Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

20 paź 2010, 13:32

Dziękuję wszystkim za gratulacje :D możecie mi podpowiedzieć jak zrobić to okienko w którym jest dane zdanie,które ktoś napisał żeby można było sie do tego odnieść,odpowiedzieć itp
zaznaczasz tekst i z boku masz takie 3 ikonki (po prawej str) ignoruj i 2 take chmurki jeszcze to wcisnasz to po środku :)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

20 paź 2010, 14:06

Witam my właśnie przyjechałyśmy z przedszkola, mala się szkoliła, a ja wylegiwałam się u mamusi :ico_haha_01: , na dowidzenia dostałam gąskę na swojskie rosołki :ico_haha_01: .
A moja córa coś mi fochy stroi odkąd weszłyśmy do domu :ico_noniewiem: .

Blanka a gdzie mieszkasz teraz? Może jak będziesz w rodzinnych stronach to się spotkamy?

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

20 paź 2010, 14:11

A moja córa coś mi fochy stroi odkąd weszłyśmy do domu :ico_noniewiem: .
u a co ją wzieło?;p

[ Dodano: 2010-10-20, 14:19 ]
ja rozpalam w piecu.. mam nadzieje ze mi sie uda za pierwszym razem hehe

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

20 paź 2010, 14:40

u a co ją wzieło?;p
A ja wiem? Dzieciaki czasem tak mają. Kazałam się jej przebrac po przedszkolu to zaczęła kombinować, że nie umie, a przecież ubiera się i rozbiera już sama od półtorej roku :ico_noniewiem: . Takiego dzidziusia z siebie dziś robi, a ja ją ignoruję.
Ja też czasem jak rozpalam i mi się to nie udaje za pierwsszym razem to się wkurzam

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

20 paź 2010, 14:54

no mi się udało hehe :-D

może udaje dzidziusia ze wzgędu na niunie w brzuszku? ;p różnie reagują dzieciaczki :-)
np mojej szwagierki syn chyba jest zazdrosny ze bedzie dzidzia mlodsza (on ma 3 lata i chyba 4 misiace) .. bo potrafi podbiec i stuknac w brzuch, ale na szczescie nie trafia mocno w niunie.. i teraz trzymam się z daleko jak on biegnie czy cos albo rekami odpycham mowiac zeby ie wariowal :p to sie smieje i za chwile podchodzi sklada piastki i pokazuje na brzuch pytając czy będziemy walczyć;p

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

20 paź 2010, 15:44

pinko, tak chciałam dziewczynkę :ico_brawa_01: w ogóle to już wyobrażam sobie jak będzie wyglądać :ico_haha_02: pewnie będzie mieć taką czuprynkę czarną jak Ola i takie pulchniutkie policzki :ico_brawa_01:
a co do męża, no może mu i przeszkadza ciasnota, też marzy o mieszkaniu, ale nic z tym nie robi, czeka na mnie :ico_noniewiem: Czasem mam wrażenie, że boi się matki, bo nigdy sie jej nie przeciwstawi. Z drugiej strony cóż się dziwić, jak ona mu ciągle mówi, że to jej mieszkanie i on nie ma tu nic do powiedzenia. także tak jak piszesz, ciasne ale własne, to najważniejsze. ileż ja bym dała, żeby mieć chociaż 20-metrową kawalerkę.

Tynusz1 moja działalnośc była związana z ubezpieczeniami. Już do tego nie wrócę, bo wypadłam z rytmu. choć swego czasu wydzwaniał do mnie facet z firmy ubezpieczeniowej chciał mnie przyjąć z otwartymi rękami ale zrezygnowałam. Wtedy proponował mi 3000 zł na rękę plus prowizja. Pensja ładna, ale to nie jest tak kolorowo jak się wydaje. działalośc wiąże się z opłatami. sam zus to 800 zł, plus jeszcze musisz się z us podzielić :ico_zly: a reszta twoja. Ale uważam, że to nie jest praca dla młodej dziewczyny. Za dużo zwyrodnialców i zboczeńców teraz sie kręci. A tu trzeba było jechac do domu klienta z laptopem. Czasem siedziałam z obcym facetem w jego domu sam na sam :ico_szoking: kiedyś zdarzyła mi się taka sytuacja, że umówiłam sobie klienta(jak to brzmi :-D )on bardzo milutki przez telefon, umówiliśmy się w restauracji ale tak mnie zwodził, by było to jak najpóźniej.A że znałam juz swojego męża, to poprosiłam go, żeby ze mną pojechał, bo to zima i ciemno, troszkę mnie strach obleciał, tymbardziej, ze gośc odwlekał spotkanie, pomyslałam, ze coś kombinuje. Jak wysiadłam z taksówki zauważyłam na przeciw czarnego nowego mercedesa. siedziało w nim dwóch facetów i się przyglądali.jak tylko zobaczyli, że idę z facetem odjechali z piskiem opon. więc przypuszczam, że na pewno by się nie ubezpieczyli, tylko chcieli co innego. wtedy obiecałam sobie, że już nigdy nie umówię się z nikim tak późno. No i zaczęłam ściągac do biura klientów. A kto nie chciał przyjśc to go olewałam.

buzok14, ja obecnie mieszkam w Lublinie, do rodziców jeżdżę często, ale ja chyba mam do Ciebie 100 km :(, bo ja mieszkam tuż przy Ożarowie, tym co znajduje się w nim cementownia. Może kojarzysz???

[ Dodano: 2010-10-20, 15:44 ]
napchałam się pączków i mi się obiadu nie chce :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

20 paź 2010, 15:55

siedziało w nim dwóch facetów i się przyglądali.jak tylko zobaczyli, że idę z facetem odjechali z piskiem opon.
to rzeczywiście nie tak wesoło :/

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

20 paź 2010, 15:59

to rzeczywiście nie tak wesoło
niestety, to praca dla faceta w starszym wieku, nie młodej kobiety :ico_nienie: pieniądze ładne, choć trzeba się napracowac no i ten stres....


ale mi Milenka fika :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-10-20, 16:00 ]
a właśnie dziewczyny, na której ścianie macie łożysko????

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

20 paź 2010, 16:03

niestety, to praca dla faceta w starszym wieku, nie młodej kobiety :ico_nienie: pieniądze ładne, choć trzeba się napracowac no i ten stres....
to lepiej nie ryzykować, pieniądze to nie wszystko a można stracić zdrowie jak trafi się bydlak
ale mi Milenka fika :ico_brawa_01:
Mi Julcia dzisiaj też fikała i teraz coś tam działa :-D
, na której ścianie macie łożysko????
na ścianie tylnej, a Ty?;>

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

20 paź 2010, 16:08

to lepiej nie ryzykować, pieniądze to nie wszystko a można stracić zdrowie jak trafi się bydlak
dokładnie
na ścianie tylnej, a Ty?;>
to masz lepiej, ja mam na przedniej i lekarz mi wczoraj mówił, że w przypadku cesarki, i przy łożysku n a przedniej ścianie zwiększa się ryzyko krwotoku. No teraz to już się boje na całego tej cesarki. mam nadzieję, że mnie to ominie. Z olą też miałam na przedniej ścianie.ale Olę urodziłam naturalnie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość