Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 mar 2008, 20:35

hello!!!!Zborra chwal sie kiecuszką!!
Kinga sliczna a udko hihihi smakowite!
bylismy w tesco i kupilam Mayi sweterek bialy taki do sukienki na chrzest...no powolutku kupujemy bo niedlugo nas czeka wyjazd :ico_noniewiem:
a no i wielkie brawa dla Hani za pierwszy krok!!!i super ze autko juz jest!!!!

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

27 mar 2008, 20:48

No rewelacja Kinga ala Asterix i Obeliks :ico_brawa_01: :ico_smiechbig:
A Urszulka też uwielbia zabawki brata... w sumie swoich ma ... mało.... 1 lala... :ico_noniewiem:

Ewcik ja też mam 37 :-D to może i po mie będzie drobizna :-) do czasu :ico_oczko: :ico_haha_01:

A ja się zapatrzyłam na Zborę i też zrobiłam szybciorem pamiętkę z Wielkanocy 2008 :-D

Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 mar 2008, 20:58

massumi jestescie super rodzinką :ico_brawa_01: i te dzieciaki wykapana mama!!nic tylko pozazdroscic :ico_wstydzioch:
zbora no to wielkie brawa dla naszej kolejnej chodziarki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i masz racje zaszalej dla cory, dla siebie macie autko dla niej niech bedzie kiecuszka..pokazuj od razu jak ja nabedziesz..
mama dominika ale Kinia ma słodki dziubek :-)

a my bylismy zaklepac msze roczna w kosciele tylko ze kurna nie ma lokalu, jutro Arek po pracy ma zajsc jeszcze w jedno miejsce i jak tam nie wypali, to czeka mnie impreza w domu :ico_olaboga: wiem na pewno ze zamowie katering, bo sama sie meczyc nie bede..ale oby nie.. :ico_noniewiem:

to lece
:516:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

27 mar 2008, 21:07

ladybird23, ojoej to ja powinnam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: dziękuję !!!

Kurde ja nie wiem, ale najchętniej bym uciekła gdzieś na okoliczność "Roczku Urszuli" ... tak samo zrobiliśmy u Miłosza z racji, że urodził się 11 sierpnia... spędziliśmy jego urodziny sami we troje na plaży :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: byliśmy bardzo szczęśliwi... a rodzina nie narzekała jakoś :ico_oczko: :-D

Zbora... jak tak kiecka? Jest ???

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 mar 2008, 21:49

Wy mi tu z gratulacjami...a w sumie ani auta ani kiecy nie ma...Auto niby zaklepane, ale dopiero jak złapię kluczyki to się pochwalę. A suknia...dumam, dumam...Glizdunia i Massumi twierdzą że za duża będzie...bo na 80cm ale napisali 12-18mies...więc nie wiem...a to taka sama jaką mi ktoś sprzątnął sprzed nosa...A kupiłam już białe bolerko do niej, więc kuźwa muszę mieć i suknię nie? :ico_haha_01:
Po auto jedziemy razem...autobusem...w piątek bladym świtem...szok, nie chce mi się strasznie, ale wyjścia nie ma...cała sobota w nonono, ale mam nadzieję, że kupimy to cacucho!

Massumi no :ico_brawa_01: świetnie wyglądacie!!!
Jagódka bardzo mi się podoba Twoja foteczka w podpisie!!!
Lady msza? no milutko...u nas nie ma takiego zwyczaju...ale w sumie może czas zacząć? przecież jest za co dziekować nie? chyba muszę o tym pomyśleć...

idę...bo allegro mnie wciaga, a w sumie to bym się chciała wyspać...no ale prasowanie czeka już sprzed świąt...
Moje dziecko co psiknie to wiszą jej gile do pasa :ico_olaboga: niby jest pogodna...ale do czasu...Nasmarowana maścią rozgrzewającą, pod nos majerankowa, dostała wit C, oscillo...i te homeopatyczne cuda na katar...i czosnek wisi przy łóżeczku...a ona i tak marudzi... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

27 mar 2008, 22:30

a ja mowie dobranoc i padam .......

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 mar 2008, 22:38

hmmm co do rozmiaru Zborra...a jak Hanka nosi ubranka,wedlug mete mniej wiecej?bo u nas jest tak ze jak jest 6-9 to Maya ma dobre do teraz choc ma 10 mcy i bedzie miala dobre jeszcze do roczku bo mniejsza jest niz rozmiarowka przewiduje....i dltego moze byc duze skoro mowisz ze Hania tez taka drobniutka jest :ico_noniewiem: ...ale nie wiem...niby lepiej zeby za duze bylo niz za male nie?
a rozmiar stopy to zawsze 36 mialam ale w ciazy mi stopa urosla do 37...glupie to troche ale prawdziwe :ico_puknij: ...no i Maya nosi 3F czyli chyba polska 19? :ico_noniewiem: ....albo 9-12 mcy...to wychodzi tak samo....

Lady...no z lokalami to przechlapane bo wszedzie komunie są...nam sie udalo fajnie bo robimy w sobote wieczorem i w lokalu znajomych wiec szybko nam zarezerwowali....i juz sie na jedzonko nie moge doczekac....a msza bedzie chrzto roczkowa chyba :ico_noniewiem:
Moj A. tym razem bez moich namow i truc rzuca chyba palenie...znaczy sie koncza mu sie papierochy i chyba mu szkoda kasy...bo widzi ze ceny rosna i wogole...i kupil dzis plastry nikotynowe...tez droga inwestycja ale z przyszloscia jakas chociaz!no i zobaczymy...w sobote zaczyna....oby to dzialalo bo z nim bez papierochow to nie da sie wytrzymac 1 dnia...juz kiedys probowalismy.... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

27 mar 2008, 22:56

GLIZDUNIA, a Ty już masz strój dla siebie na Chrzcino-roczek ???
Palenie... trzymam kciuki :-) za A. :ico_brawa_01:
My na szczęście jesteśmy wolni od tego nałogu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Kurde wpadłam w amok upiększania zdjęć aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 mar 2008, 23:11

zborra czosnek przy łóżeczku???????
ja myslałam ze hania ma katar a ty chcesz od niej wampiry przegnac aha..........to juz rozumiem :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

27 mar 2008, 23:11

Ja też jestem padnięta. Karol dziś dał mi popalić, człowiek po zimie zapyziały wyszedł na świat, pogimnastykowałam się trochę wsadzając go na zjeżdżalnie, do huśtawek i teraz kręgosłup tak mnie boli i nogi, że poprasowałam połowę tego co miałam naszykowane i padłam :-D Ale było super, jutro robimy powtórkę i obiecuję, że nie zapomnę aparatu :-D

A teraz o Was :-D

Kinga to super dziewczynka, oj będzie miała wzięcie chyba już w przedszkolu, ten włos, te oczy....

A massumi, z króliczkiem na głowie i bez nałogów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo mi się podoba, rodzinka na medal i te urodzinki na plaży, ja też tak chcę, bo u mnie podwójne - dwa torty trzeba piec, ale mszy to u nas też się nie zamawia na tę okoliczność, może i dobry zwyczaj, ale jeszcze księdzu w łapę trzeba dać, więc może i lepiej, bo w mojej kieszeni nie za bogato.

zborra, my mamy felcie kombi i jesteśmy heppy, skodzinki to fajne autka, także udanego podpisania umowy, no i już widzę Hanie w tej kiecusi w tym nowym aucie. A kolor będzie pasował do sukienki??? :ico_oczko:

I już nie wiem co miałam więcej napisać...........chyba dobranoc

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość