Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

10 maja 2010, 15:04

Hej.
Właśnie wróciłam z miasta i kupiłam śliczne śpioszki dla dzidziusia :-D
zuzab u nas komunia 30 maja, dla córki wszystko już mam, tylko z moim strojem mały kłopot, bo jeszcze nic nie mam i co najgorsze nic nie mogę znaleźć :ico_placzek: Goście zaproszeni, a cała impreza w domku, więc sporo roboty mnie czeka a i po wszystkim jeszcze więcej, sprzątanie :ico_olaboga:
Magdalena_82 powodzenia jutro na wizycie :-)
Mój maluszek w sobotę miał 410g mały kolosik :-D

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

10 maja 2010, 19:12

Oj duże te wasze fasolki,ciekawe ile moja waży jak nie zapomnę to spytam.

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

10 maja 2010, 20:05

witam
basiu piszesz, że Twoja szyjka ma ponad 3 cm, mi mierzyli w szpitalu i ma 2,7 i jest podobno ok...

czuję się już dobrze, mieliśmy dzisiaj odebrać mój wypis ze szpitala ale nie zdążyłam, czekało przez tydxień mnóstwo spraw do załatwienia, aż padam na twarz ze zmęczenia :ico_spanko:

dzidzia szaleje, mój synuś kochany, potwierdziło się , że to chłopiec i już nie mam wątpliwości, w międzyczasie mieliśmy połówkowe usg i z maleństwem wszystko dobrze, waży ponad 400gramów, ale dokładnie to nie pamiętam a nie chce mi się iść sprawdzić :ico_wstydzioch:
życzę dużo zdrówka wszystkim :ico_ciezarowka: i niech wasze bąbelki dadzą wam w kość kopniaczkami :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

10 maja 2010, 20:10

to chłopiec i już nie mam wątpliwości, w międzyczasie mieliśmy połówkowe usg i z maleństwem wszystko dobrze, waży ponad 400gramów,
Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Najważniejsze ze wszystko ok!!!

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

10 maja 2010, 21:39

dobry wieczor
dziewcyny super ze u was wszystko , trzymam za was kciuki
ja jutro ide chyba do lekarza , bo do mega kaszlu doszedl mi bol plecow i bol glowy, poza tym mam temp. niby nie wielka ale 37,4 , najbardziej niepokoi mnie ten kaszel , bo dokladnie rok temu chorowalam na zapalenie krtaniowo-oskrzelowe z przerzutem na pluca i dopiero sterydy mnie wyleczyly po przeszlo miesiacu, wiec wole dmuchac na zimne

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

11 maja 2010, 06:48

sylwia78, koniecznie idź do lekarza
jak ja wylądowałam w szpitalu to okazało się, że też mam podwyższoną temp od tych nerek - podwyższona temp to objaw, że coś się dzieje, idź nie zwlekaj :ico_nienie:
my od 6 na nogach, Maleństwo szalało w nocy, wydaje mi się, że jest aktywniejszy niż był Tomuś w ciąży

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

11 maja 2010, 08:48

Super gratulacje Tweety synka.Fajnie że z dzidzią okij.Sylwia śmigaj do lekarza ino chyzo.Ide sprzątać

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

11 maja 2010, 08:53

czesc dziewczyny

moje skurcze minely :ico_sorki: :ico_sorki: ale sie ciesze.
sylwia78, idz koniecznie do lekarza.
Maleństwo szalało w nocy, wydaje mi się, że jest aktywniejszy niż był Tomuś w ciąży
oooo moje tez szaleje zuza taka nie byla ona spala sobie w nocy i nie budzila mnie a Filipek szlaleje, w dzin duze tez sie rusza, a wczoraj sie z nim bawilam on sie wiercil a ja go zaczepialam czulam kolanko i stopke :-D super uczucie :ico_oczko:
potwierdziło się , że to chłopiec
:ico_brawa_01:
ide zaraz po chleb
u nas pogody ciag dalszy niby ma byc 20 stopni ale zimno jest :ico_zly:

[ Dodano: 2010-05-11, 08:57 ]
ja juz troche ogarnelam ,jak wroce to musze podloge umyc
milego dnia :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

11 maja 2010, 09:01

Dzien dobry
do lekarza ide na 15 niech mnie oslucha i zobaczy czy sie cos znowu nie wykluwa :-D , poza tym zaczelam sie pocic i zaczelo mi sie cos odrywac od gardla
ja juz sie smialam do meza ze nachodze sie do lekarza jak nigdy , jutro usg juz przezywam i sni mi sie po nocach, tez tak macie ? ja przechodze ze stanu spoczynk w stan najwyzszej paniki
moje dzicko ostatnio mam mnie w nosie i sie nie odzywa ,chyba ze w nocy jak spie

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

11 maja 2010, 09:33

Hejka!
sylwia78, lekarz ne pewno coś Ci zapiszę tak, że szybko wyzdrowiejesz :-)
jutro usg juz przezywam i sni mi sie po nocach, tez tak macie ?
Znam te uczucie lęku, za dużo w dzień się myśli a potem w nocy śni. Zobaczysz, że wszystko bedzie good. Tylko strach ma wielkie oczy :-)
moje skurcze minely ale sie ciesze
Basiu cieszę się razem z Tobą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oooo moje tez szaleje zuza taka nie byla ona spala sobie w nocy i nie budzila mnie a Filipek szlaleje, w dzin duze tez sie rusza,
No mój bąbel da jeszcze mi spać albo mam taki mocny sen :-D Ale czasem jak sie przebudzę to czuję jak mnie kopie a i tak zaraz szybko zasnę :ico_haha_01:

A u nas pogoda do bani :ico_noniewiem: Może później sie przejaśni :-) Ale już z rana sie zdenerwowałam. Odpaliłam skrzynkę pocztową czyli @ z pracy a tu ze od 5 został zakceptowany mój wniosek urlopowy-a 4 konczyło mi sie zwolnienie lekarskie ale ciąg dalszy mam od 5 maja, fakt ze dostarczono trzy dni po(gdzie tydz. jest termin do dostarczenia). Zadzwoniłam do męża bo pracujemy w tej samej firmie i ma tam zadzwoinić i ich zje...! Noooo wszystko sie dobrze wyjaśniło oni poprostu mi na pocztę wysyłają taki kod a jak dostarcze zwolnienie autonomicznie kod usunięty :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość