kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

26 mar 2008, 23:12

musze porobić mu jakieś fotki zęby wkleić w podpisie, trochę go uaktualnić :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 mar 2008, 23:14

Kate...oj mogla sobie darowac ten wyscig...bo niby w imie czego sie scigala?.....a sokow nie musi pic...owoce lepsze a dobrze ze wode pije :-D ....moglas wymyslic swoja teorie na wszystko...ja bym tak zrobila zeby sie odczepila....

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

26 mar 2008, 23:20

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

eee tam, on jak na razie lata na 4, czasem postoi sam ale krótko od razu na kolana, kurcze dziewczyny błagam Was trzymajcie za mnie kciuki, chciałabym przespać dzisiejszą noc choć w połowie, bo od 4 dni wstaję około 5, tzn dziś 5.20, wczoraj 4.30 i już nie położyłam się, przedwczoraj 5, oczywiście do tego dochodzą pobudki w nocy, ja niestety nie potrafię spać w dzień, po prostu nie zawsze zasypiam, czasem mogę leżeć godzinę i nie usnąć a czasem wystarczy 5 min, ale to muszę już sie czołgać zeby zasnąć tak szybko natomiast w niocy zasypiam w sekundę... może powinnam jakieś tabletki na dzień zażywać...

[ Dodano: 2008-03-26, 22:22 ]
brat powiedział ze w stanach tak dzieci chowają zże zamiast soków piją wodę :-D , ja się nie przejmuję, bo przecież ile dzieci na świecie tyle róznych osobowości, mam przykład z nas, mamy przecież dzieci praktycznie w tym samym wieku a przecież nie są wszystkie identyczne, walić ja :-D

[ Dodano: 2008-03-26, 22:25 ]
ja się pożegnam bo słyszę jak łóżko mnie woła błagalnym tonem, tak więc moje kochane DOBRANOC do jutra, buźka

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

27 mar 2008, 12:38

ja dziś dzień dobrek tylko mówię bo w domu mam wyjca

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 mar 2008, 12:46

i ja sie witam ...troche pozno bo tt nie dzialalo.alechyba juz ok
Maya ma drzemke teraz a ja czas wolny...wstanie to na poczte i po chlebek idziemy....
nocka udana bo mala wstala dopiero o 6.45 wiec luzik.....pogoda byla sliczna ale juz sie popsula wiec hmm...na spacer nie chce ale musze :ico_noniewiem:
jutro na wielkie zakupy ciuchowe jedziemy wiec wlasnie licze jak to wyglada z kasa...co moge a co nie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-27, 11:48 ]
aha no i Mayi ida gorne jedynki...1 juz sie przebija i ciutek juz widac a druga bedzie jutro bo jest na koncowce...

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

27 mar 2008, 13:15

No właśnie od rana nie było się mozna tu dostać. Zrobiłam więc sesję zdjęciową mojemu Karolkowi, kilka fotek zaraz wrzucę i poszliśmy na mały spacerek, tak bez wózka, Karol tuptał sobie pod blokiem, miał radochę i do wszystkich się śmiał :-D . Teraz już 12.00 więc smacznie sobie śpi. No a ja zabieram się do tych zdjęć i filmików :-D

[ Dodano: 2008-03-27, 12:31 ]
To zaczynam od fotek, bo te szybciej się załadowały :-D
Karolek dziś!!!
Taką zabawkę Sikor kupił mu na "pchlim" targu w Kutnie
Obrazek

Samodzielne stanie to już pestka :-D
Obrazek

Ale bezpieczniej się podepszeć i na "czterech"
Obrazek

No i a kuku zaza firanki :-D
Obrazek

Filmiki za jakiś czas, bo długo się zgrywają :-D

[ Dodano: 2008-03-27, 12:44 ]
Ładują się i ładują, a ja przyglądam się temu mojemu urwiskowi i zobaczcie jaki on łysolek w porównaniu z niektórymi. Ma włoski chyba po Sikorze, bo Kacper ma gęste i dużo i od początku miał takie, spinałam mu nawet spineczką. A ten takie mikrusie te włosięta ma :-D

[ Dodano: 2008-03-27, 12:57 ]
No tak filmiki są, ale trzeba sobie monitor przekręcić :ico_oczko: , bo Sikorka gapa, filmować nie umie :-D :ico_wstydzioch:

Ten to jakieś trzy tygodnie temu chyba kręciłam, ale czasu nigdy nie miałam, żeby zgrać :-D http://pl.youtube.com/watch?v=5QMhow883Ss

A ten dziś http://pl.youtube.com/watch?v=9aKWaKhQHHY

[ Dodano: 2008-03-27, 12:58 ]
To zarzuciłam Was fotkami, filmikami i mogę iśc szykować obiadek :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 mar 2008, 14:30

witam

ja jakos od 7 na nogach, sprzatanko, potem spacer - no dzis pogoda znow nas rozpieszcza, cos ja porabało, wczoraj snieg a dzis piekne słonce, bez wiatru :ico_noniewiem:
Milena od jakichs paru dni tylko by u mnie na rekach była, jak chce ja wziac kto inny to wtula sie we mnie i krzyczy :ico_noniewiem: nawet do taty juz tak chetnie nie idzie :ico_noniewiem: a w sobote zostaje na cały dzien z tesciami..juz to widze.. :ico_olaboga:

kurcze chciałam sobie zamowic lokal na roczek Milusi i sie dowiedziałam ze ksiadz zrobił sobie zmiane planow i w dzien chrztow i roczkow beda komunie :ico_puknij: w lokalach jedne wielki bajzel..i co ja teraz zrobie :ico_olaboga: :ico_zly:

Karolek fajnie tańczy, a do kaczuszki tak jakos bez entuzjazmu, jak ja włączam kwakanie naszej kaczuszce to Mila piszczy :ico_haha_01:
Mat tez piekny kawaler no i ciesze sie ze ty Kasiu taka usmiechnieta :ico_brawa_01:
massumi te twoje dzieci sa zabójcze po prostu, z Misiuli to bedzie niezla agentka :ico_oczko:

zaraz przerzuce nowe zdjecia Mili i tez sie pochwale..a co..

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

27 mar 2008, 14:44

witam sie i ja

wieczorem napisze wiecej... teraz idem sie drzemnac przed nocka...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 mar 2008, 14:45

nie moglam tu od rana wejsc a tez sie chcialam pożalic
nocka fatalna jak od jakiegos czasu
mała po kilku płaczach w nocy obudzila sie o 2 i zansela dopiero o 3 oczywiscie musiala 200ml zjesc
ja juz nie wiem o co chodzi
najgorsze jest to ze wklada mi palce do oczu ust a najgorsze do nosa!!!!!
i wyrywa mi ucho
normalnie rosnie na jakas wrednote ktora robi krzywde innym

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

27 mar 2008, 14:51

Sikorka, Karol rewelacja, Alicja tak tanczy jak słyszy "fassolki". a powiedz mi jak Karolek bawi się tą zabawką. Coś podobnego Ali chrzestna chce jej kupić na urodziny.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość