Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

26 mar 2008, 21:18

ktoś tu pytał o mnie i urlop...taaaaaaa.......marzenie ściętej głowy...Byłam , bo dziś praca dopiero na 2zmianę..a teraz już wykąpusiałam Haneczkę, ale najpierw biegałam z nią po domu i dostałam zadyszki...śpi...J na tenisie, więc standard. Jutro jedzie do Gniezna do jakichś komisów szukać auta. Ja mam stres bo okazało się, że moja bratanica ma zapalenie gardła!!! :ico_olaboga: a 2dni temu się z Hanką całowały namiętnie...więc jutro muszę jej zapodać oscillo zapobiegawczo.
A mazurka odstępuję...proszę Was bardzo!!!

Ewcik no właśnie, to zapytaj mamusię na roczku, czy nie chce sukni do trumny pożyczyć, bo Alusia już wyrosła :ico_haha_01:
Massumi Ty małpo! ale żeś kupiła cacka!!!
Kate, mi się zdaje, że Mat też wyrósł...
Jagódka, to mała na dietę przeszła?hehehe...I nie ściemniaj, na pewno i Ty schudłaś...
no, ja nie kupiłam wczoraj kiecuszki i mam totalnego nerwa...Bo jak mi się coś spodoba, to potem nic innego już mi nie pasi...i szukam, szukam...

A teraz lecę się dojeść, bo od 13nie miałam nic w ustach...a potem allegro, zajrzę tu i ju ken dens leci dziś nie?

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

26 mar 2008, 21:19

Obrazek

Obrazek

tu po kąpieli ja rozmazana bo Mat chlapie :-D
Obrazek

zapatrzony w okulary
Obrazek

mój brat i jego pies, Mat był zafascynowany :-D
Obrazek

Obrazek

ubranka częs 3
Obrazek

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

26 mar 2008, 21:27

witam po małek przerwie ......

padam ..........
mopje dzieci wstaja razem ze słoncem .. czyli kollo 5 rano .. raz jeden raz drugi haha

JA juz po podrozy .. i nie polecam samotnych wyjazdow z 2 dzieci do rodziny ..

jestem bardziej zmeczona niz wypoczeta ...

Patra sorki ale nie dałam juz rady sie spodkac ......... obleciałam cały Sopot ...... wszyscy tzn rodzinka nas obejrzała .. i padam ......... dzis jeszzce sniezyca wiec 5 h samochodem ...... wariatkowo ...

a w Sopocie było piekne słonce .....

ciezsze sie ze juz wrociłam ..... uff ...

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

26 mar 2008, 21:28

bez sensu zdjęcia coś nie chcą się otworzyć :ico_zly:

no to może zdąże coś napisać... Mat od 4 dni jest nieznośny nie śpi w nocy płacze i oprócz dzisiejszego dni to nie chciał się ze mną bawić ani nie pozwalał zebym go usypiała, płakał niesamowicie nie wiem czemu po prostu mamusia mu się znudziła...
wychodzi nam 3 ząb lewa górna jedynka i teraz wiem skąd u niego marudzenie, dziś ostatni posiłek zjadł o 14.30 póżniej nic nie chciał nawet do buzi wziąć, na noc poszedł spać bez jedzenia bo jak tylko dawałam mu butlę to od razu płacz... Mat kocha psy byliżmy w poniedziałek u mojego brata który ma yorka i Mat latał za nim wogóle się go nie bał, dotykał głaskał po prostu super... ja wybieram się do Zakopanego z Matem oczywiście mam nadzieje że pojadę bo w sumie to się trochę boję ja sama cały tydzień... ale może bedzię ok...

[ Dodano: 2008-03-26, 20:33 ]
a te ubranka to niby rozmiar 86 ale Mat się w nich topi jak na razie więc na jesień będą w sam raz... na wiosnę będę musiała coś skołować

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

26 mar 2008, 21:39

zborra, zobacz jak moja namiętnie całowała kuzyna Frania... zasmarkanego Frania :-D

Obrazek
Obrazek

A i zaaaapomniałam o "zajączku" Ulinym .... chrzestnej mąż wytargał z Holandii

Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

26 mar 2008, 22:00

Kate to przynajmniej masz zapasy :ico_haha_01: a zdjęcia super!!!
Massumi jak widzę te Frankowe gile to mam ochotę Cię udusić...toż ona z kataru w katar, a Ty jej pozwalasz na całuski smarkacza?
no i gratuluję wózka...sprawdzony już???

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 mar 2008, 22:04

Massumi....matko wozek sliczny jak dla mnie...piekny poprostu :ico_sorki: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-) ...a Ula to poleciala ostro na Frania :ico_haha_01: ...hihi

Kate...ale nam wystroisz zieciunia :ico_brawa_01: :-D a Ty jaka ladna i Mati swietny....fajnie Was znow zobaczyc :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

26 mar 2008, 22:14

zborra, no hartowała się tak jakby :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

a wózek przetestował Michu :-D i zadowolony był :-D

A Ula w swoim ze śpiworkiem narazie pyka :ico_oczko:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

26 mar 2008, 22:16

Glizdunia dzięki za komplemencik, a mam jeszcze filmik króciutki... :-D
http://pl.youtube.com/watch?v=Vo5_huG4WYo

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

26 mar 2008, 22:31

massumi, a pewnie, a niech się hartuje, byle tylko katarku od tego hartowania nie złapała :-D A wózeczek superaśny i czerwony tak jak nasz :-D

kate_k82, Super fotki i Ty taka pogodna i Mati też się troszkę zmienił. A ciuszki fajniusie i przydadzą się napewno wcześniej czy później.
A filmiku niestety nie widzę, nie wiem czemu.

A u mnie już cicho, Kacper też już spać poszedł, tylko w oddali co chwilę słyszę jakieś jęki - to Sikor mecz ogląda :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość