Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

14 cze 2008, 13:51

haha to fajnie,zasypywana jesteś pytaniami widzę :-D tak to już jest ,a co to,a po co,itp :ico_olaboga:
u mnie teraz to jest tak Kacper zrób coś tam - a on nieee,nie umie,mama umie i sobie idzie majac w nosie co mówie do niego,a jak go przycisnę i każę robić to ryk i nie nie nie,ale w końcu zrobi co każe bo nie ma wyjścia,ale ile mnie to nerwów kosztuje :ico_olaboga: i bębenki siadają w uszach od tych wrzasków,wymuszań :ico_olaboga: ale dam radę

KAcper powoli zaczyna bać sie różnych rzeczy np jak idziemy ulica i za nami idzie facet,to KAcper zagląda i mówi pam idzie i ciągnie mnie żeby zejsć mu z drogi :ico_puknij: albo wszedzie widzi muchy :ico_puknij: i tylko muua tam jeśt (choc czasem to śmieć) i na zmianę raz sie boi jej a raz ją okłada :ico_noniewiem:

taki etap przychodzi że dziecko zaczyna sie bac różnych rzeczy,z tego co czytalam to tak jest,nigdy niczym go nie straszyliśmy (tak jak to sie nieraz mówi że np pan przyjdzie i cie zabierze ) bo nie uznaje takich metod,to nie wiem czemu sie boi,chyba to jest normalne :ico_puknij:

moja babcia (96 lat ) ostatnio cos zaczęła mu gadać że jak bedzie niegrzeczny to bozia nie bedzie go kochać :ico_puknij: wkurzyla mnie,wiem że ma juz tyle lat że czasem niewie co mówi chyba,ale kacper potem wspominał że bozia przyjdzie i ze nie bedzie go kochać :ico_puknij: normalnie ochrzaniłam babcie mimo jej wieku :ico_noniewiem: żeby więcej nic takiego nie gadała albo potrafiła powiedzieć że mama cie nie bedzie kochać jak bedziesz niegrzeczny :ico_zly: myslałam że ją :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-06-14, 13:52 ]
dziękuję Aniu w imieniu małża :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-06-14, 13:58 ]
właśnie wyczytałam że lęki u dzieci nasilają sie wieku 2 i pół lat ,6-7 oraz 10,a więc mamy prawie 2 i pół i zgadza sie ,czyli norma :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 cze 2008, 14:07

no ja też myślę że to normalne,Zuza też tak miała,spała przy zapalonym świetle,jeszcze nie raz chce światło.ma złe sny itd.Gabi się boi Baba Jagi,przyznam że ją czasem straszymy tym :ico_wstydzioch: to jedyny sposób jaki na nią działa,wtedy co by nie było to się usłucha jak tylko powiem bo Baba Jaga przyjdzie...

A co do babci,to dobrze,że ją ochrzaniłaś,ja też krzyczę jak mówią że gdy jest burza to bozia się gniewa :ico_nienie: Bozia się nigdy na dzieci nie gniewa,lepiej powiedzieć,że jak będziesz grzeczny to bozia będzie się cieszyła.a jak jest burza,to mówię że się chmurki zderzają.
A mama kocha mimo wszystko a nie za coś.
a co do sprzątania to ja mam tak z Zuzią,ona nic nie chce sprzątać,rozryczy się ,siądzie i będzie stękać i nawet jak klapsa dostanie w końcu :ico_wstydzioch: to nie podziała więc dałam sobie spokój.mówię tylko,że mi przykro,że mi nie pomoże,bo bardzo na nią liczę i wierzę że w końcu zrozumi,że dzięki niej będzie mi lżej i miło...może w końcu do niej dotrze :ico_noniewiem: bo Gabi to i tak mówi aaaa tam,czemu? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

14 cze 2008, 14:17

Kacper ciemności jeszcze sie nie boi :ico_sorki:
ja nie straszę,czasem jest tak że mam ochotę cos powiedzieć ale gryzę sie w język i nie mówię :ico_oczko:

na Kacpra w końcu działa jak mu nie popuszczę,wyryczy sie i zaczyna sprzątać
teraz jak z moją mamą jest jak ja w pracy to moze sobie na więcej pozwolić,bo babcia mu ustępuje dla świętego spokoju,ale to tylko 2 dni w tyg jest z nią i moze też przez to taki sie zrobił też,wie że ze na nie ma żartów :ico_oczko: ale czasem nie mam juz siły

ale ten wiek to wiadomo że bunt,przejdzie mu :ico_sorki: mam nadzieję :ico_oczko:

chyba sie obudził cos słyszę

świetne zdjęcia masz w podpipsie Aniu :ico_brawa_01: jakie Gabula ma loczki :ico_brawa_01: ja mojemu muszę ściąć niedługo,bo już troche za długie ma te kłaczki,a tak mi szkoda :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-06-14, 14:19 ]
dobre jest to aaaa tam,czemu? hihi Gabi dużo rzeczy uczy sie od Zuzi,to juz niedługo możesz mieć dwie pyskaczki nie chcące sprzątać zabawek :ico_oczko: ale jakże urocze i kochane :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-14, 14:36 ]
zmykam narazie
mały dalej śpi,dzis od po 11 :ico_szoking: bo wstał juz o 6,ale D pozwolił mi sie wyspać i wstałam ok 9 :-D z ogromnym bólem głowy,ale po 2 tabletach przeszło

idę,moze zaraz wstanie,trzeba zjesć i wyjsć gdzieś

miłego dnia

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 cze 2008, 15:08

oj ja tez z bulem głowy :ico_olaboga:
no tak Gabi uczy się od Zuzi,w sumie to już nie wiele się różnią,tylko wzrostem i Gabi mniej wyraźnie mówi.bardzo szybko goni Zuzię,już dawno zapomniałam jak to jest mieć dzieciątko w domu bo ona już taka duuuża mi się wydaje.nawet jak patrze na inne dwulatki to takie mniejsze i młodsze ale to na pewno zasługa tego,że Gabi ma starszą i bardzo cwaną siostrę :ico_haha_01:
No to i ja się żegnam,idę poleniuchować po obiedzie,dopiero zjedliśmy ale u nas 14.07 :)
Buziaczki i mam nadzieję,że uda mi się zajrzeć częściej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 cze 2008, 04:42

dziendoberek
zaraz padne na twarz..wstalam tak wczesnie aby dzis choc troche na ten egzamin poczytac bo poco w ogole mam isc jak nie mam zielonego pojecia o tym...a takto pojdei bede liczyc na glupie szczescie...a jak nie to wrzesien :ico_noniewiem: ...dobra passa mi sie niestety skonczyla...teraz w ten weekend znowu tez podostawalam 5 z egzaminow ,zaliczen itd...humor lepszy...a dzis bedzie klapa az mi jakos wstyd isc :ico_noniewiem:

za 2 tyg jeszcze 2 egzaminy tez troche straszne ale sie naucze bez problemu-chyba, czyli tylko ten nieszczesnyw plecy

Aniu zdjecia sliczne -masz dwa aniolki piekne a ze pyskate...no wiesz hehe moze maja po kim :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: no ale na powaznie to to chyba taki wiek a ze Gabulka taka malutka madralka to fajnie...ma od kogo sie uczyc :ico_haha_01:

my jestesmy na etapie NIE..doslownie ciagle jest nie....na wszystko nie.... :ico_noniewiem: :ico_haha_01: i tylko wciaz mama i mama... ale tez juz wiecej zaczyna mowic i kazde nowe slowo jest witane wielkimi ochami i achami :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martka78
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1575
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:45

15 cze 2008, 11:12

witajcie Zubelki , Kasiekk i Natashka dawno Was nie widzialam :ico_noniewiem: ja tez niestety nie mam za duzo czasu aby tu wejśc :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Super ze Gabi juz gada .Maja tez juz zaczęla .mowi pojedzyncze wyrazy i trochę po swojemu ale mozna sie dogadać .MOWI DZIENDOBRY , dziekuje, chodz , Maja siada , Maja idzie i duzo innych których juz nie pamietam nawet i jest straszna lobuziara i szałaput , lata za chlopakami wszedzie wlazi zjezdza sama ze slizgawki i sama na nia wchodzi perszingiem :-D .Cała ciagle w siniakach i strupkach.Teraz ma nos cały zdarty .Ale najsmieszniejsze jest to ,że nigdy nie placze jak sie przewroci .poprostu wstaje i leci dalej. :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 cze 2008, 12:53

Witam
nocka ok,ale pobudka już przed 6 :ico_olaboga: ale mój kochany małż wstał po 7 z małym,a ja dopiero o 9.40 :-D :ico_brawa_01:
Nat trzymam kciuki
Martka :ico_brawa_01: dla Mai za słówka,odwagę i samodzielność :ico_brawa_01:

chłodno na dworze,a przed chwilką przeszedł deszcz

po obiedzie jedziemy na festyn do mojej szkoły,może nie będzie już padać to będzie na dworze,bo tak to w szkole będziemy sie gnieść :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-16, 14:24 ]
witam
nocka ok,pobudka przed 8
ja nie wiem jak weekend to wstawal o 6 lub przed 6 nawet i nie dał się wyspać a teraz proszę potrafi dłużej spać :ico_noniewiem:

wczoraj nie zaglądałam już,festyn jak festyn,dzieciaki pośpiewały ,potańczyły,w konkursach powygrywały,pogoda wytrzymała,ogólnie dosyć fajnie
dzis zaczeło padać popoułdniu więc siedzenie w domu nas czeka :(

mam właśnie konferencje,ale sie zwolniłam ,źle się czuje dalej a poza tym mama cos tam miała poplanowane i nie miałam z kim małego zostawić popołudniu więc jestem juz w domu,sprawozdanie zostawiłam i mogłam jechać :-)
jeszcze w środę i w piątek zakończenie roku :-D :ico_brawa_01:

a gdzie Wy sie podziewacie??

mój mały od kilku dni znowu nie je obiadu :ico_olaboga: oszalejkę niedługo,teraz śpi jeszcze więc mam chwilkę,muszę cos wymyśleć co będziemy robić jak wstanie,ale nic mi sie nie chce,głowę mi rozwala,ide wziaść tabletkę

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

16 cze 2008, 23:53

ale pustki :ico_szoking: wszyscy płaczą po meczu :ico_haha_01:
My mamy zakończenie za tydzień w czwartek czyli jeszcze trochę.
Jutro jedziemy z dziećmi do kliniki,jeśli tu wogóle ktoś zajrzy :ico_haha_01: to niech trzyma kciuki,żeby dobrze się zajeli moimi niuńkami i żeby się nie bały.
Marta Maja uczy się od brata,spryciula z niej :ico_brawa_01: jaka śliczna spryciula!
Dokończę piwko i idę spać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

17 cze 2008, 00:31

O jakie tu pustki, nikogo nie ma. Mnie teście wkurzyli i to tak, ze nie moge zasnąć normalnie debile. Jeszcze trochę i pójdziemy od nich :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

U nas wszystko dobrze, mały szaleje dzisiaj jakims sposobem zdjał z szafki lakier do poznokci i sobie całe stopy wymalował :ico_olaboga: . Mały urwis z niego :ico_oczko: Za nic w świecie nie chce korzystać z nocnika :ico_olaboga: , zjada za trzech hihi :ico_oczko:

[size=200]Kubusiu z okazji twoich urodzinek
Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata...
Dla Ciebie ciepło słonecznego lata
Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie
Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie
Dla Ciebie kwiatki kolorowe
I marzenia deserowe...
Dla Ciebie wszystko co zapragnie dusza
Bo jesteś Aniołkiem, który wciąż do radości zmusza!:)
[/size]
Obrazek

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

17 cze 2008, 07:17

dziękuje w imieniu kubusia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
wpadłam tylko na chwilkę bo dzis robimy urodzinki na działce :ico_tort:
oprócz tego nasz komputer zepsuty i odsyłamy do serwisu bo mamy na gwarancji więc żegnam sie na około2 tygodnie teraz mam komp od cioci i dzis oddaje chyba że nie będzie chciała :ico_oczko:
pozaty wszystko ok ,kubusia mecza 5-tki


Pozdrawiam was i dzieciaczki, przesyłam całuski -trzymajcie się :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość