachnie z buzi...jakby ropka gdzies sie zebrala czy cos takiego. nie wiem o co chodzi :ico_noniewiem: pojde zapytac.... aimoze cos malemu da abyspokojniej spal i zasypial bo problemy z tym okropne/...

lece jeszcze do ksiazek bo dzis egzamin pierwszy... ale mam stresa..niby umiem ale boje sie ze zacma jakas bedzie... a w niedziele najgorszy egzamin znajgorszych i nic kompletnie na niego nie umiem...bede sie uczyc dzis po zajeciach, jutreo pold nia i moze w nocy..tak sie strasznie boje...ale niestety wzgledem tamtegozle przeczucia i chyba poprawka we wrzesniu bedzie :ico_noniewiem:

u nas dzis w koncu pada, ziemia juz potrzebowala deszczu :ico_haha_01: takze nie trzeba isc an spacer i moge sie bardziej poswiecic nauce :ico_haha_01:

buziole laseczki

Awatar użytkownika
martka78
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1575
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:45

13 cze 2008, 21:04

witam ...a gdzie Wy sie teraz podzialyscie???Tyle mnie nie bylo ,ze nie wiem co sie dzieje :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-06-14, 00:01 ]
Siunia Natanek SLICZNY .gratulacje :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 cze 2008, 06:45

dziendoberek
witam sie przed zajeciami..dzis u nas sloneczny ladny dzionek sie zapowiada...

nocka przespana..Oskar nadal spi...

wczoraj u lekarza okazalo sie ze bidulek ma zapalenie jamy ustnej :ico_olaboga: meczy sie dlatego i go pewnie bardzo boli...dostal nystatyne dopicia,wit b12i wit c i z nystatyna tez do smarowania dziaselek...a do tego psikanie tantum verde... jesli sie nie polepszy do jutra to musze na to mu wykupic antybiotyk :ico_placzek:

biedny on jest boli go zapewne strasznie a ja jeszcze na sile musze mu samrowac buzke :ico_placzek:


Patka pozdrawia wszystkie,ma komputer w naprawie i liczy ze jak najpredzej bedzie juz dzialal! I ja takze :-D

Milej niedzieli :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 cze 2008, 12:14

witam.Pustki tutaj...
Siunia piękny Natanek aż chce się następne :-D ale nie przeżyłaby tego psychicznie,od kąd mam Zuze jeszcze nie spałam :ico_haha_01:

Mamy problem,chcieliśmy lecieć do polski w licu a tu bilety masakrujące,na same bilety ok 2 tyś zł na tydzień! Dla mnie to tragedia.Nie wiem co zrobimy a szkoda,bo Zuza tak tęskni no i my też i kupa spraw tam do pozalatwiania :ico_noniewiem:
a pochwalę się,że za tydzień Gabi kończy 2 latka ale wogóle nie mam pomysłu :ico_wstydzioch:
Widzę,że trochę chorujecie...w polsce tez taka zdradliwa pogoda,raz zimno raz ciepło i tu to samo :ico_noniewiem:
A co do szkoły Zuzi,to jest dobrze,to katolicka szkoła angielska,tu nie ma polskich,są takie co tylko w soboty się chodzi i od września też do takiej Zuza ma chodzić bo jak wrócimy do pl zacznie od klasy do której będą chodziły jej rówieśniki a tak to by musiała od początku.Wogóle to będziemy zmieniać jej tą szkołę co teraz do niej chodzi,bo mamy zamiar się przeprowadzić więc to juz będzie jej 2 szkoła i jeszcze jak pójdzie do tej polskiej to juz wogóle...5 latek 3 szkoły :ico_haha_01: ambitni rodzice :ico_puknij: :ico_haha_01:
może jeszcze balet,karate,szkoła muzyczna i pływanie... :ico_haha_01: żartuję :ico_haha_01:
Gabi fajnie juz mówi,powtórzy wszystko,składa do siebie wyrazy tak że pomału zdania wychodzą.Cieszyłam się że nie robi w pieluchę ale teraz wstaję w nocy nie dosyć że do butli,bo jeszcze 2 lub 3 zjada przez noc :ico_szoking: to jeszcze muszę ją wysadzać ze 2 razy...padam na pysk.
We wtorek mamy wizytę w klinice neurologicznej,pierwszą od kąd tu jesteśmy bo tak długo się czeka,zobaczymy co zrobią,jakieś badania co dalej,Zuza od ok roku nie miała ataku,idzie ku leprzemu,może wyzdrowieje,to bardzo śmiałe ale takie moje ciche marzenie.Gabi ok ,atak nigdy później się nie powtórzył i oby już tak zostało :ico_sorki:
Strasznie haotycznie piszę bo tyle tego i tak dawno nie pisałam,ze nie umiem sie nagadać :ico_haha_01: Najśmieszniejsze to,że tu takie pustki i pewnie nikt nawet nie czyta ale chociaż się wygadam :ico_haha_01:
Od wczoraj mamy satelitę,polskie kanały w końcu ale w sumie to...i tak nie ma co oglądać :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

14 cze 2008, 13:21

witajcie
mnie nie było bo nie mogłam tu wejść od czwartku :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: dopiero dzis sie udało

Aniu super że Gabi fajnie gada już i ogromne :ico_brawa_01: za nocnik,jeszcze sie wyspisz biedulko :ico_oczko: mój leniuszek nie chce na nocnik wołać,ale za tydzień mam juz wakacje i przystępujemy do walki z pampersami :ico_olaboga: aż sie boje :ico_noniewiem:
ostatnie dni przechodzi samego siebie,jest okropnie niedobry,dobrze że D przyjechał wczoraj to troche odpocznę bo zwariować można :ico_olaboga:

Witajcie dawno niewidziane Madzisko i Martka :ico_brawa_01:

zdrówka dla Oskarka i powodzenia Nat ,napewno zdasz :ico_sorki:

meżu bardzo sie zdziwił i bardzo ucieszył z niespodzianki :ico_brawa_01: najlepszy prezent był wieczorkiem :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: a tort pyszny,dawno nie jadłam takiego dobrego kupionego :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-14, 13:32 ]
nie ma nikogo

u nas słońce ale chłodno sie zrobiło ok 15 st :ico_noniewiem:

obiadek właśnie skończyłam juz na jutro robić
do tej pory chodziliśmy do rodziców na obiad w niedzielę,od teraz postanowiliśmy sami już gotowac niedzielne obiadki,a do nich tylko czasem pójdziemy no i pewnie w święta też :-)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 cze 2008, 13:33

kasiekk, ja spóźnione ale 100 lat! dla męża.Fajnie,że imprezka się udała.
A co do niedobrego Kacperka...Moje też mi tak dają popalić,że szok,Zuza pyskuje a Gabi się uczy i też jak jej coś mówię to ona aaaaaj tam,czeeeemu??? Najgorsze,że dzieci zaczynają okres "czemu" ok 3 roku życia,Gabi za tydzień skończy 2 lata a zasypuje mnie a czemy???tragedia bo jeszcze dobrze zuza nie przestała pytać a już Gabi zaczyna.Zuza jest na etapie-jeżeli takowy jest :ico_haha_01: pytań: mamo a po co jest świat? mamo a co to jest woda? mamo a co to jest powietrze, a jak rodzą się dzieci? a skąd bierze się kupka ? :ico_haha_01: dajcie spokój :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość