Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 wrz 2009, 20:55

Kasia90, moja siostra miala skorcze normalnie te juz porodowe , ktorych w ogole nie czula, ja siedze i patrze na jej brzuch jak sie napina i podnosi do gory i mowie ze masz skorcz a ona no co ty, a potem ktg pokazalo normalne skorcze porodowe, a ona w ogole ich nie czula , wiec ty tam uwazaj na te skurcze nawet bezbolesne

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

07 wrz 2009, 21:30

siunia, Jak byłam w szpitalu to też na ktg wykazało skurcze, więc pielęgniarka od razu pytała czy je czułam, a ja nawet nieświadoma byłam że je miałam...

Za tydzień kupujemy nową szafę, także będę spokojniejsza o jeden mebel, ale niestety nie zrobimy remontu i zostaną tapety. Też bym chciała użądzić małemu kolorowy kącik, macie jakiś pomysł? Czy można nakleić jakieś naklejki na tapetę?

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 wrz 2009, 22:00

uleczka170, ja naklejki naklejalam na tapete, ale na pomalowana, wiec nie wiem jak sie beda trzymaly na samej czystej tapecie

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 wrz 2009, 08:44

Siunia u nas to nie do pomyślenia, by dostać becikowe jeszcze w ciąży:)
A co do Milanka, to czy jest nadpobudliwy psycho-ruchowo, że jest mowa o ADHD, czy tylko nie można złapać z nim kontaktu?

Ja też byłam u fryzjera na koniec sierpnia, bo potem pewnie na chrzciny pójdę, a wstępnie planujemy na Boże Narodzenie.

Ja mam wizytę u gina w następny poniedziałek, czyli 14go. Może mi wstępnie powie kiedy byśmy mogli umówić się na tą cesarkę. Swoją drogą ciekawe czy mała tak dotrzyma, skoro brzuszek twardnieje, a ona już jest główką w dół.

Wczoraj mąż ściągnął ze strychu wózek i fotelik do auta. I tak dziś kombinowałam przy wózku, aż doszłam, że wszystko oprócz budy się ściąga do prania:) a ja miałam iść na podwórko z miską i szorować. Tylko buda mi zostanie.
Wczoraj wyprałam nasze ponad 30 maskotek i dziś wywożę je do szkoły dla biednych dzieci, także zadowolona jestem.

My dziś jedziemy do mieszkanka przykręcać karnisze i przyczepiać lampy. Wczoraj zamontowali kominek i zrobiło się całkiem miło:)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 wrz 2009, 09:30

matikasia, u Milana chodzi, o mowe, o zlapanie kontaktu , o to ze nie usiedzi spokojnie w miejscu, itp, wiec ciezko na pewno bedzie postawic diagnoze, dlatego te testy, bo w takich przypadkach wlasnie nie jest tak latwo cos ustalic , wiec mam nadzieje ze w miare szybko im to pojdzie :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 wrz 2009, 09:33

Bo myślałam może o autyźmie, ale to by chyba bardziej było widać. Zresztą odpukać i niech mu wszystko minie i będzie zdrowiutki!!!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 wrz 2009, 12:18

matikasia, no tez moze byc jakis autyzm, ale jakas lekka wersja, no zobaczymy, oni wszystko dokladnie przebadaja i wtedy co stwierdza, a moze jeszcze cos innego, bo przeciez nie znamy tych wszystkich chorob

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 wrz 2009, 12:24

Oby nie a jeśli cokolwiek musi być to niech będzie w nieznacznym stopniu, aby wam wszystkim było łatwiej!!

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 wrz 2009, 12:31

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:06 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

08 wrz 2009, 12:57

Witajcie ja właśnie jestem po wizycie moje maleństwo zdrowo sobie rośnie jego waga to 1464 g jest mniejszy od Kacperka w tym okresie o 150 g miałam mieć robione usg 3d ale nic z tego ponieważ mam przednie łożysko które wszystko zasłania niebyło nic widać i odpuściliśmy nawet nie miałam pojęcia że jest taka opcja że na tym usg nie będzie nic widać miałam robione tylko zwykłe usg niby widać jajeczka ale siurka nie było lekarka twierdzi że to chłopak myślałam że potwierdzi się dzisiaj co to będzie ale nic z tego zobaczymy nasze maleństwo dopiero za 2 miesiące natomiast wszyscy mówią że wyglądam na dziewczynke i sama lekarka też fajnie także mam cień szansy że może tego siurka wcale tam niema :ico_haha_02: główka jest już nadole więc narazie ok zobaczymy jak bedzie potem czy sie dupą na koniec nie wypchnie wizyte mam na 29.09 musze wyrwać 2 stare zęby bo mam podwyższone CRP i może to być dlatego :ico_olaboga: :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], KylieTab i 1 gość