asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

03 wrz 2008, 12:37

Karolina no to wyjątkowa ta Twoja córa, rozrabiaka jak mało jaki chłopiec. Tak patrze na Twoje suwaczki i aż mi łezka się zakreciła. Masz takie duże dzieci a napisałaś córeczka i synek - coś pięknego. Mam nadzieję,że za kilkanascie lat na mojego Antosia nadal będę mówić synek :-)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

03 wrz 2008, 12:38

Tak wynika z terminu i ostatniej msc... Jednakże jak się ma męża w domu dwa razy w miesiącu, tyko przez kilka dni, wiadomo kiedy pewne sprawy mają miejsce i prawidlowo powinno być w okolicach 2 stycznia... Gin powiedział, że termin zweryfikuje w 8 miesiącu, bo dzieciątko jest duże i na USG temin mi wychodzi na listopada :ico_puknij: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-09-03, 12:41 ]
Asika, fakt, na codzień też to córcia i synek...;) Młody się buntuje, ale już się przyzwyczaił;) To w końcu dzieciątka nasze kochane, dlatego pieszczotliwe zdrobnienia są jak najbardziej wskazane... Mója mama też do dzisiaj mówi do mnie : córeczko :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

03 wrz 2008, 13:49

Karolina jesteś normalnie the best- takie cudeńka robisz :ico_brawa_01: Kiedyś też próbowałam - powiedziałam mamie że zrobie jej sweterek- no i zrobiłam kawałeczek sweterka- taki 5x5 - moja mami śmiała się że to chyba szmatka do wycierania spoconego czoła - Na końcu był taki ściśnięty że nie mogłam już drutów włożyć, no i na tym się moja kariera skończyła :-D
Caro a nie dziw się Oskarkowi - morze, szum fale to za dużo jak dla takiego malucha, z jeziorkiem pewnie pójdzie mu lepiej. Ja najlepiej chciałabym chodzić z maleństwem na basen od samego początku. W Trójmieście np sa specjalne zajęcia dla noworodków no ale raczej nie będę jeździć 150km na basen raz w tygodniu. U nas jest basen ale z chlorowaną wodą a dla malucha powinna być ozonowana więc pewnie na chceniu się skończy :)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

03 wrz 2008, 16:01

Karolina teraz dopiero zobaczyłam od Ciebie wiadomość o naszej klasie, ale ja chyba tępa jestem bo nie widzę twoich danych i nie wiem jak cię znależć :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-03, 16:02 ]
Jednakże jak się ma męża w domu dwa razy w miesiącu, tyko przez kilka dni,

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu......a pisałaś że jest kierowcą tira, tak? I co ciężko, tak? i tak zawsze pracował?

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

03 wrz 2008, 16:13

[img][img]http://images47.fotosik.pl/7/4a26cc8994457ae4.jpg[/img][/img]
Znalazła się czapeczka :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-09-03, 16:16 ]
Caro, żyjemy tak od 11tu lat... Ciężko, ale człowiek jak zwierzę... Do wszystkiego się przyzwyczai... :ico_haha_01: Na PW wyślę dane z klasy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 wrz 2008, 19:08

Karolina2411, ja bym też prosiła takie kapciuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja jak pojechałam z moim Tymkeim nad morze jakiś miesiąc temu to nie mogłam go zatrzymać, tak się wyrywał do wody. Podobnie jak córka Kasi chetnie by całe piechotą przeszedł. Jak będzie pogoda to wybieramy się nad morze. Może to już ostatni raz w tym roku.
Ja osobiście podziwiam ludzi którzy żyją na odległość. ja jeestem taką przylepą że jak mąż z pracy się spóźnia albo musi dłużej zostać to ja już tęsknię i nie mogę sobie miejsca znaleźć.

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

03 wrz 2008, 19:19

No kobietki, w takim tempie to dogonimy styczniówki :ico_brawa_01: aby tak dalej :ico_brawa_01:
Karolina, piekne te Twoje arcydziełka, masz talent w dłoniach bez dwóch zdań. Jak starczy Ci zapału i materiałów to i ja się piszę na papusie. A wiesz, mam w domu sporo włóczki, bialutkiej, nigdy zapewne jej nie uzyję. Szkoda wyrzucić, jak chcesz moge Ci ją przesłać, przyda Ci się napewno. A brzuch to faktycznie- przodujesz jeśli chodzi o rozmiar.
Osita, mówiłaś, że masz nisko brzuch, ale nie myslałam, że aż tak :ico_szoking: ...to nie samowite, rodzimy wszystkie w tym samym miesiącu a jakie róznice w gabarytach :ico_olaboga:
Basen to faktycznie super sprawa, warto chodzić z niemowlaczkiem i utrwalić jego naturalny odruch pływania, zanim zaniknie z czasem. U mnie w mieście niestety nie ma basenu przystosowanego dla maluszków.
Kasia i Tosia, ja też mam 2 weseliska...kiedyś Osita wrzuciła linki na stronki z fajnymi ciążowymi kiecuniami na wyjścia. Ja znalazłam niezłą w katalogu BonPrix, może uda mi się znaleźć ją na stronie internetowej katalogu, to rzucę link.
Asika, jaka piekna galeria Antosia. Już się nie mogę doczekać do poniedziałku. A jak przygotowania do chrzcin?

[ Dodano: 2008-09-03, 19:24 ]
A i znalazłam sukienkę http://www.bonprix.pl/bp/online.htm?o=62 po lewej stroie, niebieska odcinanan pod biustem. Prosta, klasyczna. Jest w 3 kolorach niebieskim, czarnym, śliwkowym. Mi chyba najbardziej odpowiada ta śliwkowa :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-03, 19:26 ]
Sprostowanie: jak wejdziecie klikniecie na link to otworzy się stronka z katalogiem. Tam jest taka strzałka do przewijania stron. Patrz strona 12.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

03 wrz 2008, 21:12

A i znalazłam sukienkę
śliczna ta sukieneczka :-D :-D

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

03 wrz 2008, 21:25

Evik, Ania - zrobi się :ico_haha_01: Jesteście na liście :ico_brawa_01:
Dziękuję wszystkim za słowa uznania :ico_haha_02:
Ania, na PW masz mój adres :-) Jeśli to nie problem, to o białą wełenkę poproszę... Ale nie jest to wymagane :-D

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

03 wrz 2008, 21:38

Karolina, jest własnie biała, jeszcze z w takich firmowych, papierowych jakby metkach. W końcu się doczeka odpowiednich rąk :ico_brawa_01: Moja kariera z dzierganiem czegoś skończyła się szybciej niż zaczęła na szaliku, który nigdy żadnej szyi nie owinął :ico_oczko: :-D Babcia dziergała na szydełkach obruski i serwetki, kiedyś próbowałam namówic ją na stringi :ico_oczko: ale zaćma nie daje już jej pracować.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość