wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

13 paź 2009, 10:37

Blask, ja tez osotatnim czasem nie moge zasnac na poczatku spalam po 14 godzin a teraz 5-6

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

13 paź 2009, 10:41

Qanchita, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Jolci,
sylwia.uk, czekamy na newsy

kurde ząb mnie boli :ico_olaboga:
Blask, z Jaśkiem na porodówce się dowiedzieliśmy i nie było źle :ico_oczko:

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

13 paź 2009, 11:01

riterka, to nie jest dla mnie pocieszające :(: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

13 paź 2009, 11:37

Witam!

Byłam na usg,ale nie mam zdjecia z 4d niestety.Dzidzia zbyt mała i w dodatku ułozona buziulka w dol i nie mam zdjecia :( 4d buuu ale wszystko dobrze,na miejscu.
No i bedzie prawdopodobnie ..................... DZIEWCZYNKA :)
Wieczorem wkleje zdjęcie mojej stokrotki.
Za 9 dni mam usg w Anglii i jak tam potwierdza,ze girl to na bank bedzie dziewczynka :)

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

13 paź 2009, 12:43

sylwia.uk, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Laski się sypią !!!

Najważniejsze ,że wszystko w porządku :ico_sorki: :ico_sorki:
a na zdjęcie może załapiesz się już u siebie :):

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

13 paź 2009, 15:29

sylwia.uk, ale jaja kolejna dziewczynka
no i super
a jakie imie?

moja dziewczynka coś chora
obudzila sie z gorączką

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 paź 2009, 19:09

Ale wysyp bab! A według kalendarza chińskiego powinnam mieć chłopaka :-D

Blask nie wiem co Ci poradzić na kłopoty ze snem, ale rozumiem Cię bo też chwilkę tak miałam. Mi pomogła bardzo zmiana miejsca spania... Nadmuchaliśmy z mężem duży materac i śpimy na nim już chyba ponad tydzień!
Jest rewelacyjnie! Budzę się wyspana, ani śladu bólu kręgosłupa (a wcześniej nie mogłam przez to spać).
Może też spróbuj zrobić małe przemeblowanie? Czasami nawet pomaga zmiana miejsc z mężem :ico_ciezarowka:

Sylwia .... a jakie imię? :ico_brawa_01:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

13 paź 2009, 19:23

jejku ile tu córeczek!!!!!!!!! Gratuluję sylwia i Qanchita!!!!!!!!! Imiona też bardzo ładne.
A ja i tak się strasznie cieszę, że będę mieć synka - równowaga w przyrodzie musi być :-D Zresztą zawsze marzyłam o syneczku.
I dzisiaj świętuję dokładnie połowę ciąży!!!!!!!!!! JUPI!!!! Stawiam wszystkim soczek :ico_kawa: :-D

U nas na Wybrzeżu dziś masakryczna pogoda, cały czas wieje, strasznie zimno i grad ciągle pada - nic tylko się zakopać i spać....

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

13 paź 2009, 21:08

hej
rzucam okiem i będę czytać na raty znów...
Qanchita, gratulacje!!! Joleczka tak? superrrrr....ależ zazdroszczę tej wiedzy...
sylwia.uk, u Ciebie też dziewuszka? superaśnie!!!!!!

idę czytać dalej....kuźwa, teraz mnie dopiero zeżre ciekawość do mojej wizyty :ico_zly:

[ Dodano: 2009-10-13, 21:18 ]
Blask, spać nie możesz? spróbuj się jakoś zrelaskować wieczorem.... :ico_noniewiem: a może małe przemeblowanie w sypialni?
sylwia.uk, szkoda, że nie masz zdjęć....no cóż.......ważne że dzidzia zdrowa!!!!
ale pobyt faktycznie nieciekawy....trzymajcie się dzielnie!
riterka, my z Hanką też nie znaliśmy płci wcześniej- nie chciałam....ale teraz baaaaaaaaardzo chcę wiedzieć!!!! zwariuję niedługo...hahaha
hormiga, no to naj naj za połóweczkę!!!!

u nas pogoda też okropna...wieje i pada... :ico_placzek:
i pewnie mi Hania nie będzie chciała usnąć i będzie zaś cyrk i nerwy......... :ico_placzek: nienawidzę tego....a tak ładnie nam zawsze zasypiała..... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

14 paź 2009, 10:55

Czesc wszystkim!
Wczoraj mialam wkleic zdjecie mojej stokrotki,ale niestety bylam u dentysty i umierałam z bólu.Kochane mam zdjecie stupki,z profilu,ale nie umiem wkleic nawet.Musicie poczekac az wroce do domku :) zdjecia oczywiscie 2d na sd sie nie udalo zobaczyc. Dzis bylam znów i jutro ostatni raz.Jak ja kocham dentyste
W nocy Natalka dostała wysokiej goraczki,Boze ja tez czuje sie jakby mnie grypa łapała.Miesnie mnie bola i czuje sie beznadziejnie.
W piatek wracamy do domu i juz nie moge sie doczekac.

U nas wieje jakby sie ktos powiesil.Boze co za pogoda a ja w letniej kurtce :(

A co do imienia to była Olivia,Lenka,Iga a teraz Victoria hehehe pewnie jeszcze ze 10000 razy imie sie zmieni hehehe

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość