Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

17 kwie 2010, 13:17

mieszkam w Olsztynie
slyszalam, ze i miasto, i okolice urokliwe, nigdy tam nie bylam, jakos daleko zawsze bylo, bo sama pochodze z Dolnego Slaska
Ale Justynka duga :ico_szoking: Z tymi nogami chyba modelka zostanie :-)
Nie mam pojęcia co można takiemu dziecku kupić.
kupilam, za rada kolezanki, posciel... z piratami... :ico_noniewiem: gdybym wczesniej dostala zaproszenie, zamowilabym cos fajnego, a tak jest co jest :-D
wystroisz się, umalujesz i od razu twoja samoocena pójdzie w górę :-D
rano bylam u fryzjera :-D wlosy znow sa sporo krotsze, kupilam tez farbke, wieczorem zrobie sobie wloski... a z wystrojeniem gorzej, nie mam nic eleganckiego na ta pore roku :ico_olaboga: podczas poszukiwania poscieli obeszlam kilka sklepow z ciuchami, ale niczego odpowiedniego nie znalazlam...
inia1985, sliczna zmiana w podpisie :ico_brawa_01:
moja daje czadu dzisiaj juz 2 kupa
moja wlasnie zrobila kupke, to wzdychanie z ulga po wszystkim jest czarujace :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

17 kwie 2010, 19:40

Kupiłam Adasiowi dzisiaj balsam emolium mimoże go już kąpie w oilatum i smarowałam go 4 razy i wydaje mi się że jest ciut lepiej, ale do drematologa i tak pójde!

Byłam cały dzień u rodziców, Tosia cały czas na polu w ogródku z psem, biedny jak wychodziłyśmy leżał do góry brzuchem i spał, tak go umęczyła :-D

Adaś już śpi, teściowa poszła na rynek słuchać requiem ale jak wróci to my wyskakujemy do znajomych :-D

A i dzwoniłam dzisiaj do tej opiekunki, mieszka ulice ode mnie, umówiłam się z nią na wtorek, trzymajcie kciuki!

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

17 kwie 2010, 23:16

Pruedence, kciuki zacisniete &&&&&&&

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

18 kwie 2010, 19:59

Ale dzisiaj pustki :ico_szoking: :ico_szoking:

Ja też wpadłam tylko na chwilkę, bo Justynka ma dziś ten gorszy dzień - cały czas płacze i jest marudna :ico_olaboga:

Anetka, a Ty skąd jesteś, że Olsztyn jest w okolicy??

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

18 kwie 2010, 21:02

My juz po chrzecie synka kolezanki. Ceremonia byla bardzo ladna, przyjecie udane. Kiarunia plakala rzewnymi lzami w kosciele, jak tylko ludzie zaczynali spiewac albo zaczynala sie muzyka (trabki). W restauracji znalazlo sie nawet pomieszczenie na zapleczu, w ktorym mozna bylo nakarmic i przewinac dzieciaczki.
A tak wygladalysmy :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

18 kwie 2010, 21:38

Helen, pięknie wyglądałyście :-D kto jak kto, ale Ty na pewno nie masz powodów do narzekań jeśli chodzi o wygląd. Cudna mamuśka z Ciebie! Fajnie, że imprezka się udała
inia1985, sliczna zmiana w podpisie :ico_brawa_01:
Dzięki :-)

Faktycznie dziś mega pustki :ico_olaboga: Nam dzisiejszy dzień minął baaardzo przyjemnie. Pogoda dopisała, więc praktycznie cały dzień spędziłyśmy na powietrzu. Nawet na pierwszej wycieczce byliśmy :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-04-18, 21:44 ]
Kupiłam Adasiowi dzisiaj balsam emolium mimoże go już kąpie w oilatum
identycznie jest u mnie :ico_noniewiem: Trzymam kciuki za opiekunkę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 kwie 2010, 22:01

Ale Justynka duga :ico_szoking: Z tymi nogami chyba modelka zostanie :-)
- to samo sobie pomyslalam,jak zobaczylam to zdjecie,bedzie niezla laseczka :ico_brawa_01:

Pruedence, moja Zuzia miala cos takiego,twarz w krostach,az takich goracych i czerwonych,tzn buzka byla taka goraca i pelno krostek we wlosach i tez orzekli lojotokowe zapalenie skory,dostalysmy krem Laticort,to sterydy najslabsze z mozliwych i po 2 dniach nie bylo.Wczesniej zapisali wlasnie kapiel w rumianku,potem w Oilatum,potem masc witaminowa z cynkiem na recepte,potem zwykla masc z wit A ale bezskutecznie - pomogl ten steryd i tfu tfu,nie wrocilo ale do dzis nie wiem co to bylo i dlaczego?

Helen, jakie z was siczne dziewczyny,zupelnie inna Ty !!

My dzis imrezowy dzien mielismy,bo moj synek kochany konczyl dzis 3 latka :ico_tort:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

18 kwie 2010, 22:19

,bo moj synek kochany konczyl dzis 3 latka
:ico_brawa_01: dla duzego synka :-) na pewno byla fajna imprezka
Ty na pewno nie masz powodów do narzekań jeśli chodzi o wygląd.
kazdy ma :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

18 kwie 2010, 22:20

hejka

u nas weekendowa pogoda taka sobie, dopiero dzisiaj po poludniu sie wypogodzilo i zaliczylismy spacerek :ico_oczko:

Helen ale z Was laski :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i super ze imprezka sie udala :ico_oczko:

Pruedence, trzymam kciuki za rozmowe z opiekunka :ico_sorki: :ico_sorki:
no i mam nadzieje ze te krostki znikna Adasiowi :ico_sorki: :ico_oczko:

inia1985, super nowa fotka w podpisie :ico_brawa_01: :ico_oczko:

iw_rybka, wszystkiego najlepszego dla synka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

18 kwie 2010, 22:21

Nam dzisiejszy dzień minął baaardzo przyjemnie. Pogoda dopisała, więc praktycznie cały dzień spędziłyśmy na powietrzu. Nawet na pierwszej wycieczce byliśmy
to super, a dokad wycieczka? u nas tez byla piekna pogoda :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość