Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

07 wrz 2009, 17:29

PaulinaS, Ja to na getrach jadę, jest mi w nich bardzo wygodnie.
- ja niestety jestem tych wielkich rozmiarów :ico_wstydzioch: i za chiny ludowe nie moge na siebie getrów dostac ... w ogóle mam problem z kupnem spodni, zazwyczaj to szyję na miarę

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

07 wrz 2009, 19:15

Ja noszę nadal je jeansy ciążowe co kupiłam w maju. Jeszcze są dobre, ale jak usiądę to lekko już przylegają pod brzuszkiem, także nie wiem czy 2 miechy je donoszę. Dzięki Bogu, że jak wyjechałam z Niemiec kupiłam takie mięciutkie czarne ciążowe. To jest prawdziwa rewelacja. Nic nie gniecie. Także one mi na pewno do końca posłużą;)

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

07 wrz 2009, 19:26

ja na co dzień to mam spodnie dresowe i w dodatku w pasie dobrze się rozciągają ...
ale jeśli chodzi o wyjście np. na wizytę do lekarza czy tak jak w sobotę mamy roczek to niestety mam jedne spodnie na suwak, którego wcale już nie zasunę ani guzika nie zapnę tylko gumka recepturka mi je na tyłku trzyma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

07 wrz 2009, 19:29

Czewsc kobitki
Ja tez mam wizyte 15.09 i usg 4d i juz sie nie moge doczekac.
A co do spodni to tez jutro musze jakies dlugie kupic bo mam tylko dresiaki i rybaczki, a robi sie chlodniej wiec w jakies sztruksiki trzeba sie zaopatrzyc :-D :-D

I jeszcze dla poprawienia nastroju wybieram sie jutro do fryzjera :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A od srody zaczynamy maly remocik i szykowanie pokoiku dla malej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 wrz 2009, 19:31

My dzis mielismy umowiona wizyte ze starszym synem w przychodni dla dzieci , lekarka wypytala wszystko, probowala nawiazac kontakt z Milanem no i oczywiscie nie udalo jej sie, wiec bez zadnego problemy dostaniemy skierowanie do tej kliniki psychologicznej dla dzieci na testy.
Teraz pozostalo nam czekac na skierowanie , bo dostaniemy poczta z wyznaczona data. No i tu znow pewnie potrwa z miesiac lub dwa, kurde oby do porodu udalo sie juz to zalatwic, i zeby postawili ta diagnoze dla mojego dziecka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

07 wrz 2009, 19:36

siunia, i jeszcze to na glowie.
Ale jak rzeczywiscie jest to Adhd to tzreba jaknajszybcie rozpoznaac i wprowadzic w zycie pewne zasydy, to wa bardzo ulatwi. ale bedzie ciezko. tzymam kciuk :-)

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

07 wrz 2009, 19:39

Uleczka ja jestem zadowolona z tej hortowni :-D mozesz sie przejechac i sama sie przekonac :ico_oczko:

a co do getrów to ja tez niezbyt w nich wygaldam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
ale mam jeszcze spodnie czarne materialowe i mam nadzieje ze do konca wnich wytrwam :ico_noniewiem:
no i mam ogrodniczki ze sztruksu po Wiki ale wygaldam wnich jak wielki wieloryb hehe :ico_oczko: :ico_oczko:

a ja mam wizyte na 14.09
tez musze popytaco pewne sprawy a szczegolnie czy juz cos wiedza na yemat tego becikowego jakie beda potrzebne dokumenty :ico_oczko:

juz niemoge siedziec w jednej pozycji tak na siedzaco bo mi Zuzka sie wypina i kopie strasznie pewnie ja uciskam

jutro ide z Wiki do dentysty na lakowanie kolejnego zeba :ico_oczko:
A od srody zaczynamy maly remocik i szykowanie pokoiku dla malej
fajnie ja juz po remoncie w zeszlym roku teraz tylko nakleje takie naklejki na sciane ktore mi po Wiki zostaly i bedzie kolorowo :-D :-D :-D
I jeszcze dla poprawienia nastroju wybieram sie jutro do fryzjera
to czekamy na fotki :-D :-D

ja tez ide do fryzjera ale 15.09 hehe
trzeba troche poprawic sobie nastroj :-D

ide Wiki szykowac do spanka i kolacje zrobic

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

07 wrz 2009, 19:45

mikusia1, tez chce kupic takie naklejki, zeby bylo ladnie i kolorowo
No i jeszcze pare rzeczy trzeba malej kupic, wiec jutro dzien zakupkowy :-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 wrz 2009, 19:56

mikusia1, u nas becikowe mozna dostac juz od 26 tyg ciazy, wiec ja juz dawno i wzielam i wydalam :ico_oczko:

Ewka_82, wlasnie, zawsze to i ja bede wiedziala jak do niego podejsc, bo moze czasem blednie to robie, a powinnam robic moze cos inaczej

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

07 wrz 2009, 20:16

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:05 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość